Як правильно визначити характер жінки або чоловіки за будовою його рота?

Чи траплялося вам чути про те, що характер і особистість людини можна буквально «рахувати» по певним рисам його обличчя? Дійсно, існує навіть особлива наука – фізіогноміка, метою якої стає встановлення особистісних якостей певної персони по її зовнішності.

Секрети фізіогноміки

Якщо говорити просторово і вдаватися в стародавні вчення, вважається, що особа людини повністю ототожнює три його світу. Лоб знаменує божественну сферу буття, очі і брови – міфічну, а носогубний трикутник – матеріальну.

Грубо кажучи, визначати характер за формою губ – найбільш доцільно і переважно. Саме вони говорять про особистісних якостях свого володаря, і допомагають безпомилково визначити, наскільки людина добрий, щедрий або альтруистичен, наскільки чисті його помисли щодо оточуючих, наскільки він є вірним другом і нехитрим партнером.

Якщо ви хочете заздалегідь визначити характер нового знайомого людини, і зрозуміти, наскільки продуктивною і безхмарним стане зв’язок з ним, просто погляньте на його рот. Який він за формою, повнотою і ширині? Отже, як правильно визначити характер людини по його устах?

Великі губи і широкий рот

Якщо ваш новий знайомий має пухкі губи, це, безсумнівно, свідчить про його сексуальність. Але під цією ж рисою криються і інші, більш важливі особистісні аспекти. Якщо губи вашого обранця великі, і, що називається, «соковиті» – значить, за життя він є добрим, гідним і чесною людиною. Однак у ньому є дух авантюризму, що може не сподобатися спокійним жінкам і домоседкам. Приготуйтеся, що цей представник сильної статі постійно тягнути вас за руку назустріч пригодам.

Велику форму губ і характер у чоловіків можна зіставити з душевною добротою і простотою. Така людина точно є простим і відкритим, з його боку ви навряд чи відчуєте на собі злі інтриги, обман і хитрощі. У той же час, якщо рот вашого співрозмовника «слабкий», а губи погано змикаються, це говорить про його нерішучості та безпечності. Крім того, така людина може бути схильний до імпульсивних, непродуманих вчинків, в тому числі, в частині міжособистісних і інтимних стосунків.

Яскраво-червоний або яскраво-рожевий колір губ у чоловіка говорить про його позитивної владності. Він стане для вас надійною опорою і підтримкою, в ньому можна бути впевненою на всі 100%, адже він стане прекрасним сім’янином. Такі чоловіки зазвичай вірні, самодостатні, цілеспрямовані і наполегливі в досягненні добрих цілей. Вони завжди будуть викликати у вас почуття впевненості і душевного спокою. Вони також гранично відповідальні і справедливі по відношенню до сторонніх людей. Вони ніколи не судять інших, не маючи для того чітких доказів і аргументів.

Губи у формі півмісяця зустрічаються рідко, а тому є досить чіткою, запам’ятовується рисою. Чоловік, у якого підняті куточки губ, завжди веселий і прям, володіє неабиякою харизмою і гострим аналітичним складом розуму.

Він завжди намагається дістатися до суті і вміє красномовно аргументувати свою позицію. Серед негативних якостей – патологічний завзятість, яке нерідко позначається на особистому житті негативним чином. З таким чоловіком нелегко впоратися, але їм так приємно мати!..

Товсті, пишні губи говорять про те, що у їхнього власника пристрасна натура. Такі чоловіки вміють дарувати велику любов. Але часом їх підводить власний темперамент. Іноді може здатися, що своєю непомірною пристрастю він спопеляє все навколо, включаючи в себе.

Така персона також схильна до необачних вчинків в особистому житті. На професійному терені чоловіки цього типу більш врівноважені і спокійні, оскільки схильні до розкоші і прагнуть роздобути її всіма правдами і неправдами.

Маленький рот

«Зчитування» характеру людини по губах можна зробити і дивлячись на їх загальні розміри. Якщо рот вашого нового знайомого маленький і вузький, значить, він досить спокійний і миролюбний, не схильний до новизни і консервативний, зокрема, в коханні та сімейних відносинах. Якщо при цьому він слабо розкривається, це може говорити про слабкий характер і постійної боротьби за виживання.

Риб’ячим ротом називають рот з тонкими губами і постійно опущеними куточками. Така зовнішня особливість видає дуже сильних і холоднокровних особистостей, які покладаються виключно на себе. У критичній ситуації цей чоловік може перебувати на самоті, і не відчувати ніякого дискомфорту з цього приводу. У таких чоловіків дуже сильна воля, вони абсолютно не піддаються сторонньому впливу. Якщо вони щось вирішили – їх не зіб’є з пантелику жоден авторитет. Іноді «риб’ячий рот» зустрічається у запеклих пліткарів і інтриганів.

Володарі тонких губ зазвичай прагматичні, розважливі і хитрі. Така вже їх сутність. Тонкі губи у людини також можуть вказувати на його жадібність і скупість. Сама особистість при цьому вважає себе не банально скупою, а економною і практичною.

Також ці люди відрізняються наполегливістю та активністю, яку нерідко можна прийняти за агресію і непомірну імпульсивність.

Вони можуть бути войовничими у відстоюванні своїх інтересів, однак ніколи не скривдять ближнього, якого по-справжньому люблять. З-за природженою строгості, ці люди часто скептично дивляться на життя і є песимістами. Якщо при цьому рот чітко окреслено, це може сигналізувати про високий інтелектуальному розвитку, а також сентиментальності, переплетающейся з раціональністю.

«Особливі губи»

Визначити характер можна і за індивідуальним особливостям губ:

  1. Верхня губа випнута говорить про примхливість і дитячої безпосередності;
  2. Якщо сильно подається вперед нижня губа, це сигналізує про те, що перед вами – самовдоволена персона, яка керується лише своїми бажаннями. Такі люди можуть легко піти на зраду і не побачити в ній нічого поганого;
  3. Здригаються губи – ознака нервової, емоційної і нестабільною особистості;
  4. Стиснуті губи видають людину скритного, нещирого, брехливого. Від нього можна запросто чекати «палиці в колеса» або «ножа в спину»;
  5. Прочинені губи, навпаки, говорять про щирості, чесності та відкритості, невміння брехати і хитрувати в свою користь.

Чоловічі губи, як ви вже зрозуміли, можуть багато сказати про свого власника. Однак ви повинні розуміти, що важливо врахувати кожну дрібницю, перш ніж зробити якісь глобальні висновки.

Жіночі губи і характер

Форму губ і характер жінки аналізують нечасто. Для чоловіків ця частина особи є просто привабливим і сексуальним доповненням до інших рис коханої.

Отже, якщо ви – чоловік, і хочете «вважати» характер своєї панночки з нижньої частини обличчя, пропонуємо вам ознайомитися із визначеними критеріями, що демонструють особистість.

Якщо губи вашої знайомої, коханої або партнерки…:

  • – вона дуже самолюбний і примхлива. Якщо вона чогось хоче, вона доб’ється цього всіма способами. Причому неважливо, чи йде мова про сумочці Birkin або про що стоїть поруч з нею чоловікові. Вона може бути вкрай волелюбної і одночасно владної. Її девіз – «зараз або ніколи!» а мамині синочки і маруди явно не входять в категорію її переваг;
  • Пухкі, але невеликі – перед вами романтична персона, яка любить будувати «повітряні замки» і витати в хмарах. Вона не вникає в серйозні проблеми і життєві перипетії, вважаючи за краще закривати на них очі і займатися самообманом. Її вибір – ідеальний чоловік, що називається, «казковий принц», і ви в силах її завоювати лише в тому випадку, якщо володієте тими самими рисами гідного джентльмена;
  • Вузькі та широкі – ваша пасія – закореніла реалістка. Вона любить планувати все заздалегідь, і може здатися класичним педантом. Вона ніколи не демонструє власні емоції та переживання на публіці, нерідко справляє враження замкнутої і гордовитої особи. Їй подобається виключно надійні чоловіки, а романтиків і навіжених вона воліє обходити стороною. Тонкі губи в дівчини також вказують на спокійний і врівноважений характер;
  • Вузькі і маленькі – перед вами справжня авантюристка, завжди готова відправитися назустріч пригодам, нехай навіть дуже ризикованим. Вона не може всидіти на одному місці, і це відбивається навіть у виборі місць відпочинку. Її навряд чи приверне острівної відпустку з нескінченним «валянням» на пляжі в гамаку. Вона сильна, її часто називають справжнім бійцем. Чоловік її мрії – сильний і впевнений в собі. Підкаблучники можуть відразу проходити повз такої особи.

Навчаючись фізіогноміки, ви зможете пізнати багато про своїх нових знайомих і партнерів.

І хоч риси обличчя не можна абсолютно точно визначити всі індивідуальні особливості, ви зможете хоча б приблизно припустити, з ким маєте справу тут і зараз.

Залишити коментар