Вибираємо музику для схуднення

Як тільки прийнято рішення про те, що треба худнути, багато красуні починають з захватом шукати відповідні дієти. Ті ж, хто налаштований на більш радикальні заходи, дають собі клятвені обіцянки записатися у фітнес центр неподалік від будинку або на худий кінець почати відвідувати заняття з йоги.

Але як не дивно, частенько поставлені завдання втрачають привабливість вже на наступний день, хоча проблема залишається актуальною. Розуміючи, що потрібно купити абонемент, а ще й форму для занять, виділити час на саму тренування, спокусниці здають позиції.

Ніхто не сперечається, що сучасниці занадто зайняті, особливо якщо підкорюють кар’єрну драбину, або мають удома повний жіночий набір з чоловіка, дітей і домашніх улюбленців.

Тим не менш, все-таки варто зупинитися в цій круговерті, і знайти пару годин у добі, які набагато доцільніше витратити на себе. Позбавитися від зайвої ваги нескладно, і не поспішайте кидати в автора гнилими помідорами, хоча б через допитливості, властивій усій жіночій половині роду людського.

Універсальний засіб настільки на увазі і присутнє в нашому житті на такому стійкому підставі, що дівчата просто перестали його помічати, як улюблені дрібнички на комоді. Тому ризикнемо і покажемо всі переваги хорошої пам’яті і старих як світ способів, наявних в арсеналі будь-якої красуні.

Почнемо з головного

Не хочеться наполягати на набридлих прописних істинах, але яку б дієту ні вибрала дівчина, без додаткових фізичних навантажень не обійтися. І ось тут варто задуматися, наскільки приємно буде ними займатися, і які з них дадуть найкращий результат. Ніхто не сперечається, що відвідування басейну або фітнес-центру, а також різноманітні гімнастики і вправи обов’язково підуть на користь нашому організму, а в боротьбі із зайвими кілограмами допоможуть зрушити стрілку на вагах в потрібну нам сторону. Але не у всіх є можливість відвідувати ці заходи і місця просто із-за фізичної відсутності таких поруч.

Можна займатися фізкультурою в домашніх умовах, але навіть у автора статті зводить вилиці від такої заяви.

Звичайно, всі ми різні, і деяким досить легко мотивувати і контролювати себе без значних «стусанів» з боку, але є й ті, хто закінчить всі старання буквально на першому тижні.

Абсолютно не критикуючи друге, хочемо зауважити, що коли-небудь все одно доведеться починати заняття заново, і, можливо, повтор схеми наштовхне читачок на думку про своїй недосконалості в плані сили духу і волі. Відповідально заявляємо – все це повна нісенітниця. Головне, знайти підхід до себе коханої, а не звалювати додатково непідйомну ношу у вигляді докорів, образ і самобичування.

Чарівне рішення

Натякніть, що кращий спосіб вирішити проблему – це перестати вважати її такою. Як кажуть мудрі євреї, якщо питання можна вирішити за гроші, то це – не проблема, а витрати. Так от, не даючи можливості перерости схудненню витрати, пропонуємо зайнятися… музикою. Так, так, саме їй. Але з поправкою на досягнення потрібного нам ефекту. Розглянемо, як може допомогти таке елементарне і звичний засіб.

Насамперед, вона буває різна, а саме:

  • танцювальна;
  • медитативна;
  • розслаблююча;
  • жиросжигающая.

Варто зауважити, що схуднути можна за допомогою кожного вищезгаданого пункту. Погодьтеся, адже набагато приємніше танцювати, ніж намотувати кілометри на біговій доріжці. І зовсім цікаво розслаблятися в медитації, домовляючись зі своїм тілом про скидання зайвих жирових відкладень.

Вправи під музику, яка призначена для схуднення, ніколи не стануть важким тягарем. Практично всі дівчата і жінки від природи музичні, а, значить, і зарядка буде улюбленим дозвіллям. Набагато приємніше зайнятися танцями під улюблену музику, ніж умовити себе на зайву підхід зі штангою на плечах. До речі, помічали, що у всіх спортзалах тренування з фітнесу проходять під музику, яка задає певний ритм і призначена для схуднення?

Трохи історії

За часів стародавніх греків по всій Елладі були поширені школи, для маленьких дівчаток, яких навчали храмові жриці. Так ось, вони в обов’язковому порядку вивчали танці усіх відомих на той момент народностей.

Існувала думка, що жіночі м’язи можна було зміцнити тільки таким пластичним способом. Грецькі статуї відомі у всьому світі як еталон мистецтва скульпторів, але адже саме позировавшие моделі привертають погляди багато тисячоліть тому.

Відомі японські гейші зобов’язані були вміти танцювати, особливо цінувалися ті, хто на високих сабо, утримуючи рівновагу, створювали примхливий малюнок танцю-розповіді.

Єгипетські танцівниці, які на многії літа ввели танець живота в моду і підкорили чоловіків всього відомого тоді світу, не відрізнялися пишними формами, всупереч поширеній думці. Можна перераховувати до безкінечності, але думаю, читачки вловили суть.

Спокій, тільки спокій

Кілька рядків хочеться присвятити дослідженням, яке було проведене канадськими та американськими психологами, в тандемі з кращими тренерами з йоги. Виявляється, що саме стрес не дає нашим м’язам повністю розслабитися навіть вночі. Відповідно, переживання призводять до поглинання зайвої їжі в зайвих кількостях. Так ось вони довели, що якщо повністю розслабитися хоча б на 20 хвилин, то в кінці місяця втрата у вазі буде становити близько п’яти кілограм. І це абсолютно без тренувань і дієт.

Для схуднення за системою йогів потрібна медитативна музика, яка є необхідним елементом, і, як з’ясувалося, мало не найважливішим. Як тільки ви навчитеся перебувати в спокої і не відволікатися на повсякденну суєту, відразу відчуєте, що зайва вага покидає вас. Просто як все геніальне, але щоб навчитися повноцінно розслаблятися, доведеться витратити час. Можна назвати це малою, але необхідною інвестицією в себе.

Нюанси і приємності

Зарядка для схуднення з ранку, та ще й під улюблену музику, однозначно допоможе створити тонус на цілий день. Навряд чи шефу або товаришам по службі вдасться вибити вас з наміченої колії.

Настрій, з яким ви зможете заряджати всіх навколо, обов’язково відкриє двері, не поддававшиеся раніше. Самі здивуєтеся, як легко отримувати те, що насправді хочеться і треба.

Способи схуднення різні, різноманітні, серйозні і конструктивні. Але не радимо окопуватися в них, краще танцюйте і музицирують. Пройде зовсім небагато часу, і тіло почне розмовляти з вами на зрозумілій мові задоволення. Жінки, які займаються танцями, завжди привертають увагу сильних і самодостатніх чоловіків.

Дослідження звуку

Давно доведено, що улюблена музика викликає в організмі додаткову вироблення ендорфінів, тобто гормонів щастя. Щаслива людина не стане переїдати, оскільки мозок не буде шукати задоволення у зовнішньому світі. Також виявлено та інструменти, які з більшою ймовірністю спричинять необхідну реакцію.

У першій п’ятірці:

  • скрипка;
  • клавесин;
  • рояль;
  • труба;
  • гітара.

Саме вони здатні відвернути дівчат від думок про їжу. Звуки, які можна отримати з цих інструментів, найбільш швидко приведуть прекрасних дам в стан, близьке до медитативного. Відповідно, дозволять скинути зайву вагу набагато швидше, ніж тренування в спортзалі. Хоча, ніхто не заборонить поєднати ці методи, для кращого ефекту.

Провівши дослідження серед жіночих контрольних груп, помітили, що танцювальна музика змушує дівчат більше і ритмічніше рухатися, створюючи ідеальні умови для схуднення.

Так що, якщо подруга вмовляє вас відвідати з нею вечірку в стилі сальса, не відмовляйтеся, сходіть, потанцюйте і попутно схудну.

Робіть все в задоволення – це головний показник бажань і можливостей.

Музика для схуднення – реальність. Не варто скидати з рахунків думки експертів, з’їли не одну собаку на принципах і методах, що дозволяють худнути. Погодьтеся, що приємно користуватися працями сильних і розумних чоловіків, стаючи привабливіше і прекрасніше з кожним днем.

Всі дівчата гідні самого справжнього щастя, залишаючись при цьому ніжними, прекрасними і стрункими. А допоможе у цьому музика і танець.

Залишити коментар