Як позбутися від чоловіка-монстра раз і назавжди?

Щоб вийти заміж, жінки докладають чимало зусиль заводять знайомства, стежать за своєю зовнішністю, вивчають психологію відносин… нарешті, ось воно, бажане заміжжя. Але іноді шлюб з коханим спочатку людиною обертається справжнім кошмаром, в якому продовжувати нормально існувати просто неможливо.

Заради любові можна витримати багато, але що робити, якщо кохання вже немає, а є тільки важка повинність і щоденні розчарування і страждання? Як же позбутися від чоловіка, який перетворив життя подружжя в кошмар?

Коли чоловік стає катом

Красиві залицяння і обіцянки бути разом назавжди полонять жінок і змушують їх закривати очі на маленькі, здавалося б, недоліки нареченого. А незабаром після весілля і медового місяця, а часом і через десяток років спільного (і непоганий!) життя, з’ясовується, що чоловік — вже не той люблячий чоловік, який збирався носити на руках і подарувати всі блага світу.

Куди там! У сім’ї з чоловіком, випустило на волю внутрішнього монстра, страждають усі — і дружина, і діти, і родичі з обох сторін.

Найпоширенішою причиною жахливих змін в особистості сім’янина зазвичай бувають проблеми з алкоголем. Мало того, що схильний до пияцтва чоловік стає нікчемним добувачем і джерелом постійних конфліктів, як у сім’ї, так і з оточуючими.

Найгірше те, що сім’я алкоголіка постійно перебуває у стресі з-за тривалих запоїв, образ, перепадів настрою і, не дай бог, агресії і побоїв. А часом зміни в психіці чоловіка, що відбулися під впливом випитого, взагалі представляють перманентну загрозу. Саме в такій сім’ї жінка перша замислюється про те, як позбутися від чоловіка алкоголіка, адже сам він, як правило, нічого змінювати не хоче.

Але навіть і тверезий чоловік не завжди подарунок. Відхопити побоїв можна і від того, хто ні краплі в рот не бере, але страждає сам і мучить родину через невміння контролювати свої негативні емоції — гнів, роздратування, злість, спрямовану на ні в чому не винних людей, дружину, малюків, людей похилого віку.

Іноді агресія заходить так далеко, що стає нормою поведінки, при цьому на відміну від п’яного, непитущий-тиран здатний на витончені методи «тортур»: тиху ненависть, підозри і ревнощі, причіпки, безглузді вимоги і заборони, здатні похитнути психіку самою стійкою і люблячої дружини.

І ось, постійний страх і відчуття, що всі спроби вирішити конфлікт марні, змушують дружину постійно замислюватись — як позбутися від чоловіка тирана, поки він не знищив не тільки шлюб, але і свою дружину?

Чому жінки терплять поганих чоловіків

Зазвичай зупиняють думки про те, що ще можливо якось зберегти і поліпшити ситуацію, але чим далі, тим менше залишається надії на щастя з тим, хто не бажає мінятися в кращу сторону і не приймає допомоги. Іноді заважає те, що ще живі почуття до людини, яка взяла в дружини і обіцяв свою захист та любов, в пам’яті зберігаються моменти, коли все йшло гладко і було добре обом.

Але часом буває і так, що абсолютно об’єктивні причини не дають поставити крапку у відносинах і попросити ненависного чоловіка геть із свого життя:

  • йому належить житло, і діватися, здається, нікуди;
  • є побоювання, що навіть якщо виставити з власної квартири, то чоловік не прийме такого повороту подій адекватно і перейде до фізичного насильства;
  • маленькі діти потребують батька, його присутності та матеріальної підтримки.

У таких приблизно рисах мислить кожна нещасна дружина, відтягуючи момент істини — розлучення з чоловіком. Як позбутися від придурка чоловіка, який вже по факту не може дати родині нічого, крім страждань, а його витівки ганьблять і викликають лише почуття огиди у близьких? Потрібно прийняти остаточне рішення, знайти підтримку і діяти самим рішучим чином.

Як діяти, щоб позбутися чоловіка назавжди

Яким би складним і страшним здавався момент, будь-яку ситуацію можна і потрібно переламати на свою користь і користь дітей.

Перш за все, оцініть обставини вашого проживання і що можна зробити, щоб не перебувати на одній території з деспотом:

  • Ви живете у нього. Непомітно приготуйтеся до переїзду в невідоме для нього місце, скористайтеся його тривалою відсутністю (в запої у товаришів, в селі, на риболовлі, у відрядженні) і зникніть з його життя. Якщо є спільні діти, не турбуйтеся, коли ситуація вляжеться, ви зможете обговорити майбутнє спілкування з горе-батьком. Не забудьте змінити номер телефону і взяти з учасників вашого втечі обіцянку не видавати вас хоча б перший час;
  • Він живе у вас. Зберіть в його відсутність речі і відправте їх до його батькам, одному, коханці, якщо така є, на дачу, а то і в камеру зберігання. Змініть замки і попросіть дорослих сильних чоловіків (брата, сусіда, колегу) побути у вас вдома деякий час для захисту. По телефону повідомте чоловікові, що прощаєтеся з ним назавжди саме таким чином раптово і непередбачувано, раз він не хотів по-хорошому. Також розкажіть, куди він може їхати за своїм скарбом;
  • Житло загальне. З’їжджайте першої, потім через суд і виконавчу службу допоможіть продажу і своєї частини площі. Кращий варіант — залучити до справи хорошого приватного адвоката. Виганяти навіть самого жахливого чоловіка з будинку, в якому він має право на проживання — незаконно, тому перший хід доведеться зробити.

Налаштуйтеся на нове життя без чоловіка-монстра

Такі рішучі дії вимагають неабиякої сміливості і сил. Але якщо ви коливаєтеся в страху і сумнівах, задумайтеся: а чи зміниться щось на краще?

Чи Не небезпечно вам і нещасним дітям залишатися поруч з алкоголіком в запої або ревнивим тираном? Одні тільки скарги і роздуми, як би позбутися ненависного чоловіка, не допоможуть вашій складній ситуації.

Швидше за все, ви думаєте, де і від кого отримаєте довгоочікувану підтримку у своїх труднощах. Але правда в тому, що так можна прочекати і все життя. Затягувати з розривом відносин не можна. Поки ви самі не почнете діяти, навряд чи знайдуться помічники і захисники, яких ви чекаєте.

Пам’ятайте, що сторонні люди воліють не втручатися в чуже сімейне життя, якщо не бачать, що ви самі не робите перші кроки і не впевнені у своїх силах.

Будьте рішучими у боротьбі за своє майбутнє, а щоб морально кріпитися, думайте більше про те, як звільнитися від тягаря важкого шлюбу і знайдете нове щастя з гідною людиною.

Залишити коментар