Як розлюбити чоловіка і що робити, якщо любов пропала у дружини?

Як розлюбити дорогу серцю людину? Швидше за все, цим питанням задавався кожен. Можна перестати любити? А що робити, якщо почуття пішли, але стосунки не припинилися? Як зрозуміти, що нам дійсно хочеться? Розбираємося в собі з допомогою порад психологів.

Розставання – неприємний і емоційно складний процес, який може тривати місяці і навіть роки.

Всупереч очікуванням, розставання приносить нестерпні страждання і в тому випадку, якщо воно відбувається з-за зради або зради коханої людини.

Людина змінює, принижує і робить капості, він по-справжньому закохався в іншу жінку і не бажає знати колишню дружину. Але вона як і раніше пристрасно любить, хоч і бажає вилікуватися від цих болісних почуттів. Як розлюбити чоловіка? А якщо ситуація зворотна, чи можна змусити розлюбити чоловіка, і чи варто це робити? Пошукаємо чарівні пігулки від кохання.

Як розлюбити чоловіка, який тебе не любить

На жаль, причин для колишніх почуттів у відносинах може бути скільки завгодно багато. І якщо жінка приклала всі зусилля для збереження сім’ї, проявила достатньо турботи і уваги, звернулася за допомогою до психологів і не наробила дурниць на кшталт «терапії ревнощами», а коханий чоловік все одно зібрався йти – вихід залишається тільки один. На жаль, доведеться докласти всі зусилля, щоб не провести залишок життя в сльозах про втрачене щастя.Які дії слід зробити?

Перш за все, доведеться змиритися з головною думкою – таблеток від любові поки не існує. Вбити любов не можна – це дар, який дається згори. Поради подруг по типу «думай про нього погано» також не принесуть заспокоєння, так як найчастіше колишній чоловік – це ще й батько коханої дитини або просто людина, якій вдалося подарувати жінці дещицю щастя і турботи. Адже коли вона зважилася вийти за нього заміж, а значить, він заслуговує поваги і вдячності за прожитий разом час. Як же бути?

Психологи діляться кількома порадами, які допомагають згладити гіркоту від розставання:

  • Переадресація почуттів. Це своєрідний автотренінг, який допомагає підвищити впевненість в собі і поліпшити емоційний фон людини. Якщо в голові спливають думки про любов до колишнього чоловіка («я так люблю тебе, Сашенька/Вітенька/Дімочка»), то варто негайно вставити на місце імені коханого своє ім’я, адресуючи визнання себе коханої.
  • Зміна іміджу. Один з найважливіших моментів на шляху до позбавлення від емоційної залежності – не втратити віру в себе і не обзавестися купою комплексів. Не дарма більшість жінок після розлучення кардинально змінюються: перефарбовують волосся, худнуть, збільшують груди або губи. Всі ці дії допомагають віднайти впевненість у своїй привабливості і сексуальності. Якщо жінка страждає від шкідливих звичок – саме час від них позбутися. Іноді втратити залежність до сигарет виявляється набагато складніше, ніж забути про колишнього чоловіка, так що нудьгувати точно не доведеться.
  • Видалення спогадів і зачіпок. Зрозуміло, повністю стерти собі пам’ять про коханого не вдасться, але прибрати з оточення всі речі, які постійно нагадують про нього, зовсім нескладно. Краще видалити з соцмереж його фотографії, прибрати з кімнати його улюблені диски та журнали, скоротити контакти з його друзями і знайомими. Можна піти далі і зробити більш серйозні вчинки – викинути спільно куплені речі, зробити ремонт, змінити квартиру.
  • Зміна обстановки. Цей етап випливає з попереднього. Виїхати з квартири, в якій ви жили разом – одне з кращих рішень, які допомагають почати нове життя. Але можна знайти і більш простий вихід – відправитися в подорож або тимчасово пожити у родичів. Головна мета таких вчинків – уникнути ризику зустрічі з колишнім чоловіком і набратися нових вражень.

Розлюбила чоловіка. Що робити? Поради психолога

Нерідко трапляється так, що жінка виходить заміж за чоловіка в повній впевненості, що це саме її обранець. Але через деякий час на зміну непідробному щастя та гарячої пристрасті приходить жах від усвідомлення того, що ніжних почуттів зовсім не залишилося.

Як бути в такому випадку? Залишити все, як є, і прожити залишок життя нещасної? Або розійтися, як в морі кораблі, ніби й не було нічого спільного? Насправді, для прийняття правильного рішення необхідно тверезо оцінити ситуацію і визначити причини того, що відбувається.

Новий виток відносин

Насправді, така проблема трапляється з тими жінками, які одружені не перший рік.

Деякі з подивом виявляють, що колишньої сяють почуттів у ліжку поступово згасає і фізичний потяг до коханої з’являється не так вже й часто.

Крім того, все частіше стають помітними звички чоловіка, які інший раз викликають роздратування і навіть злість. Розлука не приносить очікуваного трепету в душі при зустрічі, а кожен дотик вже не висловлюється хвилею тремтіння по всьому тілу. Невже це означає, що дружина розлюбила чоловіка? Що робити в такому випадку?

Головне – не рубати з плеча. Дуже часто жінки плутають новий етап у родинних відносинах з їх закінченням. У підсумку, вчинки і риси характеру чоловіка, викликають обурення з боку дружини, стають причиною постійних сварок і образ.

Емоційне напруження може досягти такого рівня, що в серцях хто-небудь з пари не витримує і розриває відносини, часто шкодуючи про наслідки. Щоб не довелося ридати ночами в подушку про втраченої любові, не знаючи, як повернути все на круги своя, стоїть на хвилинку зупинитися і задуматися.

Дуже важливо пам’ятати про те, що справжня любов – це не закоханість і не пристрасть. Через роки на зміну принад романтики з завмиранням серця приходить взаємна повага і міцна, міцна душевна близькість. Ну і нехай бажання фізичного кохання приходить не так часто – тепер кількість повинна поступитися якістю! Крім того, подружжя втрачають постійне відчуття страху втрати, що переслідує їх на етапі побудови відносин, і в їх житті з’являється місце для особистого простору.

Це зовсім не означає, що чоловіку та дружині необхідно відпочивати один від одного. Але періодична можливість провести вечір з подругою і при цьому не тягнутися до телефону з тривожними думками про чоловіка і його час – ознака здорових, довірчих відносин.

Сварки і образи

Отже, найчастіше втрата почуттів є лише уявною втратою,пов’язаної з переходом на якісно новий етап відносин. Але нерідко любов дійсно стирається, не витримуючи частих сварок або, навпаки, невисловлених претензій. Розчарування від істинної життя з чоловіком, не збігається з очікуваннями і сподіваннями жінки, пере гостроту емоцій і нерідко почуття зникають. У таких ситуаціях несподіваний світ у сім’ї – зовсім не ознака усталених відносин, а показник байдужості подружжя один до одного.

Що робити, якщо розлюбила чоловіка по-справжньому? Багато жінок вважають, що страждати від емоційного спустошення і бажання нової любові, але при цьому кожну ніч лягати спати з нелюбимим чоловіком заради збереження сім’ї – показник мудрості.

Інші ж дружини, зазвичай більш самостійні і самовпевнені, не бояться вступати в одиночний бій з життєвими труднощами і сміливо вирішуються на розлучення. Яке б рішення не прийняла дружина – це її життя і її відповідальність. Але якщо думка про розставання з чоловіком викликає розлад і смуток, тоді варто задуматися – а може, ще не все втрачено?

Завагітніла – і розлюбила!

Народження нового члена сім’ї – ще один важливий етап у відносинах, якому супроводжує безліч моральних та фізичних випробувань. Трапляться так, що під час вагітності жінка розлюбила чоловіка? Трапляється досить часто. Іноді це є ознакою звичайної втоми та емоційної неврівноваженості жінки в положенні, яке часто може дратувати абсолютно все.

Як правило, в таких ситуаціях неприязнь до чоловіка зникає разом з ненависним токсикозом, а на зміну цим почуттям приходить спільне очікування дива і приємні клопоти, зближують подружжя знову.

Однак трапляється, що у жінки під час вагітності і після народження дитини повністю змінюється система цінностей, внаслідок чого вона може почати розцінювати поведінку і звички чоловіка безвідповідальними і неправильними, не придатними для майбутнього батька. Тоді у неї починають накопичуватися претензії і образи по відношенню до чоловіка, що неминуче призводить до конфліктів і втрати взаємної поваги.

На жаль, бувають й інші причини втрати почуттів – невірність чоловіка, настільки принизлива в такий важливий період, а також зниження сексуального потягу до чоловіка після пологів.

В таких умовах мамі і татові доводиться думати не тільки про себе, але і про майбутню дитину. Дуже часто жінки намагаються змиритися з думкою про те, що вони розлюбили чоловіка. Їх бажання зберегти сім’ю заради дитини і збереження його психіки цілком зрозуміло, але варто зрозуміти і те, що несприятливий клімат в сім’ї при загальному емоційному напруженні подружжя та їх неприязні один до одного зроблять абсолютно зворотну дію.

Можливо, виходом із ситуації стане спільне життя заради дітей із правом інтиму на стороні. Як стверджують психологи, таке рішення часто призводить до відновлення теплих і дружніх стосунків в родині.

Якщо жінка розлюбила чоловіка після пологів або під час вагітності, рішення про збереження відносин повинно залишитися за нею.Важливо зрозуміти головне – не можна перетворювати себе в жертву заради дитини, щоб потім не звинувачувати його в своєму нещасті, нехай і несвідомо.

І як би далі не склалася доля мами і тата по відношенню один до одного, по відношенню до дитини вони завжди будуть залишатися батьками – не варто про це забувати.

Залишити коментар