Як робиться укладання різних видів каре?

Різноманітність сучасних жіночих зачісок вражає уяву, завдяки чому власниці волосся будь-якої довжини можуть знайти свій образ. Стилісти невпинно придумують все нові стрижки, але є класичні зачіски, які практично не виходять з моди, що обумовлено їх привабливістю, здатністю робити образ ніжним, жіночним.

Однією з таких стрижок є «каре». Вона відома представницям слабкої статі в різних видах. Зробити її ще більш привабливим дозволить зачіска «каре». Звичайно, можна щоразу звертатися до майстра в салон, але в цілях економії коштів і часу варто навчитися виконувати її самостійно.

Ось якими ідеями ви можете скористатися.

Класичний стиль

Якщо ваша стрижка виконана в класичному варіанті, перед вами відкривається безліч ідей того, як ви можете викласти свої пасма.

Для цього знадобляться такі допоміжні інструменти та засоби:

 • Густа гребінець
 • Лак, що передбачає фіксацію середньої інтенсивності;
 • Пінка для обсягу;
 • Гребінець-брашинг круглої форми. Щоб пасма не електризувалося, стали слухняними, застосовуйте для стрижки «каре» гребінець з натуральною щетиною;
 • Фен, володіє великою потужністю.

Крім того, вам може знадобитися плойка, а в деяких випадках для виділення локонів не обійтися без воску. Може знадобитися ще й спрей, призначений для гарячої укладання.

Будучи противницею останньої, застосовуйте бігуді.

Ось які варіанти ви можете підібрати, якщо у вас класичне «каре».

 • З проділом набік. Такий варіант укладання стрижки «каре» нерідко вибирають жінки, які вважають, що форма або риси їх особи не ідеальні. Добре промийте волосся шампунем, відповідним їх типу, скористайтеся бальзамом, а потім ретельно змийте його. Підсушіть пасма з допомогою рушники, звичайною гребінцем-гребінцем відмітьте проділ. Тепер досушити волосся з використанням фена, руками трохи вспушівая їх, щоб збільшився обсяг. Коли пасма висохнуть, скористайтесь праскою, щоб зробити їх гладкими. Якщо вам подобаються варіанти надання волоссю форми, при яких останні залишаються трохи хвилястими, праскою користуватися не потрібно. Вирішивши все ж вирівняти локони, не забудьте обробити їх спеціальним засобом, який захищає від негативного впливу високих температур;
 • Назад. На чисті, трохи вологе волосся нанесіть пінку і підніміть їх вгору. Тепер відокремте один широкий локон в області потилиці, з допомогою круглої гребінця і фену укладіть його назад, підхоплюючи від коріння, щоб додати об’єм. Інші пасма укладайте таким же способом. Відмінно виглядає зачіска «каре» в домашніх умовах в стилі ретро. Для цього потрібно в області верхівки зробити начісування. Що стосується чубчика, її можна прибрати під ободок або залишити в звичайному вигляді;
 • З коротким рівним проділом. Цей спосіб підійде вам в тому випадку, якщо ваші волосся слухняні і м’які. Нанесіть на вимите волосся мус і за допомогою гребінця, починаючи від рівня чола, зачешіть їх назад. Звичайною гребінцем-гребінцем зробіть рівний проділ, довжина якого не повинна перевищувати 3 див. Решта волосся розподіліть з усіх боків. Далі висушіть їх у такому вигляді феном, а фіксація зачіски лаком дозволить їй не втрачати свою форму тривалий час;
 • «Приємний безлад». На вологе волосся нанесіть спрей, який використовується для їх захисту при впливі високих температур. Кінчики локонів обробіть воском зі структурують властивостями. Трохи цього засобу нанесіть на пальці і руками взъерошьте пасма, розподіляючи їх по сторонах і вспушівая вгору.

Градуйована стрижка

По-іншому ця зачіска називається ступінчастою. Найпоширеніший варіант укладання на стрижку градуированное «каре» робиться за допомогою піни і фена. Перша наноситься на вологі пасма. Якщо у вас зачіска з чубком, спочатку потрібно привести в порядок її – подкрутив плойкою або висушивши феном, застосовуючи круглу гребінець.

Далі з допомогою тих же допоміжних засобів укладаємо решта волосся. Підкручувати їх потрібно по напрямку до себе. Отриману зачіску фіксуємо лаком.

Подовжена стрижка

В цьому випадку від вас буде потрібна деяка вправність. Разом з тим укладання такого варіанту стрижки, як видовжене «каре», дасться вам набагато легше, якщо вона виконана правильно, а локони оголений рівне.

Ось основні варіанти, які використовуються для надання стрижці привабливої форми.

 • Швидке укладання. Помийте пасма, дайте їм трохи обсохнути. Далі на всю довжину волосся нанесіть піну. Всю копицю локонів перекиньте на одну сторону, посушите феном, а потім виконайте те ж саме, але перекинувши пасма на іншу сторону. Коли вони висохнуть, перекиньте їх назад, зробіть проділ, рівномірно розподіліть локони по всім сторонам. Ця зачіска «каре» з подовженням потребує фіксації лаком;
 • У стилі ретро. Такий варіант відмінно підійде власницям тонкого волосся — останні завдяки укладанні отримають обсяг. Помийте пасма, підсушіть їх, а потім зробіть рівний проділ. За допомогою плойки (краще з тонкою насадкою) накрутіть пасма. Розчісувати їх не потрібно, трохи струсніть ними, а потім зафіксуйте укладання подовженого «каре» лаком.

«Каре-боб»

Від класичного варіанту ця стрижка відрізняється наявністю чубчика, ступеневості. Укладати її потрібно, надаючи локонам обсяг. Робиться це таким чином.

Вологі волосся добре розчешіть, розділіть на частини. Зазвичай ділять на тильну частину і бічні пасма. Проділ можете зробити будь-який на свій розсуд. Далі укладання стрижки «каре-боб» робиться за допомогою круглої гребінця і фену.

Починати процес потрібно з чубчика.

Потім за допомогою затискачів зафіксуйте верхні локони і починайте сушити волосся феном, почавши з потиличної області. Ті ж маніпуляції виконайте з верхніми пасмами, накладаючи їх поверх висушених локонів.

Тепер можна укладати бічні пасма «каре-боб», діючи за таким же алгоритмом.

Вечірній варіант

Використовувати ідеї, запропоновані вище, можна в повсякденному житті, але відправляючись на який-небудь захід, хочеться виглядати якось по-особливому. Збираючись на вечірку, можна підібрати різні прикраси для волосся (шпильки з камінням, затискачі, стрічки, обідки).

Що стосується вечірньої укладання стрижки на основі «каре», класичним варіантом є
підкручування пасма на бігуді, плойку або за допомогою щипців. Трохи підсушіть помиті локони, нанесіть на них мус, підберіть бігуді або плойку потрібного діаметру, підкрути локони. Якщо ви зупинили свій вибір на бігуді, зафіксуйте їх і висушіть волосся феном, потім почекайте півгодини, зніміть їх, закріпіть результат допомогою лаку.

При укладанні зачіски за допомогою щипців або плойки, врахуйте, що це робиться тільки на сухі волосся. При цьому обов’язково застосовуйте засоби, що захищають їх від високих температур.

Ваша вечірня укладка може бути виконана і в стилі «приємного безладу».

Нанесіть на волосся засіб для фіксації, взъерошьте їх, висушіть феном, закріпіть лаком.

Щоб надати своїй стрижці потрібну форму, від вас будуть потрібні деякі зусилля і трохи часу, але привабливий зовнішній вигляд варто того.

Залишити коментар