Виховуємо в собі жіночий магнетизм і залучаємо особисте щастя

«Краса – страшна сила» – саме таким бородатим виразами смітить кожен жіночий журнал, який пише про те, як заволодіти чоловіком. Але тільки зовнішня привабливість є нашою зброєю в боротьбі за особисте щастя? Дозволимо собі не погодитися з цим твердженням. Жіночий магнетизм, привабливість, сексуальність – ось що дозволяє слабкої статі підпорядковувати собі сильний без будь-яких таємних хитрощів і магічних ритуалів.

Що приваблює чоловіків?

Жіночність – це та риса, яка завжди була найбільш цінною в очах чоловіків. Чи доводилося вам знати непоказну на вигляд жінку, яка буквально випромінює м’яку, теплу, світлу енергетику?

Саме за такими представницями прекрасної статі чоловіки ходять, що називається, табунами.

У той же час холеная красуня може роками перебувати на самоті і в підсумку знайти собі партію, ніяк не вяжущуюся з поняттям про прекрасного принца.

Зрозуміло, виглядати доглянуто і мати красиву фігуру дуже важливо для кожного з нас. Але насправді, куди більш важливою метою стане та, що допоможе осягнути секрети жіночого магнетизму. Це – особлива жіноча енергетика, що представляє собою цілий коктейль з важливих особливостей: привабливості, сексуальності, впевненості в собі, індивідуальності і жіночності.

Саме енергія жіночності змушує чоловіків ставати лицарями поруч з нами, надихає їх на нові подвиги і досягнення в ім’я своєї коханої, допомагає чітко і гостро відчути своє чоловіче начало. Твердження про те, що від леді, що володіють жіночим магнетизмом, здорові чоловіки не йдуть – точно і достовірно на всі 100%. І давайте розберемося, чому.

«Моя самотня красива подруга…»

Напевно кожна з нас якщо не тісно дружить, то хоча б знайома з дивно красивою жінкою, яка постійно коротає свої дні зовсім не в гордій, а цілком собі гіркому самоті. Ймовірно, у вас знайдеться маса причин, які можуть його виправдати: вона багато працює, вона постійно зайнята, вона просто не хоче зустрічатися з чоловіками.

Все перераховане – сущі дрібниці. Жодна нормальна жінка (якщо тільки вона не є представницею нетрадиційної орієнтації) не може не бажати створити сім’ю. І навіть якщо в її плани не входить дітонародження, знайти собі опору і підтримку в житті необхідно всім. А схильність до трудоголізму тільки підсилює відчуття її нещастя і особистої незадоволеності, оскільки саме в ньому пристойні люди найчастіше і топлять власні прикрості.

Ця сама загадкова знайома самотня з однієї простої причини – в ній немає тієї самої, жіночною і гіпнотичної енергії, завдяки якій її суперниці (деколи яскраві приклади словосполучення «сіра миша») заволодівають найдостойнішими представниками чоловічої статі.

Відсутність жіночої енергетики зовсім не означає, що від вашої приятельки постійно виходить стійке алкогольне «амбре», вона криє матом як справжній швець, і запалює нову цигарку, чи загасивши попередню. Це не говорить про те, що вона говорить виключно сиплим басом і готова дати «щелбана» кожному зустрічному чоловікові. Це не означає, що вона вдягається, як чоловік, стрижеться як чоловік і навіть жестикулює як чоловік. Хоча, звичайно, не можна не підкреслити, що всі перераховані пункти апріорі йдуть врозріз з поняттям жіночності. Але все ж, якщо вона не схожа на описану панночку, в чому криється її біда?

Ми не можемо відповісти на це питання, напевно, не знаючи людини. Але будь-леді достатньо стати деспотичною, щоб миттєво відвернути від себе навіть щиро люблячого чоловіка. Невпевненість в собі – ще один «компонент» коктейлю анти-жіночності.

Так, уявіть собі, красива жінка цілком може бути закомплексованою! А може, вона занадто явно намагається заволодіти такими «самцями, начисто вибиваючи з них властивий всьому чоловічому інстинкт мисливця.

Щоб осягнути банальні секрети розвитку жіночого початку, зовсім необов’язково сподіватися лише на зовнішню складову. Звичайно, якщо ви вирішуєте якісно доглядати за собою, відрощувати довге розкішне волосся, «ліпити» витончену фігурку в спортзалі або регулярно відвідувати косметолога для володіння ідеальною шкірою, це не забороняється, а тільки вітається.

І візуальна краса тільки посилить ефект ваших внутрішніх старань. Але все ж, почати варто точно не з зовнішності.

Сексуальність – невід’ємна частина жіночої енергії

Сила жіночого магнетизму криється, насамперед, у сексуальності. І не треба плутати її з вульгарністю! Ви не повинні виглядати як жінка легкої поведінки, щоб стати сексуальною. Навіть навпаки, зрілі чоловіки, які вже достатньо вивчили міжстатеві стосунки, кажуть, що чим більш зухвало виглядає дама, тим швидше хочеться закінчити з нею діалог. Бабії зазвичай використовують таких леді і кидають, як брудну ганчірку. А раз вже ми притягуємо в своє життя тільки гідних представників сильної статі, варто відразу відкинути ідею кидати їм виклик.

Справжня сексуальність повинна вказувати не на вашу доступність, а на внутрішню велич, відчуття своєї переваги над іншими дівчатами, силу, яку ви здатні і хочете віддавати своєму обранцеві.

Взагалі, поняття сексуальності є дуже тонким. Наприклад, даоські навчання говорять нам, що наша енергія відповідного характеру зосереджена в матці. А якщо вона відсутня, ми автоматично стаємо «порожніми», і відповідно, нездатними привернути до себе позитивного (та й взагалі будь-якого), гідного чоловіка. Тому матерям потрібно розвивати в дочках цю енергію з раннього дитинства.

І перша умова для цього – навіювання їй, що вона прекрасна в будь-якому тілі, вазі, з якими волоссям, родимками, веснянками. Привчіть дочка до спідниць і суконь – вони мають сакральний сенс для жінки з давніх часів. Вважається, що чоловік черпає свою життєву енергію з космосу, а жінка отримує її з землі. Одягаючи штани, ми обриваємо зв’язок зі своєї «годувальницею», що живить наш головний енергетичний посудину, а значить, стаємо «порожніми».

Дівчина, яка носить переважно спідниці, майже завжди щаслива, матеріально забезпечена, задоволена і спокійна. В ній переважає її рідна, м’яка і чарівна енергія, якою вона готова ділитися зі своїм коханим. І саме до неї будуть з задоволенням тягнутися представники сильної статі. Навіть ті, що, захлинаючись, розповідають вам про свою пристрасть до татуйованим дівчатам у рваних джинсах.

Розвиваємо магнетизм: практична частина

Ще два невід’ємних якості справжньої жінки – справжня харизма і впевненість у собі. Чарівною може стати кожна з вас, і для цього зовсім необов’язково володіти еталонно красивою зовнішністю. А впевненість у собі доповнить ваші набуті якості і підсилить ваш магнетизм в очах інших людей.

Отже, як правильно розвинути жіночий магнетизм:

  • Будьте м’якими і усміхненою, постарайтеся шукати у всьому позитив – життєрадісні люди будь-якої статі куди легше притягують до себе щастя, ніж їх вічно похмурі опоненти;
  • Станьте більш терпимою і лагідною – ці якості не притаманні чоловікам, і саме їх вони шукають в нас. Забудьте про такі риси, як категоричність, деспотичність і принциповість: справжня леді повинна бути гнучкою!;
  • Постарайтеся бути чуйною, милосердною і жалісливий. Немає нічого гірше черствою, впертою, злосливої жінки, ненавидить все і вся;
  • Стримуйте свої негативні емоції, особливо якщо вони ведуть до деструктивних дискусій та конфліктних ситуацій. Ні в якому разі не допускайте скандалів і бійок зі своєю участю;
  • Не плутайте впевненість в собі і гордовитість. Ви повинні розвинути в собі царську, граціозну ходу, стати задоволеною собою і прирівнювати себе до досконалості, але… не переступити тонку грань, за якої всі інші автоматично стануть негідними уваги «Вашої Високості»;
  • Не беріть участь в плітки і інтриги: любити себе – значить, бути вище всього цього;
  • Допомагайте бідним і захищайте слабких. Доброта є самим жіночним якістю з усіх існуючих.

Щоб знайти силу жіночого магнетизму і притягти до себе гідного чоловіка, зовсім не обов’язково одягатися в сукні від Діор і витрачати сотні тисяч на свою зовнішність.

Достатньо попрацювати над власною внутрішньою енергією, як усе гарантовано зміниться на краще! Будьте жіночні і привабливі!

Залишити коментар