Тиснемо на «кнопки» і молодшаємо: східний акупунктурний масаж обличчя

Точковий масаж особи для корекції зморшок і загального омолодження шкіри прийшов до нас зі Сходу. І не дивно: саме східні жінки відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом протягом усього життя. Їх заслуга тут не тільки в правильному харчуванні і відносно чистої екології, але і в сакральних знань, які передаються з покоління в покоління.

Якісний догляд за собою в кореянок, китаянок та японок починається саме з акупунктурного масажу. Багаті жінки відвідують професійних мануальщика, а ті, які не мають достатньо грошей, роблять його собі самостійно, прямо на дому.

В Росії техніка японського точкового масажу Шиацу практикується окремими фахівцями, тому все, що вам залишається – це навчитися виконувати його своїми власними руками. Не бійтеся! Це не так складно, як може здатися!

Головне – дотримуватися всі визначені правила і не відступати від класичної технології.

Шиацу для омолодження особи: чим примітна техніка, і чому вона працює?

Шиацу – це не проста анти-ейдж процедура. В першу чергу, це прекрасний спосіб вилікувати і оздоровити свій організм. Тиск на біологічно активні точки сприяє омолодженню безпосередньо на внутрішньому, клітинному рівні.

Деякі плутають цю техніку з китайським точковим масажем обличчя, але винайшов її японський медик Токудзиро Намикоси. Китайський аналог виконується зовсім по-іншому, і призначений скоріше для прискорення метаболічних процесів з метою зниження ваги.

З часом Моз Японії включив Шиацу в список обов’язкових медичних дисциплін як самостійну терапевтичну техніку. Сам же доктор, створив і впровадив методику, лікував самого абсолютного чемпіона світу з боксу – Мухаммеда Алі.

Погодьтеся, слово «Шиацу» володіє якимось незримим магнетизмом. В голові відразу представляється квітуча сакура на тлі великої гори Фудзі, гейші, запах церемоніального трав’яного напою… насправді все куди прозаїчніше.

Найменування японського точкового масажу особи складається з двох простих слів: «Сі» – палець, і «Ацу» – чинити тиск, натискати.

Техніка його базується саме на натискання. Це влучно і лаконічно процитував творець методики, сказавши: «Тиснути, а не масажувати». Що примітно, навіть при сильному тиску, у пацієнтів не виникає жодних дискомфортних відчуттів. Зрозуміло, якщо масаж виконується коректно. Варто відзначити, що Шиацу не тільки усуває симптоми хвороби і впливає на неї, але й ліквідує її першопричину.

Цей дивовижний масаж також застосовуватися в діагностичних цілях. Що примітно: 95,7% діагнозів, встановлених мануальщиками, підтверджується самими сучасними лабораторними, апаратними та інструментальними дослідженнями.

Кому корисний Шиацу?

Точковий масаж обличчя придатний навіть для дітей. Особливо це актуально, якщо у дітей спостерігається схильність до часто рецидивуючим ГРВІ, бронхіту і насморкам.

Східні мудреці здавна стверджували : «Своя рука – найкращий лікар». Шиацу передбачає лікування від безлічі нагальних проблем:

 • Перманентні головні болі;
 • Мімічний нервовий тик;
 • Розлади сну (інсомнія, парасомнії);
 • Погіршення зору;
 • Хронічний риніт;
 • Синдром хронічної втоми.

Крім перерахованого вище, східні медики давно відзначили позитивний вплив методики на естетичну складову. Зокрема, точковий масаж обличчя ефективно допомагає позбутися від зморшок і усунути вікову дряблість шкіри.

Шиацу також є невід’ємною частиною японської косметології. Практично доведено, що він допомагає придушити вікові зміни шкіри і відкласти їх на певний термін. Погляньте на японок, яким за 35-40 років! Погодьтеся, часом здається, що ці жінки знають рецепт еліксиру молодості? Систематичне виконання точкового масажу особи для омолодження – один з головних його «інгредієнтів».

Техніка допомагає різко і результативно уповільнювати природний процес хроностарения, глибоко насичує тканини свіжої крові, збагаченої киснем, нормалізує й стабілізує епідермальні метаболічні процеси.

Крім того, при регулярному виконанні масажу, зміцнюються мімічні м’язи обличчя, перешкоджаючи формуванню однойменних заломів і зморшок. Природний ефект ботокса?

Приблизно так, але без дискомфортного парезу мускулатури!

При кожному сеансі нормалізується мікроциркуляція крові і лімфодренаж, що сприяє зміцненню природного тургору шкіри, підвищення її еластичності, зняттю набряків.

Нові зморшки перестають з’являтися, а старі – розгладжуються. Ще одним очевидним достоїнством є швидке лікування вугрової хвороби, навіть при її застійних проявах.

Звичайно, коректне виконання масажу зажадає від вас певних навичок і знань.

Але навчитися їм не так складно!

Техніка виконання: осягаємо самостійно

Якщо ви вирішили приступити до лікувально-омолоджуючого курсом самостійно, ми спробуємо підказати вам, як правильно зробити це.

По-перше, варто врахувати протипоказання:

 • Телеангіектазії (купероз);
 • Гемофілія;
 • Герпетична інфекція в стадії загострення;
 • Знижене внутрішньочерепний тиск;
 • Дерматит;
 • Шкірні новоутворення будь-якої етіології;
 • Фурункульоз та інші гнійні процеси;
 • Відкриті рани на обличчі і тілі.

Натискати на біологічно активні точки доведеться подушечкою одного або трьох пальців одночасно, або розкритою долонею.

Затримувати натискання потрібно протягом 4-7 секунд, і робити це поперемінно по кілька разів. Намацайте кісткову тканину і тисніть на потрібні точки. Починайте масажувати з легкого тиску, з кожним разом посилюючи його. Не заподіюйте собі біль.

Пам’ятайте, де починається біль – закінчується лікування:

 1. Почніть з чола, давлячи на нього спиралеобразными рухами, але не переміщаючи шкіру;
 2. Пройдіться таким же способом навколо очей: 1 точка – у внутрішніх куточках, 2 – біля основи брови, 3 – посередині брови, 4 – на зовнішньому хвостику брови, 5 – кість під очним яблуком, місце, де локалізуються «гусячі лапки»;
 3. Намацайте ямку під опуклою частиною скул. Натисніть на неї до легкого болючого відчуття. Це буде означати, що ви на правильному шляху. Тепер тисніть на ці точки з двох сторін одночасно;
 4. Пройдіться характерними рухами по всьому контуру нижньої щелепи;
 5. Опрацюйте лоб – подушечками великих пальців з зусиллями натисніть на область міжбрівній зморшки;
 6. Завершіть сеанс обробкою кісткових ямок під крилами носа.
 7. Оптимальний варіант – перегляд відео з технікою масажу. Не забудьте перед процедурою розпарити і очистити шкіру.

Будьте молоді і красиві!

Залишити коментар