Ультразвук від тарганів: вибір, застосування

Часом господарі в жаху – їх квартиру наповнили пренеприятные комахи. Можливо, це наслідки боротьби з шкідниками ваших сусідів або недостатня чистота власних приміщень. Тим не менше, потрібно приймати заходи по ліквідації небажаних гостей.

Існує багато методів для боротьби з комахами, і один з них – це ультразвук від тарганів. Прилад для людини абсолютно нешкідливий, не вимагає догляду і зміни батарей, а також чудово допомагає в боротьбі з комахами.

Прилад для знищення тарганів за допомогою ультразвуку

Пристрій відлякує прусаків. Принцип дії ультразвуку заснований на інстинкті комах, які спілкуються з допомогою ультразвукових сигналів між собою. Кожен препарат має свою певну частоту, і якщо він буде виробляти страшний звук в необхідному діапазоні, таргани будуть тікати.

Боротьба з тарганами ультразвуком

Ультразвукове засіб має безліч переваг перед іншими аналогічними засобами. Принцип роботи апарата дуже простий.

Прилад потрібно увіткнути в розетку, і він починає випромінювати хвилі, які діють на життєдіяльність комах негативно.

Магнітно-резонансна негативний вплив на нервову систему змушує залишити їх місця проживання і піти далі від цих злоякісних хвиль.

Варто зауважити, що дане чудо-засіб є прекрасним помічником у боротьбі не тільки з тарганами, але й іншими шкідливими комахами, які проживають нерідко в житлових будинках. Крім тарганів, вона допомагає позбутися мурах, мух, клопів і бліх.

Також сучасний засіб не приносить шкоди здоров’ю людей, що знаходяться в приміщенні.

До позитивних моментів використання ультразвуку при боротьбі з шкідниками можна віднести:

  • простоту використання;
  • низький рівень споживаної енергії;
  • безпеку людей і тварин;
  • можливість боротьби з комахами на великих площах;
  • довгий термін експлуатації;
  • відсутність протипоказань для роботи з іншими електроприладами;
  • екологічність;
  • високий рівень ефективності;
  • боротьба одразу з кількома видами тварин.

Допомагає ультразвук при нашестя тарганів?

Дослідження з вивчення ефективності ультразвукових відлякувачів мають змішані результати. Американські вчені стверджують, що препарат відлякує кішок і собак, а також деяких комах, але тарганів ультразвуком вивести практично неможливо. Навіть моделі, які довели свою успішність у тестах, не продемонструють повну активність в реальному житті, тому що сигнал може пропасти або заблокуватися стінами і меблями.

На безпеку людини ультразвук ніяк не впливає. Проте вчені попереджають, що препарат може впливати на телефон, а також на роботу охоронних систем сигналізації. Домашні тварини чують його, але, як правило, не переймаються з цього приводу.

Виробники ультразвукових відлякувачів повинні підтверджувати свої заявлені товари науковими випробуваннями. Насправді понад 50 компаній отримали листи з попередженнями від Федеральної служби, де говорилося, що заявлена ефективність препарату має бути обґрунтовано.

Три роки потому одна з компаній отримала позов про не сповіщенні споживачів. Тим не менш, багато користувачів гарантують успіх, і тому рекомендують клієнтам конкретні бренди, рекламуючи тим самим купівлю часто марного апарату. Необхідно пам’ятати, що важлива умова ефективності приладу – встановлення в місцях, де сигнал не обмежується меблями і стінами.

Захист від тарганів ультразвуком

Звуковий прилад працює в квартирі від побутової розетки 220 вольт. Встановлювати його необхідно вертикально на відстані більше 2 метрів від підлоги.

При використанні кошти необхідно простежити, щоб розповсюдженню звукових хвиль не перешкоджали меблі та штори, так як це може знизити ефективність роботи.

Уникайте попадання вологи на товар, це може призвести до виникнення загрози займання.

Температура оточуючого середовища впливає на процес знищення комах. Найкращий ефект буде досягнутий при показниках до +40.

Характерна особливість ультразвуку – це можливість його постійного використання, прилад не відключається і абсолютно безпечний.

Як можна позбутися від тарганів у квартирі ультразвуком?

На ринку існує великий вибір ультразвукових відлякувачів. За обіцянками виробників даних товарів ультразвук є найбільш дієвим методом, що дозволяє швидко виконати знищення тарганів. Саме він здатний врятувати будинок від нашестя комах без застосування аерозолів, порошків, крейди і так далі.

Який засіб виявиться найефективнішим у конкретному випадку, складно сказати. Це залежить від докладених зусиль і рівня якості вибраного товару.

Залишити коментар