Чи можна в домашніх умовах навчитися стрипластиці

Сьогодні елементи стрипластики користуються заслуженою популярністю у багатьох дівчат і викладачів танців. До недавнього часу подібну техніку пов’язували тільки з рухами оголених стриптизерок в нічних клубах, але тепер більшість людей починає розуміти, що даний напрямок і стриптиз – це зовсім не одне і те ж.

У даній статті ми розповімо вам, що представляють собою елементи цього танцювального напрямку, і чи можна навчитися ним самостійно в домашніх умовах.

Стріпластіка: характеристики та види

Всі елементи стрипластики у сукупності представляють собою надзвичайно гарне і захоплююче еротичне дію. Дівчина, яка виконує цей танець, є неймовірно привабливим сексуальним об’єктом для протилежної статі.

Незважаючи на це, жоден вид стрипластики не передбачає обов’язкового оголення. Танцівниці зводять чоловіків з розуму виключно своєю пластикою, легкими і сексуальними рухами, а не відкритими частинами тіла.

Це сучасний напрям танцювального мистецтва відрізняється від інших танців наступними характеристиками:

 • розкутість;
 • витончена сексуальність;
 • повна розкутість;
 • чуттєвість;
 • плавність рухів;
 • суворе дотримання чіткого ритму;
 • приємна і красива музика.

Багато можуть помітити, що саме за своїми характеристиками цей танець нагадує стриптиз. Це дійсно так, оскільки ці два напрями мають спільні корені. В той же час вони мають і суттєві відмінності. Елементи професійної стрипластики не можуть бути непристойними, розпусними або занадто відвертими.

По суті, цей вид танців являє собою мистецтво зваблювання, але грає виконавиця стрипластики не зі своїм тілом, а з почуттями глядача.

Нерідко цей танець вибирають навіть заміжні молоді дівчата. У цьому немає абсолютно нічого поганого, адже серед всіх танцювальних напрямків саме стріпластіка більше інших допомагає жінці розслабитися і урізноманітнити свою сімейну і сексуальне життя. Крім того, деякі елементи стрип пластики дозволяють підтягти фігуру, позбутися від пари-трійки зайвих кілограмів, зміцнити м’язи і поліпшити поставу.

Сьогодні існує кілька видів стрипластики, серед них кожна дівчина обов’язково вибере той, який їй до душі, наприклад:

 • класична стріп-пластика;
 • стрип-латина;
 • стрип-R&B;
 • стрип-кардіо.

Як ясно з назви другого і третього видів, вони являють собою суміш стрипластики та інших танцювальних напрямків. Кардіо-стріп-пластика, в свою чергу, це комбінація аеробіки, хореографії і легких фізичних вправ.

Причому сюди входять як динамічні елементи, наприклад, махи ногами, нахили, присідання і так далі, так і повільні і плавні еротичні руху. Саме цей вид танцю більше інших напрямів стрип пластики підійде для тих жінок, які хочуть трохи схуднути і поправити своє здоров’я.

Як навчитися танцювати елементи стрипластики в домашніх умовах?

Навчитися танцювати різні елементи будь-якого виду стрипластики зовсім не складно, причому це можна зробити без особливих зусиль в домашніх умовах. Для цього вам необхідно вибрати підходящий відеоурок, безліч яких можна з легкістю знайти в інтернеті, і намагатися слідувати всім викладеним у ньому інструкцій.

Перш ніж безпосередньо приступити до занять, вам необхідно зробити розтяжку. В іншому випадку ваше непідготовлене тіло на наступний день дасть про себе знати масою хворобливих і дискомфортних відчуттів.

Починати слід з найпростіших елементів для розтягування м’язів, таких, як нахили, повороти і махи, поступово збільшуючи навантаження та інтенсивність. Під час виконання різних рухів потрібно на деякий час залишатися в одному й тому ж положенні, тобто зміна елементів не повинна відбуватися різко. Проводити заняття по розтяжці необхідно 2-3 рази в тиждень, при цьому тривалість вправ повинна становити не менше години.

Через деякий час, коли ви зрозумієте, що ваші м’язи досить пристосувалися до виснажливим заняттям на розтяжку, вам слід додати руху, розвивають координацію в просторі. Це підйоми рук і ніг, обертання кінцівками в різні сторони, різні повороти, балансування на одній нозі, стрибки, перенесення ваги тіла на п’яти, уміння стояти на носках і п’ятах і так далі. Також на цьому етапі можна починати відпрацьовувати відому «танцювальну» ходу.

Більшість динамічних фізичних вправ, крім іншого, розвивають і пластичність тулуба. Варто відзначити, що гнучке і пластичне тіло – це половина успіху в оволодінні різними елементами стрипластики.

Нарешті, вже на останньому етапі, коли ваші м’язи звикнуть до регулярних вправ, ваше тіло стане спритним, гнучким і вмілим, а ви самі зможете розслабитися настільки, що не побоїтеся продемонструвати свої вміння перед іншими людьми, можете включити музику.

Розтяжку і всі попередні гімнастичні вправи слід виконувати у повній тиші, щоб не відволікатися, а повністю зосередитися на тому, що саме ви робите.

Тільки зараз, включивши улюблену музику, ви можете робити ті рухи, якими ви навчилися, намагаючись використати їх в певні моменти звучання композиції. Насправді, саме цей етап є найбільш складним. Виконувати будь-які фізичні вправи з легкістю танцювати навіть найбільш неповоротка жінка, якщо задасться серйозною метою.

Між тим стріп-пластика – це не просто набір динамічних елементів, а мистецтво зваблювання чоловіків у танці, який нерозривно пов’язаний з музикою.

Віддатися еротичних танців і, зокрема, навчитися танцювати такі напрямки, як стрипластики, зовсім не так важко, як могло здатися. Головне, будьте впевнені в своїх силах і сексуальної привабливості, і у вас обов’язково все вийде!

Залишити коментар