Тіні для брів: як підібрати колір і правильно нанести засіб

Останнім часом досить великою популярністю у жінок стали користуватися густі брови. І якщо раніше всі намагалися зробити бровки як можна тонше, то сьогодні багато жінок шукають способи зробити їх товщі і гущі. Але, що робити, якщо вони від природи зовсім не густі? Звичайно, використовувати косметику. І сьогодні ми з вами поговоримо про те, як правильно використовувати тіні для брів.

І перше питання, яке виникає у жінок: що краще використовувати олівець або тіні для корегування лінії?

Відповідь на це питання однозначна – тіні. Справа в тому, що для того, щоб промальовувати окремі волоски дійсно краще використовувати олівець, оскільки він містить віск і практично не розмазується. Але ось в тому випадку, якщо вам потрібно намалювати широку смужку, краще використовувати тіні.

Тільки подумайте, скільки часу вам знадобиться для того, щоб провести кожен волосок в брови. Крім того, не можна не відзначити той факт, що намальовані олівцем лінії досить часто виглядають штучно.

Увага! Для того щоб підфарбувати брови не варто використовувати звичайні тіні для повік. Пам’ятайте, що вам потрібно спеціальний косметичний засіб, який відрізняється підвищеною стійкістю. Звичайно, можна зробити приголомшливий макіяж і з допомогою звичайних матових тіней, але в такому випадку вам постійно потрібно буде стежити за руками.

Адже якщо ви випадково проведете пальцем по практично готової лінії, то звичайні засоби просто розмажуться по всьому обличчю і образ буде безнадійно зіпсований. Крім того, спеціальні косметичні засоби відмінно триматися на волосках і вам не потрібно буде постійно поправляти макіяж.

Як правильно вибрати тіні для брів

Сьогодні, коли в магазинах вам пропонують величезну кількість косметичних засобів, вибрати щось одне дуже складно. І з цієї причини зараз ми вам дамо кілька порад про те, як вибрати подібні тіні.

Отже, тіні для брів бувають у таких формах:

  1. Товстий олівець з воском. Зверніть увагу, що до складу грифеля обов’язково повинен входити віск, оскільки в іншому випадку ви зможете легко змастити весь макіяж одним рухом пальця. А ось віск робить його більш стійким. Увага! Подібний олівець не підходить для жирної шкіри, оскільки на ній косметика починає текти сама по собі;
  2. Сухі тіні. Такий вигляд даного косметичного засобу є найбільш популярним. По-перше, ви зможете знайти його в будь-якому косметичному магазині. А по-друге, наносити макіяж пензликом досить просто і зручно;
  3. Рідкі тіні. Така косметика є найбільш стійкою. Крім того, ви можете використовувати моделюючі рідкі тіні. Так ви не лише підкреслите форму з допомогою кольору, але і зможете підправити її у разі необхідності.

У багатьох жінок виникає питання, що ж краще використовувати олівець або тіні для брів. На жаль, однозначної відповіді на таке питання не існує. Все залежить від ваших звичок, рівня і навичок в нанесенні макіяжу і бажання користуватися різними засобами. Так що просто використовувати те, що вам більше подобається.

Тепер що стосується блиску. Безумовно, красиві перламутрові частинки відмінно виглядають на бровах у поєднанні з вечірнім макіяжем. Але от якщо ви зважитеся використовувати подібне косметичні засоби для повсякденного макіяжу, то виглядати це буде, щонайменше, дивно.

І ще одне: важливо підібрати не тільки структуру, але й відтінок. Адже якщо брови будуть значно відрізнятися від кольору волосся і не підходити під кольоротип зовнішності, то ваш образ буде не оригінальним, а смішним. Тому рекомендуємо вам підбирати відтінок на один – два тони темніше, ніж ваш колір волосся. Єдиний виняток стосується брюнеток. Якщо ваші волосся кольору воронячого крила, то для макіяжу краще використовувати шоколадний або темно-коричневий відтінок. В іншому випадку риси обличчя стануть занадто грубими.

Як правильно фарбувати брови тінями: корекція форми

Після того як ми з вами обговорили можливі текстури і відтінки такого косметичного засобу, залишилося дізнатися, як фарбувати брови тінями.

Звичайно, на перший погляд така задача не є складною, оскільки обвести контур бровки зможе кожна жінка. Але що робити, якщо форма, якою нагородила вас природа не ідеальна, і ви хотіли б її трохи відкоригувати.

Наприклад, ви можете трохи підкоригувати форму очей. Якщо вони у вас близько посаджені, то не варто фарбувати весь контур.

В даному випадку акцент потрібно робити на зовнішньому куточку. Якщо ж очі, навпаки, розташовані дуже далеко один від одного, то потрібно ретельніше промальовувати брову біля внутрішніх куточків очей.

Тепер поговоримо про густоті. Якщо лінії у вас дуже густі, то це вирішується дуже просто за допомогою пінцета. Але от якщо брови рідкі, то без тіней вам не обійтися. Увага! Обов’язково купуйте для таких цілей косметичні засоби з вмістом воску. В такому випадку фарба буде відмінно триматися не тільки на волосках, але і на шкірі між ними.

Що ж корекція брів тепер не є для вас загадкою, але досить важливою умовою гарного макіяжу вважається і сам механізм нанесення.

Як правильно користуватися тінями для брів

При нанесенні такого макіяжу потрібно бути гранично обережною. Якщо ви хочете, щоб у вас вийшли красиво нафарбовані брови, то наносити косметичні засоби потрібно невеликими мазками. Особливу увагу потрібно приділити прокрашиванию простору між волосками. Якщо невелику кількість засобу потрапило на шкіру навколо лінії, то обов’язково відразу видаліть його за допомогою спонжика або ватною паличкою.

І ще одне: перед оформленням брів обов’язково розчешіть волосся з допомогою спеціальної щіточки. Так ви зможете надати їм рівну форму і видалити з поверхні кожного волоска пил, бруд або пудру. А це, безсумнівно, буде сприяти підвищенню стійкості макіяжу.

Після того як ви нанесли тіні можете скористатися спеціальним моделюючим гелем. Такий гель може бути двох видів: прозорий і тонуючий. У першому випадку ви можете використовувати гель як закрепительное і моделюючий засіб.

А ось тонуючий гель можна використовувати самостійно, без нанесення тіней. Він додасть вашим бордюрах легкий відтінок і красиво їх вкладе. Зверніть увагу і на той факт, що в більшості наборів тіней пропонують світлий, майже білий відтінок. Його потрібно наносити на шкіру під лінією. При цьому намагайтеся, щоб така смужка була практично непомітною.

Як бачите, надати форму своїм бровам ми можемо самі. Але для цього нам знадобляться спеціальні засоби, щіточка або пензлик і трохи практики.

Але якщо ви докладете трохи зусиль, то з часом ваш макіяж буде виходити карколомним! Удачі!

Залишити коментар