Як пофарбувати волосся, використовуючи різні техніки освітлення і меліровки

Поняття краси і стилю завжди носили досить умовний характер. Наприклад, якщо говорити про догляд за волоссям, то ще зовсім недавно пофарбовані кінчики волосся або відросле коріння вважалися неохайністю або ознакою дивакуватого смаку. Зараз же ці зачіски отримали своє заслужене місце в світі моди і вважаються оригінальними техніками hair-style.

«Балаяж» в домашніх умовах

Техніка «балаяж» запозичена у французів, і нині набирає популярність. По виконанню вона проста, нагадує мелірування, блондування або «омбре», і полягає в поздовжньому фарбуванні тільки самих кінчиків.

Виконується вона на пасмах будь-якої довжини і відтінків. Дуже вдало виходить на ступінчастих і багаторівневих стрижках.

«Балаяж»-мелірування. Фарбування «балаяж» володіє деякими особливостями, з якими необхідно рахуватися, роблячи процедуру вдома.

Якщо немає на прикметі майстра, у якого можна отримати консультацію, слід пам’ятати:

  • Власницям русявого волосся підійдуть золотисті відтінки, блондинкам – платина. Кращий «балаяж» на темне волосся виходить з баклажановых, шоколадних або коньячних відтінків. Темним брюнеткам походять червонувато-руді тони, рудоволосим – бурштин і каштан. Підбирайте кольору, виходячи з індивідуальних переваг.
  • Пам’ятайте, що світлі тони омолоджують і освіжають, темні – надають глибину і солідність. Для креативних і сміливих осіб нічого не варто пофарбувати кінчики, наприклад, в помаранчевий або блакитний колір. Але не для екстремалів важливо, щоб колір кінчиків не контрастував з основним тоном пасм, а лише доповнював його.
  • Не мийте голову перед фарбуванням хоча б за добу. Пасма розподіліть рівномірно, але вони не повинні бути однакової товщини. Шапки, ковпаки не використовуються, так як локони висихають природним шляхом.

Тепер переходимо до етапів фарбування волосся.

Якщо довжина коротка:

  • Робимо начоси пасом за допомогою гребінця з дрібними зубчиками, закріплюємо начесане пасма лаком;
  • Поділяємо їх на рівномірні пучки;
  • Відступаючи 2-3 см від коренів, наносимо забарвлює освітлювач по обидві сторони пасма, рухаючись від маківки до потилиці;
  • Після даємо волоссю обсохнути кілька хвилин, потім залишок фарби наносимо близько коренів, ретельно розтушовувавши пензлем;
  • Півгодини голову не мити, потім вимити з шампунем.

«Балаяж» на довге волосся можна зробити двома способами: або пофарбувати кінчики, зав’язані в хвості, або ідентичним способом волосся розділити на прядки, і на них просто відзначити рівень фарбування кінчиків гумками.

Після чого нанести освітлювач, залишити на півгодини, а після промити голову.

Інші популярні цікаві техніки

Не менш популярний спосіб фарбування – «подвійні». У цій техніці багато майстрів перукарської справи проявляють досить сміливу фантазію, хоча в народі техніку скептично називають «відрослими корінням». Просто перехід від темного до світлого тону може виражатися по-різному, і при вдалому фарбуванні вдається гармонійно поєднувати кілька ледь помітних переходів до іншого тону.

Інша техніка «dip dye» особливо популярна серед молоді і тінейджерів. Полягає вона в контрастному переході, іншими словами кажучи, пасма волосся занурюються в яскраві і отруйні тони.

Техніка «шатуш» найбільш наближає волосся до природного вигляду. Але вона складна, тому в домашніх умовах буде непросто її виконати. Краще звернутися за допомогою в салон до перевіреного майстра.

Фарбують волосся з використанням начісування пасм або без нього. Складність техніки полягає в тому, що фарбування відбувається вручну, за допомогою пензля.

Освітлюючий розчин підбирається індивідуально для кожного клієнта. Кінцевий результат повинен виглядати, як ніби волосся вигоріло природно, тобто це ще один спосіб мелірування. Відтінки беруть натуральні: золотисті, пшеничні, попелясті, горіхові, бежеві, перлинні і т. д. Оскільки спосіб полягає у висвітленні пасм, його рекомендують шатенкам і брюнеткам.

Будь-яка техніка фарбування, «омбре», «балаяж» або «шатуш», завдасть мінімальний шкоди, якщо ваші волосся будуть підготовлені і оздоровлені. Слабкі, тьмяні, ламкі і нездорові волосся піддавати ризику не варто.

Приймайте вітаміни, робіть оздоровчі маски і купуйте тільки якісну фарбу для волосся.

Залишити коментар