Сукня з футболки: як зшити її красиво

Якщо ви нарешті вирішили розібрати свою шафу і знайшли в ньому кілька широких футболок, то не поспішайте їх викидати. Виявляється, з таких непотрібних речей можна зробити гарну сукню. Крім того, якщо ви зможете створити подібний елемент гардеробу, то ви будете виглядати досить оригінально. Так і викрійка вам в цьому випадку особливо не знадобиться.

Сукня з футболки: найпростіший спосіб створення

Варто відзначити і той факт, що варіантів подібної переробки існує досить багато. Ви можете зробити зі старої футболки як домашній, так і приголомшливий вечірній наряд.

При цьому вся різниця буде полягати в наявності або відсутності тих чи інших аксесуарів. Але майте на увазі, якою б довгою не була футболка, зробити плаття з неї можна тільки короткий.

Тому якщо ви володієте пишною фігурою, то, можливо, вам варто при створенні такого наряду використовувати додатковий відріз тканини, який зробить його трохи довше. Адже всі ми розуміємо, що виріб має не тільки красиво виглядати на манекені, але і відмінно сидіти на вашому тілі.

Так що шити подібні предмети потрібно з урахуванням особливостей фігури. Також не варто забувати і про сумісність тканини. Тому якщо ви вирішили доповнити футболочку іншою тканиною, то вони повинні бути однаковими за якістю і щільності.

Зверніть увагу і на те, що футболочки найчастіше виготовляють з трикотажної тканини.

А це означає, що при роботі з подібним матеріалом виникає ймовірність того, що краї почнуть бахромиться. Тому бажано заздалегідь обзавестися оверлком.

Що стосується лінії з’єднання, то рекомендуємо робити її трохи вище лінії стегон. А ось з’єднувати футболочку з тканиною на рівні талії не рекомендується, оскільки талія – це найвужче місце в фігурі. А значить, при надіванні ви можете просто не пролізти в сукні.

Якщо ви хочете зробити звичайний домашній наряд своїми руками, то стара довга футболка підходить для цих цілей краще всього.

Плюсом процесу створення такого виробу є наступні моменти:

  1. тканина буде досить приємна тілу, і ви зможете відпочити від стягуючих спідниць і пасків;
  2. навіть якщо ви зіпсуєте тканину, то викинути не вийшло плаття буде не шкода.

І перше, що вам потрібно буде зробити при пошитті – це добре розгладити тканину за допомогою праски. Потім розкладаємо футболочку на столі і розрізаємо точно так, як показано на рисунку.

Увага! Якщо у вас занадто широка футболочка, то можна зробити її трохи вже. Для цього вам потрібно виміряти параметри своєї фігури. Отримані значення ділимо на два і відкладаємо це значення від центру тканини. Не забудьте додати кілька сантиметрів на припуски, адже, в іншому випадку вийшло плаття буде вас сильно обтягувати.

Роблячи сукню з футболки своїми руками, не варто забувати і про рукави. Адже якщо вони будуть занадто широкими, ви будете виглядати досить дивно. Для того щоб їх звузити вам потрібно розпороти всі шви футболки під рукавами і відрізати зайвий матеріал.

І ще одне: якщо у вас залишилося достатньо тканини після того, як наряд вже готовий, то ви можете використовувати обрізки, аби пришити до нього невелика кишенька. Адже подібне плаття з футболки, зроблене своїми руками, є більш функціональним. Наприклад, ви можете покласти в кишеньку мобільний телефон і не переживати, що пропустите важливий дзвінок.

Як зробити красиву сукню з футболки та спідниці своїми руками

В принципі механізм роботи в даному випадку ідентичний. Ви спочатку разглаживаете тканину, а потім скибочку все зайве. Але в даному випадку вам потрібно враховувати той факт, що отриманий наряд буде значно довшим. І якщо в попередньому випадку ми просто обробляли нижній край футболочки з допомогою оверлока, то тут вам доведеться його вкорочувати до лінії талії і стегон.

Після того як ви визначилися з довгою верхній частині, вам потрібно взяти спідницю і відпороти від неї пояс. Оскільки, якщо ви будете пришивати все, як є, то на лінії стику утворюється некрасива складка.

Також варто відзначити той факт, що після зшивання двох частин предмета, некрасивий шов можна прикрити за допомогою звичайного пришитого паска або невеликої смужки тканини. Але при цьому стежте, щоб імпровізований пояс не створював на тканині рубця.

Спосіб створення сукні з чотирьох футболок

Якщо ви знайшли у себе в шафі кілька футболочок однакової якості, то ви можете спробувати зробити довгу сукню. Для цього вам потрібно вибрати з них одну, яка буде грати роль верхній частині. Її потрібно обрізати так, як ми вже розповідали раніше. А ось з тих трьох речей нам знадобиться тільки нижня частина. Після того як виготовлення верху завершено, ви просто по черзі пришиваете до нього нижні частини інших футболок.

В результаті у вас вийде спідниця з трьох частин. Хоча якщо у вас є час і бажання, то ви можете розрізати кожен елемент на дві частини і чергувати їх.

У такому разі смуги вийдуть вже, але ось наряд буде виглядати набагато цікавіше. При цьому не варто забувати і про аксесуари для прикраси спідниці або верху.

Наприклад, ви можете придбати в магазині спеціальні тканинні нашивки і прикрасити ними ліф.

Також можна звернути увагу і на облямівку, яку варто пришивати або в самому низу сукні, або на кожний перехід від одного кольору до іншого. Як бачите, спідниця з чотирьох футболок виходить досить оригінальною.

Отже, зробити сукню із звичайної футболки цілком можливо. Головне, підійти до цього питання творчо і не обмежувати свою фантазію.

Що стосується необхідності викрійки для створення сукні з футболки, то, як ви бачите, вона не потрібна. Так що проводите ревізію шаф, шукайте непотрібні футболки і створюйте приголомшливі вбрання. Удачі!

Залишити коментар