Як розв’язати кармічні вузли: особливий зв’язок між чоловіком і жінкою

Люди, які цікавляться езотерикою і астрологією, напевно неодноразово чули про кармічних вузлів за датами народження, «зав’язаних» самою долею. Суть цього явища полягає у зв’язуванні двох душ (енергетичних сутностей) певними зобов’язаннями — боргами, гріхами або взаємними претензіями.

Зазвичай так трапляється при несправедливому або жорстоке поводження з людиною — грабежі, зґвалтування, вбивство, побиття.

Причому сам по собі факт такої події не обов’язково призводить до формування вузла: можливо, постраждала сторона визнає подію випадковістю або покаранням за власні гріхи, що означає результат без кармічного вузла.

Він «зав’язує», якщо жертва вмирає, не пробачивши кривдника, або довгі роки носить в собі образу і злість на нього.

Проблема в тому, що такі зв’язки можуть тягнутися через безліч втілень, поки люди не зможуть остаточно вирішити накопичені проблеми.

Така примусова залежність затьмарює життя людини, вимушеного постійно зустрічатися і перебувати пліч-о-пліч з неприємною йому особистістю, усвідомлюючи, що в цілому нічого спільного, за винятком минулих неискупленных гріхів і претензій, між ними немає.

Кармічні вузли завжди різко негативно впливають на взаємовідносини роблять будь-яку спільну діяльність деструктивною.

Кармічний вузол — причина зв’язку між чоловіком і жінкою

Якщо мова йде про любовних відносинах, украй небажано, щоб в їх основі були кармічні причини: на жаль, навіть самі гідні люди в такій зв’язку будуть ставитися один до одного упереджено, з негативним відтінком. Пари, в яких між чоловіком і жінкою часто спалахують скандали, закінчуються рукоприкладством, зрадою і помстою, являють собою досить характерний приклад кармічних вузлів в натальних картах. Іноді в такі деструктивні і хворобливі стосунки залучаються інші люди, формуючи сумно відомі любовні трикутники.

Діагностика кармічних вузлів вельми утруднена, оскільки звичайна людина навряд чи зможе дізнатися, що і як відбувалося з ним у минулому житті. Тому люди, незадоволені своїми взаєминами (а саме постійне і сильне невдоволення ситуацією вважається одним з характерних маркерів такого вузла), звертаються до медіумів, фахівцям з реинкарнационной терапії і астрологів.

Ви є заручником неприємній для вас ситуації, яку при всьому бажанні ніяк не можете змінити, і в цьому сценарії поряд з вами бере участь інша людина?

Іноді це означає, що прийшов час пошуку «розв’язки». Уважно проаналізуйте характер турбують вас відносин.

На наявність кармічного вузла вказують наступні ознаки:

  1. ви відчуваєте безпричинні, на перший погляд, негативні емоції по відношенню до іншої людини, роздратування або страх, постійно висловлюєте свої претензії;
  2. між вами відбуваються постійні сутички і сварки, причому переважно з незначних приводів;
  3. ви відчуваєте виражене бажання «втекти» від таких відносин, але можливості самоусунутися немає, і доводиться йти по життю або постійно опинятися поруч (іноді абсолютно «випадково») з цією людиною;
  4. навіть якщо ви знаходитесь далеко від такої людини, негатив по відношенню до нього зберігається і продовжує турбувати вас: думаючи про нього, ви відчуваєте страх, недовіра і інші неприємні емоції.

Напевно ви знайомі з поняттям «безумовної любові». Так от, кармічний вузол часто проявляється станом, протилежним даного поняття — «безумовної неприязню», при якій людина, формально нічого поганого вам не зробив і не сказав, не здатний навіть потенційно загрожувати вашому щастю, викликає непідконтрольну свідомості негативну реакцію. Особливо складною вважається ситуація, при якій така співзалежність спостерігається у сімейної пари або сексуальних партнерів.

Розуміючи, що з-за постійних скандалів і непорозумінь разом щастя не побудувати, пара приймає рішення розлучитися і почати нове життя, але вже не сумісну. Здавалося б, дорослі люди, все повинно вийти, але не тут-то було — кармічна зв’язок не пускає їх у «автономне плавання» і робить нещасними.

Такі пари можуть сходитися і розходитися по десятку разів, влаштовувати гучні розлучення і скандали, доводити і себе, і оточуючих до нервових зривів і затяжних періодів меланхолії, але вийти з сценарію їм не по силам.

Діагностувати кармічний вузол пропонує астрологія: за часом і датою народження складається натальна карта, в якій зазначається положення всіх планет, місячних вузлів і сонця в момент поява людини на світ. За особливостями натальной карти можна встановити всі кармічні зв’язки, присутні в гороскопі.

Фахівці з кармічної астрології вважають, що далеко не всі зв’язки з минулих життів можуть «псувати кров», а деякі з них виявляються досить корисними.

Але якщо ви страждаєте від відносин з конкретною людиною і хочете позбавитися від негативу, слід вирішувати проблему якомога швидше.

Як розв’язати кармічний вузол?

Вкрай рідко доля звільняє людини від негативної карми без його участі. Хоча такий результат можливий, якщо ви своїми добрими справами відпрацюєте всі кармічні борги, ритуали не потрібні. Але не варто розраховувати на автоматичне рішення всіх питань, краще спробувати знайти вихід самостійно.

Пошук повинен полягати, перш за все, покаяння і прощення. Добре, якщо у вас є наставник, до якого можна звернутися в такій ситуації. Якщо доводиться працювати над корекцією долі самостійно, почніть з покаяння. Воно повинно бути щирим, навіть якщо ви не знаєте, в чому каєтесь і за що просіть прощення. Таке покаяння приносить емоційне полегшення.

Також постарайтеся пробачити людині, яка викликає у вас негатив, всі образи (в тому числі з минулих життів), причому теж щиро. Пробачити на практиці зазвичай виявляється складніше, ніж покаятися, оскільки по-справжньому прощати вміють лише сильні духом люди. І будьте готові до того, що таку процедуру по роботі над собою доведеться проводити неодноразово.

Якщо стає хоч трохи легше — ви на правильному шляху: коли більшість кармічних вузлів розв’язано, людина знаходить внутрішню свободу і легкість.

Залишити коментар