Троксерутин або троксевазин: що краще?

Варикозне розширення вен – розлад, яке однаково вражає чоловіків і жінок. Найчастіше вузлувата деформація судин зустрічається в області вен нижніх кінцівок. Захворювання викликає патологічне необоротне розтягнення кровоносних каналів із-за ослаблення стінок, чому передують різні негативні фактори.

Статистичні дані вказують, що близько 25% жителів планети жіночої статі до певного віку починають страждати від різних венозних захворювань: флебіт, тромбофлебіт, варикоз, венозна недостатність та інші.

Існує ряд методик консервативного та оперативного лікування. Нерідко значного поліпшення стану допомагають досягти лікарські препарати. Наприклад, Троксерутин та Троксевазин – що ефективніше?

Чим відрізняються Троксерутин і Троксевазин?

Щоб зрозуміти, який засіб бореться з варикозом краще, для початку розглянемо, чим відрізняються Троксерутин і Троксевазин. Обидва препарати відносяться до групи ангіопротекторів з активним компонентом – троксерутином. Отже, надають аналогічну дію:

  • сприяють стабілізації дрібних кровоносних судин;
  • запобігають розвиток запальних процесів;
  • знеболюють;
  • знімають набряклість;
  • усувають застійні явища.

І все ж таки, відмінності є. Що ефективніше застосовувати – Троксерутин або Троксевазин – визначається окремо взятому випадку. Так як саме характер, ступінь і перебіг захворювання, а також індивідуальні особливості організму вкажуть на можливість або неможливість використання певного ліки.

  1. Вартість. Троксевазин є запатентованою формулою, вийшла і пройшла клінічні випробування раніше, ніж був розроблений Троксерутин. Тому ціна за упаковку в чотири рази перевищує вартість аналога.
  2. Склад. Повністю ідентичні за складом лікарські препарати, як за змістом основної речовини, так і за набором допоміжних.
  3. Форма випуску. Капсули і гель для зовнішнього застосування – ніякої різниці.
  4. Виробництво. Троксевазин капсули виробляє лише Ісландія, а у формі гелю – Болгарія. Троксерутин обох фармформ випускають фармацевтичні компанії Росії, Білорусі, Болгарії, Чехії.
  5. Показання до застосування. Якщо Ви подивіться в інструкції, то буквально слово в слово зустрінете перерахування показань, протипоказань, обмежень, побічних проявів, дозування, лікарської дії.

Троксевазин або троксерутин – що краще: відгуки

За відгуками групи пацієнтів Троксевазин допоміг їм впоратися з хворобою краще. Інші ж не виділяють яких-небудь терапевтичних відмінностей. Треті вказують на ефективність Троксерутина тільки в комплексі медикаментозного лікування. А для кого-то переплата за «ім’я» – марнотратство сімейного бюджету.

Андрій Кривцов, 44 роки: «Венотоніки – річ специфічна. Кожному доводиться підбирати свої ліки. Мені виписали Троксевазин, і я якось не замислювався про заміну на дешеві аналоги».

Ольга Попкова, 57 років: «Пробувала і те, і те. Суттєвої різниці не помітила. Так навіщо платити більше?!»

Ірина Філоненко, 49 років: «У мене діагностували тромбоз. Лікар запропонував цілий перелік препаратів аналогічної дії. Вибір припав на Троксерутин, про що анітрохи не шкодую».

Максим Катана, 37 років: «В аптеці питаю обидва засоби. Якщо є дешеве – беру його, ні – подорожче. Останнє, до речі, буває набагато частіше».

З усього вище сказаного напрошується тільки один висновок: істотні відмінності між препаратами Троквевазин і Троксерутин – виробник і ціна.

Залишити коментар