Як носити зелений агат і які він має властивості

Агат – це напівдорогоцінне мінерал, улюблений багатьма за його різноманітну і інтенсивне забарвлення. Агат – камінь, в забарвленні якого є смуги, створюють візерунки. А деякі унікальні екземпляри відрізняються тим, що в них можна розглянути картини з пейзажами.

У назви є грецькі корені, а на російську мову він перекладається як «щасливий». Цей мінерал – один з перших самоцвітів, які стали відомі людству.

Види мінералу

Існує близько 150 видів цього самоцвіту. Відмінність їх залежить від домішок. Поєднання кількох кольорів, дає дуже химерні, дивовижні візерунки всередині каменя. Мінерали можуть бути жовтими, чорними, оранжевими, коричневими, червоними та зеленими.

Зелений камінь має кілька різновидів:

 • хризопраз;
 • плазма;
 • празем;
 • геліотроп.

Хризопраз – зелений з блакитним відтінком, яблучно-зелений або трав’яного кольору мінерал. Він напівпрозорий, але яскравий. Це найдорожчий камінь із зелених агатів.

Плазма має темно-зелений колір. Його використовують рідко, в основному для мозаїки. Празем – напівпрозорий цибульно-зеленого кольору. Рідкісний, його добувають в Англії, Австрії і на Алтаї.

Геліотроп має темно-зелений колір з червоними прожилками. Найчастіше його використовують для створення церковного начиння.

Магічні властивості каменю зеленого агата

Здавна цей мінерал вважався магічним. Вважали, що він відганяє злих духів, притягує успіх і хороших друзів, охороняє домашнє вогнище. Самоцвіт створює навколо господаря гармонійну ауру. Людина стає більш красномовним, домагається своїх цілей, краще концентрує увагу. І в цілому, він допомагає людині швидше звикнути до нової обстановки, навіть якщо вона не дуже комфортна.

Магічні властивості виражаються ще і в тому, що якщо є здібності до ясновидіння, агат допомагає розкрити їх повною мірою. Хороший помічник в медитації. Допомагає він і очистити розум від негативу, від злих і сумних думок, загострює почуття самозбереження.

Вважали, що хризопраз вказує на загрозливу небезпеку своєму власникові. Якщо він почав мутніти – будьте обережні. Він приносить гармонію і порядок в душу. Плазма – камінь спокою і тиші. Допоможе уникнути сварок і погасити гнів. Празем оберігає від пристріту, а геліотроп – символ хоробрості, хороший оберіг.

Які властивості проявляє і якому знаку зодіаку потрібен камінь зелений агат? Взагалі, це камінь, що відповідає знаку Тельця. Однак він підходить також Дівам, Терезам, Близнюкам і Водоліям. А знак зодіаку Стрілець і Риба не повинні ним користуватися.

Лікувальні властивості

Якщо потрібно, щоб агат мав цілющі властивості, його обрамляють в мідну оправу.

А він допомагає:

 • поліпшити зір;
 • схуднути;
 • вивести шлаки;
 • при укусах;
 • при отруєннях;
 • позбутися шкідливої звички – куріння;
 • при інфекціях;
 • позбутися від страхів і безсоння;
 • для зміцнення імунітету.

Причому кожен вид каменю відрізняється своїми властивостями. Наприклад, празем рятує від імпотенції і лікує різні жіночі хвороби. А геліотроп підвищує гемоглобін.

Як носити агатові вироби?

Перш за все, треба придбати правильний самоцвіт. Ви повинні вибрати такий вигляд, який вам більше підходить. Якщо хочете розвинути свої здібності, вибирайте зелений агат, обрамлений в срібло. У лікувальних цілях краще купувати намиста, зроблені з каменю зелений агат. Намисто допоможуть власнику вилікувати ангіну, кашель, хворі зуби та інші захворювання. Можна носити зелений агат і в золоті, особливо Терезам, Близнюкам і Водоліям.

Треба пам’ятати, що кожен вечір його треба чистити під холодною водою. Під струменем води ви змиєте накопичився за день негатив і віддячите мінерал за допомогу.

Якщо вам подарували цей самоцвіт, він принесе вам довге життя, спокій і гармонію. Головне, не забувайте за ним доглядати – протирати олійною ганчиркової і берегти від падіння.

Залишити коментар