Шатуш і омбре — в чому різниця між техніками?

Фарбування волосся дозволяє по-новому підкреслити свою красу і підвищити настрій. Зміна образу зробить зовнішність більш яскравою, якщо будуть вдало вибрані відтінки барвників і спосіб їх нанесення. Серед модниць дуже популярні шатуш і подвійні. Представляючи, в чому різниця між ними, можна визначити, яка з технік підійде саме вам.

Відвідувачок салонів краси, які хочуть, щоб їх прядки заграли різними відтінками, і вибирають між техніками балаяж, брондірованіе, шатуш або омбре, нерідко не знають, у чому відмінність цих стилів фарбування. Дійсно, способи фарбування волосся наскільки схожі, що їх легко переплутати. Після таких процедур пасма виглядають досить природно. Здається, що вони просто вигоріли в жарку погоду, тому фрагментарно змінили колір, завдяки чому візуально збільшився обсяг і з’явилася дивна гра фарб. Але все ж ці способи зміни іміджу мають відмінні риси, і красуням, які готові експериментувати зі своєю зовнішністю, треба про них знати.

Таємничі грані комбінованої фарбування волосся

Щоб розібратися, в чому різниця між стилями фарбування шатуш і омбре, варто звернути увагу на результат цих косметичних процедур:

  • в техніці омбре використовується інтенсивне освітлення пасм, особливо кінчиків. А шатуш виглядає менш яскраво, перехід відтінків більш м’який, так як наноситься менше освітлювального барвника;
  • при омбре освітлення локонів рівномірний, відтінки на кожній ділянці довжини волосся збігаються. Шатуш ж передбачає фарбування окремих пасом в довільному порядку;
  • в процесі омбре фарба наноситься на всю пензликом, тому фарбування виходить більш глибоким. А при використанні техніки шатуш локони фарбують ребром пензлики, завдяки чому коріння волосся обробляються фарбувальним складом набагато менше і майже не змінюють природний колір;
  • фарбування в стилі омбре створює перехід від темних тонів до світлих (зміна відтінків при цьому може бути дуже плавним або досить різкій) – така кольорова гама виглядає виразно на довгому волоссі, тоді як любителькам коротких стрижок більше підійде шатуш, дарує ефект вигорілих на сонечку кінчиків пасм.

Цінительки креативу часто вибирають проміжні варіанти між техніками шатуш і омбре – це балаяж і брондірованіе. Чи є різниця, як поєднувати елементи різних видів фарбування волосся? Звичайно, є, адже навіть невеликі відмінності в образі можуть вигідно підкреслити красиві риси обличчя або, навпаки, зробити зовнішність менш виразною.

Отже, балаяж, який навіть саму коротку стрижку здатний перетворити на чарівну зачіску:

  • відрізняється від омбре тим, що під час фарбування майстри віддають перевагу відтінкам натурального кольору і фарбують тільки кінчики пасом, не створюють градієнтних переходів по довжині локонів;
  • це не «синонім» шатуша, тому що освітлення кінчиків волосся поширюється на всю шевелюру, а не окремі прядки.

Якщо ви погодилися зробити брондірованіе, будьте готові до того, що на вашій зачісці з’являться переливи, що поєднують коричневі і світлі тони.

Насичені кольори з ефектом вигорання, використовувані при бронде, відмінно підходять довговолосим шатенкам. В їх зовнішності з’являється родзинка, яка не тільки не псує природного вигляду шевелюри, але і робить його більш привабливим.

Брондірованіе:

  • на відміну від шатуша, при якому забарвлюються тільки кінчики, передбачає повне покриття прядок барвником, починаючи від коренів;
  • різниться з технікою балаяжа, тому що фарба наноситься на відокремлені пасма, а не на суцільну поверхню волосся;
  • не ідентично омбре, так як передбачає висвітлення окремих локонів по всій довжині волосся, а не тільки кінчиків.

Комбіноване фарбування волосся дозволяє стилістам створювати дивовижні ефекти, роблячи жіночу красу більш яскравою і неповторною. Існує чимало видів колірних поєднань, наприклад, шатуш, омбре, балаяж і бронд. У чому різниця між цими техніками фарбування, необхідно пам’ятати всім модницям, які бажають здивувати оточуючих вдалими варіаціями кольору. Зверніться до професіонала, назвіть потрібний вам метод — і милуйтеся результатом!

Залишити коментар