Вчимося вшивати в сумку блискавку

Одні дами спритні і вмілі і здатні не тільки готувати кулінарні шедеври біля плити, але і шити просто прекрасні речі. У таких жінок навряд чи коли-то виникне питання, як вшити блискавку в сумку, такі красуні все знають і вміють.

Але бувають і менш досвідчені представниці прекрасної статі, які в силу свого віку або просто за непотрібністю ще не навчені різним життєвим хитрощів. Благо всьому в цьому житті можна навчитися, було би бажання. Тому сьогодні ми будемо осягати ази шиття і говорити про те, як правильно вшивати блискавку в сумку.

Осягаємо ази майстерності: вчимося вшивати блискавку

От ви купили гарну сумочку, про яку мріяли довгий час. Походивши з обновкою деякий час, ви почали помічати, що застібка на ридикюлі ламається або заїдає. Прикро, неприємно, але викидати річ в хорошому стані не варто, ви ще можете врятувати сумочку. Варіанти «реанімації» два: віднести виріб у майстерню або здійснити всю «операцію» самостійно. Саме для тих дам, які не бояться труднощів, далі буде розглянуто детальна інструкція, як вшити блискавку в сумку зі шкіри або тканини.

Отже, порядок дій буде наступною:

  • Выпорите з сумочки зламану блискавку, запам’ятавши, як вона розташовувалася. Проміряйте довжину витягнутої застібки і сходіть в спеціалізований магазин, щоб купити нову. Вибирайте її так, щоб вона співпадала не тільки по величині, але і кольором. Особливу увагу зверніть на зубчики, бажано, щоб вони були металевими.
  • Для «реанімації» виробів зі шкіри або якоїсь щільної тканини, необхідно придбати спеціальні голки. Також запасіться гарними нитками, відповідними за кольором до сумочці;
  • Коли всі необхідні дрібниці в наявності, можна приступати до роботи. Першим ділом потрібно прихопити куплену застібку до сумці, для цього використовуйте великий простий стібок. Нова блискавка повинна «стати» на місце зламаною;
  • Якщо ви задоволені своєю чорновою роботою, то пришийте застібку начисто. Для цього візьміть підготовлену нитку, вставте її в голку. Застроміть голку в блискавку з внутрішньої сторони і починайте обережно пришивати. Намагайтеся, щоб стібки виходили приблизно рівні по довжині. При такому підході виконана робота буде виглядати акуратно;
  • Коли одна частина застібки буде пришита, закріпіть нитку з виворітного боку і можете братися за другу частину блискавки;
  • Після того, як обидва шматочка вшиті, можете витягувати нитку, яку використовували для чорнової роботи;
  • З сумочками, виготовленими з тонкої матерії, проблем буде ще менше, голка для роботи використовується звичайна, а застібка вшивається таким чином, щоб застебнувши виріб, ви не бачили тасьму блискавки, вона повинна «ховатися» всередині.

Говоримо про те, як самостійно вшити блискавку в плетену сумку?

Будемо вважати, що ви прекрасна майстриня і нещодавно закінчили виготовлення ексклюзивної сумочки власними руками. Зв’язали ви її гачком, і перед вами стоїть дилема – як вшити блискавку в плетену сумку з підкладкою.

Насправді, все не так складно, необхідно лише один раз спробувати. Для роботи вам потрібно придбати застібку, відповідну за кольором і розміром до вашої сумочки. Тепер, озброївшись гачок для в’язання, змайструєте дві планочки, які будуть по довжині і ширині відповідати блискавки.

Колір пряжі для планок краще брати в тон створеному ридикюлю.

Тепер пришийте до отриманим планочкам застібку. Пов’язані стовпчики повинні лежати поверх стрічки, на якій кріпиться змійка. Потім отриману конструкцію потрібно з’єднати з підкладкою. До речі, щоб ця робота йшла швидше і легше, не зашивайте підкладку повністю, залиште невелику дірочку, яка дозволить акуратно пришити застібку з виворітного боку.

Після того, як робота буде виконана, можете пришити підкладку з застібкою до сумці простими стібками.

Обговорюємо, як самостійно вшити блискавку в кишеню сумки

Більшість жінок воліють не тільки красиві, але ще й практичні ридикюлі. А щоб сумочка була саме такою, в ній має бути потайна кишенька, бажано не один. Але як бути, якщо в купленому виробі немає зручних кишень? Відповідь проста – потрібно їх зробити самостійно, та ще й з блискавкою, щоб важливі дрібниці не розсипалися в сумці.

Для цього потрібно створити заготовку для кишені, розмір її вибирайте довільно, якщо сумка
велика, то можете вирізати шматок матерії з параметрами 32 на 24 сантиметри.

Якщо тканина, з якої зроблена підкладка, дуже тонка, то разом вшивання застібки рекомендується проклеїти її дублерином або чимось подібним. З виворітного боку в місці, де приклеєний ущільнювач, необхідно намалювати рамку, рівну по ширині бегунку блискавки, а по довжині самої змійці, по якій буде проходити рядок, а також зазначити куточки для прорізання.

Тепер з лицьової сторони потрібно підкласти матерію, з якої виготовлений кишеню. Його ширина повинна дорівнювати довжині застібки плюс 4 див.

Довжину вибирайте довільно в залежності від того, якої глибини хочете отримати кишеню. Бажаний розмір помножте на 2 і відкрийте по 1,5 см на шви.

Закріпіть шматок підкладкової тканини шпильками. Прокладете строчку по периметру намальованою рамки, обережно надріжте кути тканини максимально близько до рядку, але при цьому не пошкодивши її. Виверніть кишені навиворіт. Шви ретельно пропрасуйте, щоб все було рівно.

В проріз вметайте застібку, намагаючись проводити роботу максимально близько до краю матерії. Це був завершальний етап, кишеня з надійною застібкою готовий.

Сьогодні ви стали трохи досвідченіший і тепер знаєте, як самостійно вшити застібку. Спробуйте, складно буде лише перший раз, а потім ви придбаєте потрібний навик і, можливо, полюбите це заняття. Удачі!

Залишити коментар