Як прибрати засос з шкіри?

Засос – це гематома або синяк. Під дією вакууму, створеного губами, дрібні кровоносні судини у верхньому шарі епідермісу – шкіри – лопаються, і залишається дуже помітний слід, спочатку багряного, а потім синього кольору. Великі засоси можуть хворіти. Поставити таку мітку можна на будь-якій частині тіла, але краще вони виходять в області з ніжною шкірою і великим скупченням кровоносних судин – на шиї, на грудях, на передпліччі.

Якщо партнера поважають, не намагаються підкреслити його «належність собі», не бажають виставити на посміховисько, для відмітин вибирають затишні місця.

Коли хочеться позначити свого партнера або навіть помститися – такий спосіб часто вибирають коханки – то синяк залишається на рівні шиї.

Іноді сліди на шкірі залишаються після звичайного сексу, коли люди захопилися, або для розваг. Зазвичай таким способом «доводять» свою любов дуже молоді люди.

Як поставити на шкірі засос

Поставити засос порівняно просто, якщо немає в анамнезі пародонтозу або іншого захворювання ясен. Якщо є проблема з яснами – вони кровоточать – то не варто намагатися відзначити партнера – від зусиль хворих ясен піде кров.

Слід від губ на шкірі залишити дуже просто:

 1. Губи витягають трубочкою;
 2. Всмоктують шкіру партнера, жорстко виштовхуючи повітря;
 3. На кілька секунд затримують відтягнуту шкіру між губами.
 4. Відпускають.

Деякі умільці додатково покусують втянутое місце, і тоді поцілунок схожий на «клеймо вампіра». Деяких партнерів така ознака дуже збуджує.

Якщо хочеться поставити засос, спочатку слід попередити про своє бажання партнера. Є прецеденти, коли відмітина на обличчі або шиї сприяла повного розриву відносин.

Не варто залишати подібні сліди на губах – травма судин може спровокувати утворення ретенційної кісти, в домашніх умовах від якої позбутися не вийде. Доведеться вдаватися до хірургічного втручання, реабілітаційний період після якого займає до 6 місяців.

Як прибрати засос

Щоб поставити мітку, досить 10-20 секунд, а як швидко прибрати засос, знають тільки народні цілителі і травматології. Але навряд чи хтось буде звертатися до офіційної медицини з проблемою, як прибрати слід від засоса за короткий проміжок часу.

Тому варто орієнтуватися на поради тих, хто вже стикався з подібним проявом «любові».

Як можна прибрати засос з застосуванням медичних засобів?

Оскільки дана ознака є крововиливом, то застосовуються ті ж препарати місцевої дії, якими прибирають гематоми.

На гематому слід нанести мазь, що сприяє зменшенню згортання крові і підвищення її циркуляції в судинах. Дрібні тромби почнуть швидко зменшуватися, і слід пропаде протягом 2-3 днів.

Мазі, які мають подібну дію:

 • «Синяк — off»;
 • «Троксевазин»;
 • «Рятувальник»;
 • «Ліотон-гель»;
 • «Гепариновая» мазь та подібні за дією кошти.

Не можна використовувати ці препарати місцевої дії, щоб вирішити проблему, як прибрати засос з губ – всередину ці засоби застосовувати не рекомендується. Якщо синець на губах, до них прикладають лід або щось холодне.

До речі, якщо докласти відразу ж після пристрасного поцілунку до шкіри лід, слід залишиться дуже слабкий або не виникне зовсім.

Засоби народної медицини

Як швидко прибрати засос на обличчі або шиї, на місцях, де дуже ніжна шкіра? Спробуйте скористатися наступним способом.

Потрібно придбати порошок бодяги – він продається в аптеці, розвести згідно інструкції, змішати з кремом можна дитячим, можна з живильним – він володіє підвищеним властивістю всмоктуватися; і натирати травмоване місце постійно. Якщо зробити примочку, то пляма зникне швидше, але в цьому випадку може проявитися шкірна реакція.

Народна медицина пропонує безліч перевірених способів, як забрати засос в домашніх умовах:

 1. Потерти синяк свіжо розрізаною головкою цибулі або часточкою часнику, прикласти примочку з часникового або цибульного соку, накласти компрес, зробивши кашку з цих продуктів. Мінуси методу у два – запах, який залишається надовго, і шкірна реакція;
 2. Компрес із кашки алое, змішаний з горілкою. До речі, можна зробити просто спиртовий компрес – він сприяє прискоренню кровотоку;
 3. Зовсім свіжий засос варто рясно натирати зубною пастою – обов’язково білого кольору. Спосіб сумнівний – при фізичному впливі колір плями може стати інтенсивніше;
 4. Зробити йодову сіточку – відмінний спосіб, але якщо ставиться завдання – прибрати засос на шиї, краще не використовувати. Надалі шкіра лущитися;
 5. Допомагає прибрати відмітину сирої картопля, яку прикладають як примочки, натерши на тертці, або просто свіжим зрізом. Примочки прикладають кілька раз у день на 20-30 хвилин;
 6. Примочки роблять з соди – її розводять до консистенції густого пюре, розмішуючи з краплею води, і цю вологу масу прикладають до проблемного місця.

Але навіть якщо нічим більше не займатися, а лише розтирати засос і робити примочки, повністю від сліду вдається позбутися тільки на 3 день.

Навряд чи ця причина виявиться «поважної», щоб попросити у лікаря довідку від занять у навчальному закладі або лікарняний для пред’явлення за місцем роботи. Даі відгул брати з-за гематоми якось несерйозно.

Як сховати мітку?

Невже доведеться ходити з синцем на видному місці, намагаючись робити вигляд, що не чуєш, як перешіптуються за спиною оточуючі?

Сховати засос можна 3 способами:

 • під одягом;
 • під шаром штучного або натурального загару;
 • задекорувавши синяк косметичними засобами.

В останньому випадку використовується такий спосіб:

 1. Спочатку на гематому наноситься коригуючий олівець;
 2. Потім все маскується тональним кремом, який наносять і на навколишній простір.

Штучна смаглявість зробить пляма менш помітним.

Іноді доводиться йти на хитрість, завдаючи собі більш серйозні пошкодження. Наприклад, проколюють шкіру в районі гематоми голкою, щоб видати засос за укус комахи.

Багато хто віддає перевагу не «заморочуватися» і чекають, коли синець розсмокчеться сам, заліплюючи його пластиром – якщо відмітина на обличчі або шиї, краще купити гіпоалергенний лейкопластир.

Щоб не замислюватися, як прибрати слід від засосів, не варто допускати їх появи. Для цього достатньо поговорити з партнером. Якщо він любить і поважає, то проблем не виникне, а якщо «приколюється»

Невже хтось хоче зустрічатися з людиною, який ще до серйозних стосунків ігнорує думку своєї другої половинки?

Залишити коментар