Як швидко освоїти техніку масажу

Часто виникає питання – як навчитися робити масаж? Процедура досить приємна. Вона допомагає розслабитися, набратися сил, відпочити і навіть вилікувати деякі захворювання.

Шкіра людини покрита микрорецепторами, що відповідають за загальний стан внутрішніх органів. Масажуючи тіло, масажист активує роботу нервових рецепторів. При цьому покращується кровопостачання, клітини отримують необхідне харчування правильно і людина видужує.

За допомогою масажу нормалізується психологічний стан. Людина відпочиває, розслабляється, і нервова система відновлюється. Якщо він несе тільки користь, чому б не опанувати практикою самостійно?

Це скоротить час на походи до масажиста і заощадить гроші, адже сеанс такої процедури помітно б’є по кишені. Давайте розглянемо деякі техніки і навчимося виконувати масаж всього тіла.

Як навчитися робити масаж всього тіла правильно

Для початку засвойте – клієнту потрібно надати сприятливі умови.

Щоб чоловік розслабився, йому потрібен комфорт:

 1. кабінет, у який ніхто сторонній не зайде під час процедури;
 2. слабке освітлення, для повного розслаблення всіх м’язів, в тому числі і вік;
 3. тепла кімната 27 °С;
 4. тверда й рівна кушетка;
 5. косметичне масло;
 6. простирадло для приховування частини тіла;
 7. тиха розслаблююча музика.

Вам же, варто подбати про своїх руках – щоб вони були теплими, а нігті коротко підстриженими. Прийняти зручну позицію, щоб уникнути швидкого стомлення. Якщо у вас довге волосся – зберіть їх шпилькою.

Приступаємо до роботи. Змастіть маслом оброблювану частину спини. Почніть з легких погладжувань плавно переходять на растірку. Це допоможе розігріти м’язи.

Зберігайте ритмічність і не відривайте руки від тіла. Не бійтеся тиснути – без нього не буде ефекту. Для тиску використовуйте власний вага – так, ви довше не втомитеся. Освойте для початку кілька легких вправ. З часом додавайте нові види масажу, спирайтеся на свою витримку.

1 сеанс дорівнює 30 хвилинам і доходить до години. Не беріть багато клієнтів, якщо не в силах впоратися. Не перенапружуйтеся!

Тепер пропонуємо вам популярні 2 практики на тему як навчитися в домашніх умовах робити масаж. Ці види массирований поширені у суспільстві, на них є попит. Тому читаємо уважно і запам’ятовуємо всі тонкощі в роботі.

Як навчитися робити класичний масаж спини

Укладаємо хворого на живіт, руки повинні розташовуватися вздовж тіла. Якщо потрібно підкладаємо валики під груди, живіт, ноги.

Розігрів потрібну частину тіла масажованого, і приступаємо до технікам:

 1. виконайте гребнеобразное розтирання і пиляння за допомогою ліктя або краю кисті;
 2. застосуйте поздовжні і поперечні розминання;
 3. натискаємо на м’язи, розтягуючи їх і стискаючи;
 4. щоб посилити розтирання, помістіть одну кисть на іншу і виконуйте рухи вгору-вниз, вздовж-впоперек;
 5. застосуйте техніку вібраційних рухів – поплескування, рубление;
 6. закінчите погладжуванням.

Пам’ятайте, що вібраційну техніку треба виконувати злегка, і ні в якому разі не застосовувати на нирковою проекції.

Як навчитися робити еротичний масаж

Еротичний масаж допоможе зняти напругу і ввести гармонію у відносини пари. Розглядати будемо техніку для чоловіка.

Встановіть тілесний контакт. Сядьте на партнера зверху або поруч. Торкайтеся його волоссям, грудьми, пальчиками, доповніть зв’язок поцілунками по тілу.

Використовуйте легкі дотики між лопаток. Масажуйте стегна і сідниці. Проведіть пальчиками з боків тіла від шиї до краю плечей. Такий масаж робиться для розслаблення і сексуального збудження. Тому складних технік тут не потрібно.

Не виключено, що дівчина, яка виконує вправи, випробує збудження і сексуальну потребу. Тому частіше масаж слід робити близьким людям – хлопця або чоловіка, з якими ви не побоїтеся закінчити процедуру сексом.

Де можна навчитися робити масаж

Як говорить прислів’я, «хто шукає, той завжди знайде». Дійсно, це залежить від прямого бажання. А навчитися можна, записавшись на курси – вони проходять майже по всіх містах. Час навчання від 3 місяців до року. Безкоштовно навчаються і в домашніх умовах, ознайомившись з численними практиками, описаними в текстах. Існують відеоуроки. Тренуватися ви зможете на рідних або друзів.

Якщо є знайомий фахівець у цій сфері, попросіть його, вас навчити.

Це дасть додаткову можливість освоїти техніки наочно.

Спробувати потренуватися в присутності масажиста, який зможе вам підказати, що і як робити краще. Була б мета – а вихід знайдеться.

Залишити коментар