Як розрахувати народження дівчинки: найвідоміші способи

Все більше сучасних сімейних пар планують не тільки час появи дитини, але і якої статі буде у майбутнього немовляти. Способів прогнозування статі малюка досить багато – від народних до підтверджені наукою.

У цій статті зібрана інформація про те, як можна розрахувати народження дівчинки з використанням відомих методик.

Думка офіційної медицини

На сьогоднішній день думку більшості представників офіційної медицини звучить наступним чином: визначити стать майбутнього малюка можна тільки після зачаття. Це всім відома процедура УЗД, яка проводиться на 13-му тижні. Точність цього дослідження на такому терміні рівна 50%. Ультразвукове дослідження на 22-24 тижні значно вище – 90%.

Існує ще інвазивний метод визначення статі дитини. Він дуже точний, але пов’язаний з ризиком викидня і проводиться тільки за медичними показаннями.

Як ви розумієте, ці дослідження не дозволяють планувати стать дитини.

Тільки при екстракорпоральному заплідненні можливо спрогнозувати стать дитини. Виконується генетична діагностика, яка дозволяє визначити стать ембріона ще до перенесення його в матку. Таким чином, батьки можуть залишити тільки майбутню доньку. Однак процедура ЕКО проводиться за медичними показаннями, досить дорога і пов’язана з непростим моральним рішенням. Такий спосіб зачаття дівчинки доступний далеко не всім.

У той же час існують дані досліджень, заснованих на фізіології людини, які виявили деякі закономірності, що впливають на зачаття дитини певної статі.

Як розрахувати народження дівчинки: популярні методи

Відомо, що зачаття дівчинки залежить від наявності в сперматозоїді Х-хромосом. Чим більше Х-хромосом, тим більше вірогідність появи дівчинки. Навпаки: велика кількість В-хромосом сприяє зачаттю хлопчика. Багато методи засновані на тому, щоб дати можливість сперматозоїдів з Х-хромосомою дістатися до яйцеклітини і запліднити її.

Кількість сперматозоїдів з Х-хромосомою завжди менше, вони менш рухливі, але живуть довше.

Для того, щоб зачати дівчинку, необхідно забезпечити їм доступ до яйцеклітини і усунути сперматозоїди з У-хромосомою.

 1. З дня овуляції. Цей спосіб базується на різниці в термінах життя і рухливості сперматозоїдів з Х і У хромосомами. Знаючи день овуляції, подружжя планують заняття сексом з метою зачаття дитини. Для того щоб вийшла дівчинка, потрібно вступити в близькість за кілька днів до овуляції. До моменту виходу яйцеклітини менш життєздатні У-сперматозоїди загинуть, в той час як у сперматозоїдів з Х-хромосомою з’явиться реальний шанс до запліднення яйцеклітини. Розрахувати правильно народження дівчинки по овуляції нескладно. Для цього потрібно знати точну дату дозрівання яйцеклітини. Обчислити її можна за допомогою спеціального тесту на овуляцію, який легко купити в аптеці;
 2. По оновленню крові. Вважається, що частота оновлення крові у жінок – кожні 3 роки, а у чоловіків – 4. Для застосування цього способу потрібно знати точні дати народження подружжя. Решта – справа математичних розрахунків. Потрібно розділити вік жінки на 3, а вік чоловіка на 4. У кого з батьків кров виявиться молодше, статі і буде дитина. Отже, якщо у мами кров свіже, то народиться дівчинка. Зверніть увагу, що перед тим, як приступати до розрахунків народження дівчинки по оновленню крові, потрібно згадати всі великі крововтрати партнерів. Враховується переливання, донорська здача крові, пологи, хірургічні втручання, поранення і так далі;
 3. З допомогою таблиць. Останнім часом знову стали популярними таблиці, що пояснюють, як можна розрахувати народження дочки або сина. Існує безліч різних таблиць, що дозволяють розрахувати стать майбутньої дитини. Найбільш проста таблиця, що складається з двох частин. В одній з них обліковуються групи крові батьків. В іншій – резус-фактор.

Обчисліть стать малюка з обох таблиць і порівняйте результати.

Якщо вони збігаються, то шанси народити дочку або сина, якщо ви бажаєте хлопчика, понад 70%.

Наступна таблиця отримала назву китайської. Вважається, що вона містить багатовіковий досвід лікарів і мудреців з Країни Висхідного Сонця. Можливість народити сина чи доньку в ній взаємопов’язана з віком жінки. Вважається, що в певному віці можна зачати дівчинку або хлопчика в певний місяць року. Для того щоб скористатися цією таблицею потрібно провести лінію від віку матері до перетину з лінією місяця планованого зачаття. У клітинці перетину ви побачите очікуваний результат.

Ще одна таблиця, японська, підкаже, як правильно розрахувати зачаття дівчинки по місяцю народження батька і матері. Вона складається з двох частин. 1 частина містить відомості про місяцях народження подружжя. Перетин місяців появи на світ тата і мами дає цифру від 1 до 12. Її потрібно запам’ятати.

Потім у другій частині таблиці відшукуємо запомненную раніше цифру і проводимо лінію до місяця передбачуваного зачаття. Ймовірність майбутнього статі дитини ви побачите в стовпцях. Чим більше хрестиків, тим більше можливість народження дитини тієї чи іншої статі;

 1. Як за віком жінки розрахувати народження дівчинки? Існує безліч формул, за допомогою яких можна розрахувати стать майбутньої дитини навіть за віком мами. У тому числі такі, які розраховують можливість зачаття дівчинки по даті народження матері. Для того щоб скористатися ними потрібні наступні дані: дата народження і вік жінки на момент зачаття.

Наведемо деякі з них:

 • Л – вік жінки, кількість повних років;
 • Мр – місяць народження жінки;
 • Мз – місяць зачаття;
 • Л+Мр+Мз+3, якщо результат парний, то народиться хлопчик, непарний – дівчинка;
 • Л – вік жінки, кількість повних років;
 • Мз – місяць зачаття;
 • Л+Мз+1, якщо у відповідь ви отримаєте парне число, то очікується народження дочки.

Існує ще безліч способів дізнатися і навіть спрогнозувати народження дівчинки.

Для цього дотримуються спеціальні дієти і дотримуються певних способів занять сексом, вірить у народні прикмети та новітні наукові відкриття. Безсумнівно, що наведені тут методики перевірені часом і мають великий відсоток достовірності.

Але все-таки, пам’ятайте, що зачаття і народження дитини – це завжди таїнство. До нових зустрічей!

Залишити коментар