Які сукні підходять для фігури типу груша

Тип фігури «груша», інакше іменований типом А, отримав свою назву на честь улюбленого плоду не випадково: власниці цього типу мають більш велику і округлу нижню частину тіла (зокрема, стегна) порівняно з верхньою, що повторює обриси груші. Дівчата, чиї фігури належать до цього типу, мають вузькі плечі, невеликі груди, досить тонку талію. Ця фігура ще віддалено нагадує трикутник. У дівчат, схильних до повноти, надмірна вага відкладається саме в нижній частині фігури (в області стегон і верхньої частини ніг).

Як правильно підібрати сукню для фігури груша

Дівчатам необхідно продумано підходити до вибору фасону сукні для фігури груша, тому що неправильний вибір фасону може підкреслити властивою таким силуетах контраст між верхом і низом. Основне завдання власниць таких пропорцій – відвернути увагу від низу і змістити акцент вгору, а також візуально зробити тіло більш пропорційним. Продуманий підбір сукні для типу фігури груша підкреслить її головне достоїнство – жіночу округлість і привабливість, але не дозволить здаватися повної і важкою.
Володіючи нестандартними пропорціями, багато власниці фігури груша замислюються, які ж сукні підходять для фігури груша. Адже виробники одягу орієнтуються на середньостатистичні, приблизно однакові зверху і знизу фігури і не завжди враховують, що не тільки розміри, але і фактура у жінок сильно відрізняється.

Для того, щоб дівчатам з фігурою груша було простіше оновити гардероб, їм необхідно уникати прямих і облягаючих все тіло силуетів: такі сукні добре сидіти, тільки якщо вони замовлено в ательє, враховуючи особливості фігури. До того ж прямі лінії не допомагають приховати недоліки, а тільки підкреслюють їх.

Особливу увагу при виборі одягу дівчатам з тулубом типу груша варто приділити спідниці. Якщо прямі лінії протипоказані, то плавні лінії, навпаки, всіляко вітаються. Тому розкішні спідниці в підлогу з м’якими жіночними складками ідеально підходять жінкам з А-подібними лініями. Більш короткі жіночні спідниці у формі трапеції теж чудово справляються з поставленим завданням. Якщо ж все-таки необхідно вибрати однотонний спідницю (наприклад, для офісу), то оптимальним варіантом буде спідниця-олівець.

Існують і більш екстравагантні і цікаві варіанти для жінок з силуетом груша. Наприклад, спідниця сукні може нагадувати зовні спідницю-олівець, але мати при цьому баску – декоративну широку оборку. Вона обов’язково повинна закривати найширше місце стегон, тим самим не приховуючи, а обігруючи його. Досить популярний фасон спідниця-сонце (просто дуже пишна спідниця), спідниці зі складками і плісировка, які чудово підкреслюють талію.

Візуально зменшуючи низ, можна також спробувати трохи збільшити верх. Краще всього для цього згодяться рукава ліхтариком або крильцями, великий принт (великі квіти, клітина). При цьому на спідниці великого принта бути не повинно. Дівчатам з силуетом груша можна не боятися підплічників – вони не зроблять верх масивним, а лише урівноважать його з низом. Верх можна сміливо прикрашати, а низ бажано залишити більш спокійним. Для вузьких плечей краще вибирати виріз човником, квадратний або трикутний (всі вони покликані зробити лінію плечей ширше). Трикутний (V – образний виріз можна зробити сміливіше, особливо якщо мова йде про вечірньому туалеті). Він підкреслює груди і витягає тіло. Також груди можна підкреслити за допомогою сукні з запахом.

Дуже добре на грушах виглядає фасон «ампір» з завищеною талією (а ось із заниженою талією вбрання носити не рекомендується). Сукні ампір носили за часів Наполеона, але і в наші дні цей фасон підійде всім романтичним і ніжним дівчатам. Дуже гарні для цього типу і туалети, в яких перехід верху в низ простежується не надто чітко, як на наступному фото сукні для фігури груша.

Стилісти також рекомендують урізноманітнити гардероб сукнею трапеція, оскільки ретро зараз на піку популярності. Трапеція – це відгомін 60х в сучасній моді. Ще краще на силуеті груша виглядають сукні фасону «нью-лук», придуманого Крістіаном Діором в кінці 40х років. Облягаючий ліф і пишна спідниця відмінно відволікають увагу від повних або широких стегон. Також цікавим рішенням є сукні фасону «балон»: воно не маскує недолік, а обігрує його, роблячи гідністю.

Знаменитості з цим типом фігури (наприклад, Дженніфер Лопес і Бейонсе) люблять надягати вечірні сукні фасону «рибка», який підійде представницям типу груша без зайвої ваги. Також добірка нарядів на дівчатах типу груша представлена на відео.

Вибираємо літнє плаття для фігури груша

При виборі літнього сукні дівчатам з пропорціями трикутник потрібно звернути увагу на забарвлення: найкраще, щоб воно було небудь одного кольору, або щоб ліф був декорований, а низ залишався однотонним. Можна також спробувати такий універсальний принт, як горошок по всій поверхні сукні або інший рівномірний малюнок. Ці малюнки не обтяжують низ сукні. А ось дуже великі малюнки в області стегон вкрай небажані. Що ж стосується матеріалу для суконь, він повинен бути хвилясті, що обіймають стегна, але не обтягуючим їх. Дуже добре виглядають сукні з шифону на фігуру груша.

У літніх сукнях допускається і навіть бажано оголити плечі і руки, якщо руки не занадто тонкі. Втім, надмірно худі дівчата цього типу майже не зустрічаються.

Які сукні дівчатам протипоказані з комплекцією груша

Необхідно уникати тісних по всьому тілу суконь, до яких відноситься і плаття футляр. На цьому типі фігури даний класичний покрій може виглядати комічно. Дівчині-груші не рекомендується носити сукні, в яких не підкреслена талія (сукня-сорочка без ременя, мішкуваті сукні).

Потрібно пам’ятати про те, що талія – це саме виграшне місце в цій фігурі, і її треба всіляко підкреслювати, інакше фігура буде здаватися безформною.

Залишити коментар