Як розлучитися з одруженим чоловіком?

Ще зовсім недавно ви осудливо відгукувалися про тих жінок, які пов’язали себе стосунками з одруженими чоловіками. Але ось і у вашому житті з’явився «окольцьований» принц, без якого ви не мислите свого існування. Стає зрозумілим, що всім надіям на власну сім’ю не судилося збутися, а разом з цим в голову закрадаються думки про те, як правильно розлучитися з чоловіком пов’язаних шлюбними узами.

Чи може казка може стати реальністю?

Жіночі сайти та періодичні видання буквально переповнені порадами щодо можливих шляхів вирішення цієї проблеми. Але головна складність полягає в тому, що читати – це одне, а втілювати в реальність – зовсім інше.

У потрібний момент слова розставання стають грудкою в горлі, дихання перехоплюється, і все продовжується далі: самотні свята, порожні обіцянки і побачення за розкладом.

Виною всьому цьому стає слабо жевріюча надія на те, що обранець відмовиться від свого зручного та усталеного побуту в вашу користь, і весільний марш зазвучить у вашу честь. Статистика ж говорить протилежне: мізерний відсоток одружених хлопців готовий кардинально змінити свій сімейний стан. Для того щоб кинути дітей і колись кохану дружину, потрібен дуже вагомий привід.

Чому жінкам складно розлучатися?

Замислюючись над тим, як розлучитися з одруженим чоловіком, спочатку слід зрозуміти справжню причину того, чому це не було зроблено раніше.

В принципі, причин може бути кілька, і всі вони досить прозаїчні:

  • Ви настільки обожнюєте свого обранця, що готові прощати безперервні зради, вічний егоїзм і брехня;
  • Ви сподіваєтеся на те, що світлий мить вашого одруження все ж настане, і неважливо, коли це буде. В цьому випадку хочеться запитати: а чи впевнені ви в тому, що цей чоловікові не змінить і вам?
  • У вас немає ніякого бажання залишатися однією після розриву. Але, подивіться на себе: хіба ви самотні? Після розставання обов’язково знайдеться той, хто полюбить вас, і дасть шанс створити свою сім’ю.

Відносинам приходить кінець

Якщо ви прийняли тверде рішення розірвати минулі відносини, зробіть це гідно, і не допускайте ні найменших проявів слабкості, надії, жалю і горя. Безперечно, вимовити потрібні слова – непросте завдання, але зробити це доведеться, причому дивлячись прямо в очі своєму опонентові.

Коли ви усвідомлюєте, що у вас може не вистачити духу або сміливості, спробуйте прорепетирувати потрібні фрази перед дзеркалом, і просто викарбувати їх при зустрічі. Для надійності випийте заспокійливий препарат на рослинній основі, але не переборщіть.

Красиво розлучитися з чоловіком – значить, не допускати звинувачень, образ і істерик. Просто подякуйте його за те, що він подарував вам щастя, радість і кохання, хай і не назавжди.

Не піддавайтеся слабкості

Йдучи йдіть, особливо якщо вже вдалося зробити перший крок. Одружений чоловік став частиною вашого минулого, з якого не приходять листи не надходять дзвінки. І навіть у тому випадку, якщо вдалося зберегти дружні стосунки, потрібно порвати всі ниточки, що пов’язують вас, прибрати з дому найменші натяки на спільне проведення часу.

Це означає, що доведеться викинути всі фотокартки з вашими усміхненими обличчями, викинути диски музикою і фільмами, які ви раніше дивилися удвох, заблокувати чоловіка в соціальних мережах і почистити свою телефонну книжку.

Шукайте того, хто підставить вам жилетку

Знайдіть підтримку, і дуже бажано, щоб вона виходила від професійного психолога. Тільки він відшукає справжні причини того, чому вас привабив саме одружений чоловік, і дасть пораду щодо того, як пережити розрив і скоріше зануритися в нові, більш перспективні відносини.

Рішення проблеми того, як розлучитися з чоловіком, пов’язаних шлюбними узами, набагато ускладнюється, якщо мова йде про колегу. Тут вже буде важко обійтися разовими посиденьками з подругами на кухні, адже від вас будуть потрібні титанічні зусилля, щоб зберегти «обличчя». Якщо це можливо, замініть роботу, якщо немає – то змусьте це зробити свого колишнього.

А чи є життя після?

Вірите, навіть самі психологи вважають, що вирішити проблему того, як гідно і безболісно розлучитися з одруженим чоловіком, набагато складніше, ніж порвати відносини з вільним партнером. Пояснюється це тим, що повністю втрачається можливість реабілітувати зв’язок, колишньої коханки дуже соромно ділитися своїми переживаннями і болем з рідними і навіть подругами.

Потрапляючи в таку безвихідь, різні жінки ведуть себе по-різному. Одні знаходяться глибоко в депресивному стані, і навіть побоюються звернутися за психологічною допомогою або моральною підтримкою. А є й такі, які з головою кидаються в короткі, сумнівні і нікому не потрібні романи, кидаються у вир нестримних веселощів, і тим самим ще більше страждають від свого неприродного поведінки.

Виходить, що ніби і виходу немає? Насправді, ситуація не безвихідна, і можна поступити наступним чином:

  • Негайно звернутися до психолога, який здатний допомогти побороти депресію і навчити вас долати звалилися психологічні проблеми;
  • Спробуйте встановити часові рамки, в межах яких ви будете оплакувати такі відносини. Як тільки плач закінчиться, вирушайте у відпустку, змінюйте обстановку і коло спілкування, вносите нові нотки в свій стиль і манеру поведінки;
  • Не задавливайте в собі всі негативні емоції, намагаючись виглядати сильною і байдужої. Не відмовляйте собі у можливості виплакатися, напитися або зробити спонтанне придбання.

Наостанок хочеться сказати: вибираючи найбільш зручний і легкий спосіб того, як красиво розлучитися з одруженим чоловіком, пам’ятайте, що ви вже стаєте на вірний шлях. За це доля обов’язково нагородить вас сімейним щастям, благополуччям і любов’ю.

Залишити коментар