Як написати хлопцеві про свою любов?

Юна романтична дівчина, а іноді навіть і доросла, але не менш романтична жінка, буває в замішанні: як зізнатися в коханні хлопцю?

Хвилювання, невпевненість, хворобливі відчуття в минулому перетворюють цю задачу на справжнє катування. Найпростіший спосіб – словами і дивлячись прямо в очі, підходить далеко не кожній дівчині, тому що вимагає достатньої впевненості в собі і деякого досвіду в таких визнання.

Щоб не втратити шанси на успішні відносини, можна написати молодій людині лист – декоративним почерком і на особливій папері, електронне або просту записку, але зі смаком.

Класичне лист на папері

Для того, щоб не просто виговоритися, але і справити враження на об’єкт свого жадання, сподобається йому, потрібно ретельно підійти до всіх компонентів складання паперового листа. Насамперед, це папір – дуже бажано знайти декоративну папір. В наш дні поширеного інтернету, пошта вже потроху відвикає від пересилання листів, і така папір стає великим раритетом.

Тим не менш, саме на пошті шанси знайти таку папір найбільш високі.

Супермаркети і навіть спеціалізовані кіоски найчастіше торгують стандартними листівками, і на питання, чи є у них декоративний папір для письма, швидше за все, дадуть відповідь здивованим поглядом. Любительки декору своїми руками і модного хобі, скрапбукінгу, однак, знають, що таке диво можна замовити по інтернету на спеціальних сайтах для творчості. Тепер знаєте і ви, так що не нехтуйте цією чудовою ідеєю.

Якщо вправлятися по повній, можна ще спробувати знайти чорнило, і написати листа чорнилом. Однак, навіть наші батьки вже не навчалися письма чорнилом в школі, і за інструкціями доведеться звертатися до бабусь і дідусів, які ще можуть це пам’ятати.

Звичайно, чорнило в поєднанні з декоративним почерком будуть виглядати найбільш красиво і елегантно, мабуть, настільки елегантно, що можна буде не сильно заморочуватися з приводу того, що саме можна написати хлопцеві якого любиш, настільки сильним буде початковий візуальний ефект.

Крім того, практично справжнім ефектом чорнила мають:

  • гелеві ручки;
  • синя та жовта фарба, нанесена тонким пензлем;
  • тонкий фломастер з гострим кінчиком.

Ну а якщо ти чарівниця, і до всього вищезазначеного ще знайдеш конверт з пергаменту, спеціальний віск для обкладинки та друк з тисненим сердечком – безсумнівно, як би ти не написала хлопцеві, що ти його любиш, якщо він людина з розвиненим естетичним смаком, то його захват твого милого гарантований.

Електронний лист

Якщо працювати з написанням класичного паперового варіанту хочеться, або ж якщо ви з хлопцем підтримуєте постійний зв’язок через інтернет, і ти впевнена, що твій віртуальний месидж не загубиться спам – можна написати виразне електронне повідомлення.

Таке послання теж можна прикрасити візуально, для цього існує цілий ряд онлайн-сервісів з готовими шаблонами, які можна при бажанні налаштувати за смаком на свій лад.

Не будуть зайвими і навички роботи в програмах Corel Draw або Adobe Photoshop, або їх безкоштовних аналогах.

Тим не менш, у випадку з електронкою волею-неволею доведеться приділити більше уваги власне тексту, змісту послання. З тієї простої причини що блиснути візуальним вмістом у міру розвитку комп’ютерних технологій стає все легше і легше, а от добре і з вигадкою писати вміє далеко не кожен, і навчити цьому набагато важче.

Вже точно, ця задача не для комп’ютера. Тому, можливо, проведи кілька вечорів читаючи любовну переписку відомих поетів і письменників, благо вони завжди були плідні на такі речі. Як мінімум, це дасть тобі приблизне уявлення про жанрі романтичного освідчення в любові і сильно спростить завдання написати своєму хлопцеві на тему «як сильно я люблю» й уразити його в саме серце.

Нарешті, дуже здорово буде придумати яскравий, помітний заголовок, щоб одержувач його точно помітив, відкрив, і твої зусилля щодо складання якісного тексту не були рівнозначні неотправленному листа, а навпаки – хлопець зрозумів, що він любить тебе.

Любовна записка

Зрештою, якщо ти школярка, студентка або офісна працівниця, дуже милим і приємним варіантом може бути проста, коротка любовна записка на папірці.

Це може бути зручно ще і в тому випадку, якщо ти не хочеш перегинати палицю з почуттями, і воліла б, щоб незважаючи на визнання що любиш, між вами була деяка безпосередність і легкість.

На жаль, є ризик, що такий метод виставить тебе несерйозною в його очах, але з іншого боку – класичне паперовий лист може налякати своєю пихатістю і обтяженістю візуальним змістом, а електронний лист – зробити тобі імідж «заучки» або занадто багато працюючої жінки.

Але що ж написати хлопцеві, якого любиш, в записці – адже такий формат передбачає максимальну стислість?

Найбільш очевидний варіант – просто «люблю», одне-єдине слово в оточенні безлічі сердечок, намальовані червоною ручкою або олівцем. Такий варіант точно не викличе жодних альтернативних тлумачень, і він точно зрозуміє, що ти хочеш йому сказати. У цей короткий, але прекрасну мить, коли його очі будуть сфокусовані на твоїй записці, він оцінить свої почуття до тебе, зрозуміє – любить і які відповідні кроки повинні наслідувати.

Дуже багато що в питанні вибору стилю і способу написання листа залежить від характеру твого коханого хлопця. Якщо він простий і компанійський, можливо йому вистачить і записки, такі персонажі не особливо захоплюються естетикою як поетів срібного століття, так і сучасних графічних дизайнерів – йому по душі просте, людське вираження емоцій.

Якщо він все ж естет, стильно одягається і п’є екзотичні алкогольні напої – безумовно, йому краще підійде красиве паперовий лист, який він буде зберігати поруч зі своїм набором шахи зі слонової кістки. І ясна річ, що хлопцеві з технічним складом розуму, практичному та відповідальній, краще відправити «електронку», що може полегшити для нього здивування від твоєї відвертості.

Останнє напуття: якщо він не знає, як виглядає твій почерк або який у тебе нік в мережі, не підписуй такі важливі послання туманним «від мене». Може розігратися драма, якщо в почуттях твій обранець запідозрить… когось іншого, а не тебе!

Бажаємо удачі в пікантному справі підкорення чоловічих сердець любовними листами!

Залишити коментар