Як можна навчитися завжди посміхатися

Красива посмішка – це шлях до успіху. Якщо у клієнта є вибір, до якого консультанта підійти, він обов’язково вибере привітної людини. У партнери теж швидше візьмуть того, хто ставиться з позитивом до оточуючих.

Знаючи, як навчитися посміхатися людям, можна вибудувати успішну кар’єру, обзавестися добрими приятелями і потрібними людьми, швидко знайти другу половинку.

Посміхатися можна по-різному – з зубами, тільки очима, доповнюючи міміку особи жестикуляцією… Як опанувати потрібний прийом, щоб розташовувати до себе людей і відчувати себе вільно?

Вправи для усмішки

Як навчитися красиво посміхатися і сміятися?

Існують загальні рекомендації, які допоможуть навчитися керувати мімічними м’язами обличчя.

  1. Спочатку губи витягають в трубочку, ніби грають з дітьми, зображуючи порося п’ятачок. Діти його називають «нюфик». «Нюфиком» потрібно кілька разів окреслити вісімку в повітрі.
  2. Далі потрібно висовувати язик і щільно охоплювати його губами – рух необхідно довести до автоматизму.
  3. Далі необхідно навчитися створювати подобу посмішки зімкнутих губ.
  4. Вправи на дихання. Повітря видихають через розтягнуті зімкнуті губи і через «нюфик» по черзі, намагаючись робити це беззвучно.
  5. Перед дзеркалом намагаються посміхнутися і кілька разів проводять по слизовій мовою – за годинниковою стрілкою і проти неї.
  6. Перед дзеркалом губи складають в усмішку і намагаються досягти автоматизму. При цьому потрібно зупинитися на варіанті, який виглядає найбільш красиво.

Основна мета вправ – навчитися володіти своїми м’язами і посміхатися симетрично. На жаль, це виходить не завжди. Крива усмішка виглядає іронічно і часто виглядає, як гримаса.

Як навчитися посміхатися очима?

Щоб навчитися красиво посміхатися очима, потрібні:

  • дзеркало;
  • впевненість, що все вийде;
  • терпіння.

Перед дзеркалом не потрібно вставати – краще сісти. Так зручніше буде розслабитися. Голову треба трохи нахилити, опустивши підборіддя до грудей і згадати щось смішне – випадок з життя або анекдот.

Як тільки з’явиться потрібний настрій, відразу піднімають голову і дивляться в дзеркало, намагаючись запам’ятати вираз очей. Як вони сощурены, які повіки підняті, багато дрібних складочок-зморщечок у зовнішніх куточках.

Далі слід зафіксувати очі в цьому положенні і спробувати повторити міміку вже без підготовки. Все це час можна посміхатися губами, але все ж потрібно намагатися їх розсовувати менше. Наступний етап – повністю повторити рух мімічних м’язів очей без допомоги губ. Відточувати своє вміння потрібно на оточуючих. Як тільки все почне виходити саме собою, відразу буде зрозуміло – всі будуть з легкістю вступати в спілкування.

Маленький секрет: якщо очі трохи зіщулити, то виходить привітний, усміхнений погляд.

Щоб очі здавалися більше, потрібно так нахилити голову, щоб вії закривали верхню повіку.

Куточки губ достатньо трохи підняти. Фотознімок допоможе вибрати ракурс красивої посмішки.

Як навчитися красиво посміхатися з зубами?

Посмішка з зубами виглядає більш відкрито. Її можна демонструвати, навіть якщо зуби далеко не ідеальні – в цьому випадку достатньо їх трохи прикрити губами.

Спочатку виробляють форму посмішки. Потрібно згадати «нюфик», і спробувати ним дотягнутися до пальця, який піднімають до губ, але не стосуються їх – відставляють на 2-3 см. Після кожного «нюфика» розслаблюють м’язи обличчя. Можна здивуватися, але вони самі будуть створювати посмішку.

Розслабляючи губи, потрібно трохи відкривати рот. Це перший крок для посмішки з зубами.

Далі підключаються вправи із загальних рекомендацій. Коли ніжно видихаєш через розтягнуті губи, то виходить ледь вловима усмішка з зубами. Якщо красиві зуби – рот потрібно відкрити трохи ширше.

Відкриваючи рот, потрібно стежити, щоб не оголювалися десна.

Щоб правильно і красиво посміхатися, доведеться тренуватися перед дзеркалом не один день. Не потрібно скептично знизувати плечима – голлівудські зірки багато часу присвятили цій вправі.

До того ж вони ще й багато часу провели в кріслі у зубного лікаря, виправляючи прикус, прибираючи дефекти, відбілюючи емаль. Мало хто може похвалитися подарунком природи – білосніжними рівними зубами і чуттєвими ніжними губами.

Останнє – губи, якими не соромно посміхатися в суспільстві – результат роботи косметолога і візажиста. Ті, хто не вважає за потрібне змінювати форму губ, повинні правильно підібрати макіяж.

Як навчитися посміхатися і радіти життю?

Зрозуміти, як радіти життю, набагато важче, ніж навчитися розтягувати рот механічної посмішці, створюючи привітне вираз обличчя.

Просто посміхатися – мало, потрібно, щоб посмішка була щирою, інакше вона буде схожа на гримасу.

Вічно напружене обличчя не зможе прикрасити ніяка посмішка. Не слід забувати про очі – злий або порожній погляд, і всі старання – і вправи для губ перед дзеркалом –виявляться непотрібними. Якщо немає можливості перейти, потрібно навчитися прикривати повіки.

Ні в якому разі не варто відводити очі і уникати прямого контакту поглядів. У поєднанні з посмішкою це буде виглядати так, як ніби смієшся над своїм візаві.

Щоб оточуючі відчували позитив, потрібно навчитися ставитися до життя легше. Нікого не вчити правильним вчинкам, не переживати, якщо хтось помиляється на очах, не картати себе за власні помилки.

Все вже зроблено – час не повернути. Навіщо концентруватися на неприємне?

Жити потрібно зараз, справжнім. Спілкуючись з людиною, не шукати в ньому недоліків, не згадувати про те, що ще належить зробити. Проблеми потрібно вирішувати по мірі надходження. Хочеться допомогти – допомагаєш, немає, знизуєш плечима і трохи прищуриваешь очі в легкій усмішці, щоб показати, що ніякого негативу не відчуваєш, не отворачиваешься.

Насолоджуватися слід кожним життєвим моментом, не намагаючись випередити майбутнє.

Раніше, коли були дітьми, всі щиро сміялися – чому б не перенестися пам’яттю в цей прекрасний час? Тоді посмішка буде щирою і на душі легко.

Залишити коментар