Як накачати м’язи піхви?

Малорухливий спосіб життя руйнує жіноче здоров’я. Але навіть при регулярних заняттях спортом залишається частина м’язової системи, яка може атрофуватися – це м’язи тазового дна. Про те, як накачати м’язи піхви, повинно бути відомо всім представницям прекрасної статі, які хотіли б подбати про стан мускулатури інтимної зони.

Жінки, що бажають почати тренування м’язів піхви, як правило, переконані, що ці заняття допоможуть поліпшити якість статевого життя і приємно здивувати партнера. Це дійсно так, але саме такий ефект не можна назвати єдиною метою подібних вправ. Розвиток інтимних м’язів запобігає розтягнення і втрату тонусу вагіни, опущення матки або сечового міхура (що нерідко трапляється після пологів або в період менопаузи), а також підсилює кровопостачання порожнини таза, сприяючи одужанню при гінекологічних захворюваннях. Як швидко можна накачати м’язи піхви? Досить 1-2 місяців постійних занять, щоб отримати всі перераховані плюси.

Способи «зміцнення» інтимної зони

Існує кілька методів розвитку мускулатури вагіни, які дозволяють досягти хороших результатів і не завдати шкоди здоров’ю.

Щоб не турбуватися про стан м’язів, «керівних» статевою системою, можна відвідувати:

 • курси танцю живота;
 • заняття дихальною гімнастикою;
 • фізіотерапевтичну процедуру електростимуляції даній області тіла.

Але багато пані не хотіли б тренуватися під наглядом хореографа або доктора, адже для цього потрібен час і додаткові витрати. Прекрасним виходом у такій ситуації будуть:

 • виконання вправ для м’язів піхви по системі Кегеля;
 • фізичні навантаження без тренажера;
 • заняття з тренажером.

Не слідуйте раді розвивати піхвові м’язи з допомогою нефритових яєць і кульок. Як би ретельно ви не дезінфікували ці предмети, є ризик інфікування або появи сильної молочниці.

Що рекомендує Арнольд Кегель?

В системі Кегеля чимало вправ, але для зміцнення м’язів піхви досить 3 простих дій:

 • напружтеся і стисніть стінки піхви на 10 секунд (вправа з паузами повинно тривати 5 хвилин);
 • ритмічно скорочуйте інтимні м’язи протягом 2 хвилин (5 секунд – стискання, 5 секунд – розслаблення);
 • натуживайтесь так, ніби намагаєтеся виштовхнути з піхви чужорідне тіло; повторіть «виштовхування» кілька разів.

Тренуємося без тренажера

Вправа 1

 1. Поставте ноги на ширину плечей, руки покладіть на пояс, шкарпетки поверніть в сторони.
 2. Повільно присідайте, згинаючи ноги в колінах.
 3. На 2-3 секунди замріть, а потім не поспішаючи підніміться.
 4. Зробіть 5 повторень.

Вправа 2

 1. По черзі швидко напружуйте і розслабляйте вхідні м’язи вагіни і сфінктера.
 2. Повторюйте такі «спалахи» 6-10 разів.

Вправа 3

 1. Втягніть вхідні м’язи піхви і сильно стисніть їх на 10 секунд, не затримуючи подих.
 2. Повторюйте вправу в різних положеннях: стоячи, сидячи і лежачи.
 3. Потрібно навчитися тримати м’язи стислими протягом 3-5 хвилин.

Заняття з використанням спеціального інвентарю

Якщо леді не представляє спортивних занять без різних пристосувань, не варто її розчаровувати. Адже для впливу на частину м’язової системи, розташовану в інтимній зоні, теж виготовляють спеціальні тренажери.

Для тренування вагінальних м’язів вам знадобляться:

 • лазерна указка;
 • вантажний тренажер з кулькою і гачком, на який кріпиться вантаж;
 • тонометр Кегеля.

Отже, ви придбали один з цих тренажерів або весь цей «спортінвентар». Як ним користуватися? Це нескладно: для того, щоб м’язи тазового дна стали сильними, витривалими і рухливими, необхідно використовувати свої покупки у відповідності з інструкцією.

«Промінь-маятник»

 1. Займіть позицію на відстані 3 м від стіни.
 2. Введіть продезинфіковану указку в піхву на невелику глибину.
 3. Направте промінь тренажера на протилежну стіну.
 4. Напружте інтимні м’язи і слідкуйте за положенням променя: під час напруги він повинен опускатися вниз, а при розслабленні – вгору.
 5. Тримайте таз нерухомим, а м’язи живота — розслабленими.

Вантажний тренажер також використовується просто введіть в піхву кульку і закріпіть на гачку вантаж, який потрібно утримувати без допомоги рук кілька хвилин. Для першого разу достатньо 150-200 г, але в майбутньому ви повинні без праці піднімати за допомогою тазової мускулатури близько 2 кг. Тонометр Кегеля слід поставити на позначку 40, вставити трубку з насадкою у вагіну і повільно напружувати вхідні м’язи.

Регулярні напруги м’язів повинні чергуватися з періодами відпочинку. А в разі менструації, виношування малюка або захворювань статевих органів, які потребують хірургічного втручання, доведеться утриматися від такої «зарядки».

Жінки, які з’ясували, як накачати м’язи піхви, і застосували ці рекомендації на практиці, убезпечили себе від багатьох гінекологічних проблем. Вправи, що дозволяють відновити тонус мускулатури інтимної зони, що складаються з дій, які можна виконувати вдома, відвівши для занять всього чверть години. Не забувайте: у фізичному навантаженні потребують усі, навіть «невидимі» ділянки вашого тіла!

Залишити коментар