Як розпізнати чоловіка-бабія: ознаки ловеласа

Рідкісній жінці буде абсолютно все одно, де і з ким її чоловік. Переважна більшість мріє про вірного і відданому партнера, яким для щастя достатньо однієї-єдиної подруги або дружини. Серед цієї більшості – чималий відсоток жінок, які хоча б один раз стикалися з чоловіком, для якого вся суть відносин з жінкою – задоволення, помножене на кількість партнерок. Простіше кажучи, з бабієм. Як розпізнати в чоловікові ловеласа, щоб знову не повторити досконалу помилку або по недосвідченості не попастися на його вудку? Є ймовірність, що вийде перетворити дамського угодника в благовірного сім’янина?

Бабій класичний

Так званий класичний чоловік-бабій – це персонаж, якому не потрібні сім’я, діти, побутові турботи. Він вільний, найчастіше – заможний, може дозволити собі красиво доглядати за жінками, дарувати дорогі подарунки, проводити з ними час в розкішних готелях або за кордоном. Йому дуже добре, щоб витрачати себе на повсякденний побут. Як правило, у нього хороша робота, хороші манери і не самий низький показник IQ. У жінці він цінує, насамперед, зовнішність, а потім інтелект і людські якості.

Такий чоловік навіть здатний на тривалі стосунки! Але за умови, що партнерка не заговорює про співжиття і не контролює кожен його крок. Найменше посягання на її свободу – і він тут же знаходить собі нову подругу, яка буде в захваті від красивих слів і залицянь. І так протягом усього життя. Такого Казанову не під силу переробити ні одній жінці. Однак якщо вірити статистиці, то відсоток класичних бабіїв серед загального числа ловеласів порівняно невеликий.

Бабій закомплексований

Прагнення пізнати якомога більше жінок може бути результатом негативного підліткового досвіду. Наприклад, хлопець був нескладний і не мав успіху у дівчат, тоді як його ровесники вже сурмили про свої перемоги на інтимному фронті. Провівши деякий час в тренажерному залі і попрацювавши над своїм тілом, він надолужує згаяне. Інший варіант – чоловік страждає заниженою самооцінкою, і кожна здобута партнерка допомагає йому відчути власну значущість і потішити самолюбство. Такі чоловіки найчастіше подають себе як мачо, розповідаючи вголос про свої пригоди і подаючи це як велике досягнення. Можна переробити його? Можна, комплекси – це поле діяльності психолога. Або ж одного разу ловелас втомиться від постійних баталій і захоче тепла, затишку і спокою. Можливий і такий варіант, що він без пам’яті закохатися і просто не буде бачити нікого, крім однієї-єдиною.

Бабій в активному пошуку

Певний відсоток чоловіків не стільки прагне побити рекорди по кількості партнерок, скільки шукають ту, яка зупинить цей конвеєр. Ці дамські угодники спочатку розташовують до себе жінку, щоб провести з нею деякий час і зрозуміти, наскільки їм комфортно в цих відносинах. Такі чоловіки не приймають для себе шалену закоханість і рожеві окуляри, їм важливий комфорт, а почуття прийдуть пізніше. І то, це буде не гормональний сплеск, а щось більш глибоке. Від класичного бабія відрізняються бажанням створити сім’ю, для них пригоди – це пошук підходящої кандидатури на роль дружини та матері дітей. Для них важливі якості в жінці – і зовнішність, і інтелект, і хазяйновитість, і сексуальна сумісність. Вони навіть можуть жити з партнеркою якийсь час, але якщо не досягають гармонії, то продовжують свій пошук, не закінчивши поточні відносини.

Чи можна перевиховати бабія? Життя непередбачуване! Переробити будь-якого Казанову, навіть переконаного холостяка, може раптово виникло почуття, яке спровокує переоцінку цінностей і бажання покінчити з колишнім життям заради великої любові. Якщо почуття немає, то бабія класичного переробляти марно, а двох інших – як кажуть, складно, але можна. Це питання часу і жіночого терпіння. Інше питання – а чи треба? І чи варто воно того? Думайте самі, вирішуйте самі.

Залишити коментар