Як прибрати складки під пахвами?

Набридли жирові складки, заважають одягати футболки та сукні без рукавів? Задня частина рук трясеться навіть після того, як припиняється рух? Не існує методики проти складок під пахвами – прибрати їх можна тільки при зниженні відсотка жиру в тілі. Поєднання правильного харчування і регулярних фізичних навантажень діє проти дефекту.

Прибираємо складки під пахвами

Спалювання жиру під пахвами відбувається без обладнання тренажерного залу. Кращими засобами проти жирових складок – кардіо, силові тренування і контроль калорійності харчування.

Зміцнення м’язів в зонах скупчення жиру дозволить запобігти його появі в майбутньому.

Наголос потрібно робити на вправи для трицепса, грудних м’язів і м’язів спини – тонусу всієї верхньої частини тіла.

Перший крок: прибрати жирові складки з допомогою харчування

Обмежити щоденне споживання калорій, виключити шкідливу їжу і напівфабрикати. Намагатися в одній порції збирати цілісні продукти з рослинних джерел – бобові, овес, ячмінь, свіжі овочі і нежирне м’ясо, горіхи та інші корисні для серця жири, такі як оливкова олія, насіння і авокадо. Якщо знизити калорійність раціону на 500 калорій, то можна втрачати 500 г в тиждень.

Другий крок: виключити рідкі калорії і поліпшити питний режим

Намагатися втамовувати спрагу звичайною водою. Газована вода, енергетичні напої, кава і какао з автоматів, йогурти і соки містять цукор і фруктозный сироп, які додають зайві калорії, не маючи харчової цінності для організму.

Третій крок: прибрати складки за допомогою аеробних навантажень

Тренування високої інтенсивності протягом 60 хвилин в день спалюють понад 500 калорій.

Біг, швидка ходьба, сходження по пагорбах або сходи, тай-бо, плавання, зумба і аеробіка допоможуть спалювати до 500 г у тиждень.

У поєднанні з контролем харчування вийде втрачати кілограм зайвого жиру.

Четвертий крок: прибрати складки зміцненням м’язів

Додати силові вправи – достатньо власної ваги тіла. Кругова тренування ідеальна для схуднення. Елементи гімнастики з стрибками, випадами, планками допоможуть зміцнити м’язи, збільшити базальний метаболізм і спалювати більше калорій під час відпочинку – будь складки піддадуться.

П’ятий крок: використовувати вправи з гантелями

Тонізувати м’язи рук, спини і грудей для того, щоб створити каркас для підтягнутою шкіри без жирових відкладень. Вправи можна легко адаптувати для домашніх тренувань.

Приклад тренування для новачків

Почати з віджимань від стіни: впертися руками об стіну на рівні плечей, отшагнуть на відстань два метри, зігнути лікті і опустити груди максимально близько до поверхні, повернутися у вихідне положення. Повторювати треба три рази до повної втоми.

Розгинання руки в нахилі. Використовуйте пляшки з водою. Встаньте і зіпріться від стілець, нахиліться вперед, відводячи таз назад, щоб тіло прийняло горизонтальне положення. Рука з гантеллю зігнута в лікті під прямим кутом, плече знаходиться вздовж тіла. Розгинайте лікоть, зберігаючи лікоть нерухомим. Виконувати 10-15 разів на кожну руку в три підходи.

Тяга в нахилі. Виконується в аналогічному попередньому вправі вихідному положенні. Однак рука з гантеллю висить вниз і за рахунок згинання в лікті підтягується до пояса так, щоб лікоть йшов за спину.

Три вправи допоможуть підготувати тіло до подальшої навантаженні і почати спалювати більше калорій, якщо виконувати їх два рази в тиждень. Жирові складки під пахвами прибрати вийде при комплексному підході. Хоча б раз в тиждень потрібно робити тренування, побудовану на присідання, випади, стрибки на місці, оскільки вправи, які підключають в роботу всі групи м’язів, допомагають швидко спалити жир. Два дні в тиждень ходити на годинне тренування з танців (зумбі, аеробіка, латина), степ-аеробіки або почати бігати.

Приклад тренування для просунутих

Силові вправи проти складок під пахвами – це тільки частина роботи, один з форматів тренувань, яких повинно бути, як мінімум, чотири на тиждень. Наведений нижче комплекс зміцнить м’язи, що створюють об’єм для усунення в’ялості і шкірних складок.

Зворотні віджимання для трицепса на стільці допоможуть прибрати жир на задній поверхні рук. Встати спиною до стільця, сісти на край, покласти руки по обидві сторони стегон на краю сидіння. Відірвати таз від сидіння і зробити два кроки вперед ногами, долоні залишаються на місці. Розправити плечі і груди, повільно опустити тіло вниз, щоб лікті зігнулися під кутом 90 градусів. Виконати від 6 до 15 повторень в три підходу залежно від рівня підготовленості.

Тяга гантелі однією рукою. Встати праворуч від стільця, тримаючи гантель в правій руці. Поставити коліно на стілець, впертися лівою долонею про сидіння, залишаючи праву руку звисати. Підтягнути живіт, нахилитися вперед, зберігаючи прогин у попереку, злегка зігнути праве коліно.

Нахилити підборіддя до грудей, щоб спина з шиєю створювала пряму лінію, паралельну підлозі. Витягнути праву руку вгору, направляючи лікоть в стелю, плече створює з підлогою кут 90 градусів, повільно опустити вниз. Зробити три підходи по 8-10 повторень.

Розведення рук з гантелями. Покласти подушку, лягти на неї спиною. Взяти гантелі в обидві руки і підняти їх перед грудьми, долонями один до одного. Розвести руки, опускаючи лікті нижче рівня грудей, звести вгорі у вихідній точці. Зробити три підходи по 8-15 повторень. Ефективна вправа для м’язів грудей зачіпає спалювання жиру в пахвовій западині. Можна чергувати його з віджиманнями від підлоги.

Стрибки-джекі з бавовною. Встати прямо, опустити руки з боків, злегка зігнути коліна. Стрибнути, розводячи руки і ноги одночасно. Приземлитися, розставляючи ноги ширше і роблячи бавовна над головою. Повернутися в стрибку у вихідне положення.

Комбінуючи три силові вправи і стрибки, можна прибрати складки з пахвовій області, на руках і навіть зробити талію стрункішою.

Як? Організму все одно, які м’язи працюють, жир горить разом з енергією, витраченою на тренування! Але все одно варто почати зміцнювати все тіло, щоб красуватися спиною без складок при примірці дорогої білизни.

Залишити коментар