Як робити кігті з паперу?

В будь-якому костюмі найбільшу увагу потрібно приділити деталей, особливо якщо образ планується незвичайний. Наприклад, для Хеллоуїна і йому подібних тематичних вечірок необхідно підготувати лякаючий і незабутній наряд, а яка нечисть не має іклами і кігтями?

З останніми все виглядає дуже просто: їх можна зробити з паперу або термопластика за лічені хвилини, скориставшись технікою орігамі.

Як робити кігті з паперу?

Якщо Вас цікавлять безпосередньо що надіваються на пальці кігті, існує 2 основних способи їх створення: орігамі і більш легка скручування. Орігамі підходить для тих, хто хоче зробити з паперу кігті рисі або ін. хижої тварини, вміє ховати грізна зброя в подушечках лап; а скручування пропонує більш ефектний і небезпечний підсумок. Які вибрати — вирішувати Вам, в залежності від поставленої задачі.

  • Для початку пропонуємо спробувати виконати класичні кігті або дуже довгі нігті з паперу, для яких необхідно рівно 10 білих чистих аркушів формату А4. Процес дуже простий, тому обов’язково підключіть до нього дитини.
  • Розташуйте аркуш так, щоб він опинився лежачим вертикально щодо Вас, зігніть по нижньому куті, щоб з 90 градусів він перейшов до 45. Потім знову зігніть, але тепер кут повинен торкнутися верхнього прямого: лист зменшиться рівно наполовину.

  • Тепер залишився праворуч вільний (не сгибавшийся) шматочок укладіть так, щоб отримати повноцінний прямокутник, і через діагональне додавання перетворіть його в товстий трикутник. Основна частина роботи завершено.
  • Укладіть трикутник так, щоб його вершина дивилася на Вас, і позначте вертикальну висоту: для цього спочатку складіть його навпіл, а потім розігніть назад. Якщо потрібно, лінію згину продублюйте тильною стороною леза ножиць.

  • До отриманої вертикалі підігніть лівий і правий край, формуючи фігуру з меншим градусом кута на вершині і вже в 4 кута. Маленький стирчить верхній край потрібно підвести до протилежного, після чого у виробі з’явиться ніша: вона призначена для того, щоб готовий кіготь легко надівався на палець.

Після того, як будуть оформлені всі 10 пазурів (або менше, залежно від того, який образ Ви хочете створити), їх можна забарвити для більшої відповідності початковим задумом. А якщо ж Вам потрібен «аксесуар» довше, спробуйте більш просту схему пазурів з паперу.

  • Для роботи потрібні не тільки на аркуші паперу, причому, краще брати щільний матеріал, але і клей або клейовий пістолет, а також олівець і лінійка. При необхідності візьміть ще фарбу — рекомендовано використовувати акрилову, в балончику, особливо якщо вона буде наноситися на тонкий папір.

  • Покладіть аркуш перед собою, за допомогою лінійки відзначте середину верхньої короткої сторони і проведіть до неї діагоналі з нижніх кутів, створюючи трикутник. При бажанні його можна зробити більш вузьким, для чого точки нижніх кутів зміщують всередину. Ножем або ножицями виріжте цю фігуру.
  • Тепер поверніть шаблон в конус, щоб краї його заходили один на одного, і проклейте їх. Слідкуйте за тим, щоб коло його заснування була чітко за розміром Вашого пальця, інакше кіготь буде постійно з’їжджати.

  • Коли клей висохне, надійно зафіксувавши краю, зробіть розмітку на циліндрі: це повинні бути 2 діагональні лінії, що ділять фігуру на 3 майже рівні частини — майбутні фаланги. Розріжте її по розмітці, а потім склейте так, щоб вони насаживались один на одного під кутом, створюючи природний загин.

Готові кігті можна обробити будь-якої доступної Вам фарбою, після чого їх треба просушити. Або ж, для імітації стали їх можна обтягнути блискучою фольгою. Причому, такий хід дозволяє приховати і місця згинів і кріплення, роблячи виріб більш цільним і акуратним.

Залишити коментар