Жовтий пілінг або як зберегти молодість надовго

Наша шкіра з часом тьмяніє і покривається зморшками. На жаль, це природний процес, тому він незворотній. В наших силах лише злегка його пригальмувати, щоб як можна довше насолодитися подихами юності.

Світ косметології пропонує широкий вибір засобів по догляду за зрілою дермою особи. Це креми, сироватки, всілякі бальзами і маски. Однак домашній догляд не завжди здатний зрівнятися з тим, що можна отримати в результаті відвідування салону краси. Мова йде не про дорогих процедур, таких як ботокс, не кажучи вже про пластику особи, в даному випадку ми поговоримо про досить недорогий вигляді косметологічних послуг, як жовтий пілінг.

Жовтий пілінг особи: переваги

Пілінг для обличчя дозволяє нашій дермі позбутися від мертвих клітин, щоб дати новим проявити себе у всій красі.

Види пілінгів бувають різними, що стосується жовтого пілінгу, то він дозволить:

  • провести регенерацію шкіри обличчя;
  • поліпшити загальний стан при куперозі;
  • позбутися від дрібних мімічних зморшок, і зменшити глибину великих;
  • наситити поверхневі та серединні шару шкіри корисними речовинами;
  • зробити колір обличчя більш свіжим і здоровим, а шкіру – ніжною;
  • позбутися від пігментних плям;
  • зменшити або повністю видалити сліди від вугрів і акне.

Жовтий пілінг має обмеження до і після. Він рекомендований людям, яким виповнилося 35 років, але не старше 50. Іноді в якості виключення його проводять більш молодих пацієнтів. В даному разі метою цієї процедури є не вікові зміни шкіри, а естетичні, наприклад, позбавлення від пігментних плям. Також жовтий пілінг добре зарекомендував себе при купероз.

Звичайно, як будь-яка процедура, він має і протипоказання. Його не можна застосовувати людям, які мають проблеми з шкірою, наприклад, з герпесным висипанням, рожевими акне та іншими. Крім того, він недоступний тим, хто має проблеми з печінкою, приймає ретинол, а також вагітним жінкам та матерям, які годують груддю. Також жовтий пілінг протипоказаний людям, що мають підвищену чутливість до одного з компонентів.

Особливості жовтого пілінгу ретиноидного

Жовтий пілінг правильно називається ретиноловый або ретиноевый. Проте в народі він відомий саме як жовтий. Така назва «приклеїлося» до нього з-за того, що після проведення процедури особа набуває жовтуватий відтінок.

Чому саме ретиноловый?

Головною складовою для цього пілінгу є саме ретиноловая кислота або вітамін А, який, як відомо, вважається вітаміном молодості. Крім нього у складі присутня аскорбінова кислота, а також азелаїнова, фитиновая, койевая. Всі ці компоненти допомагають ретинолу проникати глибоко в шкіру, живити клітини і наповнювати їх здоров’ям.

Як проводиться процедура

Жовтий пілінг у домашніх умовах робиться частково. Але про все по порядку.

Процедура складається з трьох етапів:

  • підготовка до жовтого ретиноловому пілінгу;
  • основною;
  • заключний.

Перший етап, тобто підготовка, триває досить довго, близько двох тижнів. Протягом цього часу пацієнту буде призначений спеціальний догляд за шкірою обличчя, наприклад, пом’якшувальний крем з ретинолом.

Другий етап включає в себе безпосередньо сам ретиноевый пілінг. Він робиться наступним чином. Спочатку очищають шкіру, після чого наносять пілінг на шкіру обличчя, декольте та рук.

Через деякий час його змивають і повторюють нанесення ще два рази. Під час процедури можливі неприємні відчуття, але це нормально. Деякі скаржаться на нестерпний біль, проте, все тут залежить від чутливості шкіри.

Таку потрійну процедуру необхідно повторити три або навіть п’ять разів щодня. Кількість днів призначається індивідуально косметологом в залежності від стану шкіри. Після процедури шкіра запалюється і злегка жовтіє.

Третій етап полягає у відновленні та відновлення. Спочатку шкіра почне лущитися і облазити. Найчастіше це відбувається знизу вгору, тобто спочатку оновлюється шкіра на шиї і підборідді, після на щоках, і вже в самому кінці – на лобі. В цей період необхідно мазати обличчя жирним кремом. Як правило, останній етап займає дві доби, після чого вже можна побачити результат.

Після ретинолового пілінгу шкіра стає більш чистою, свіжою. Вона немов світиться зсередини. Маленькі зморшки зникають, великі притупляються.

Що стосується пігментних плям, то про них можна забути назавжди, те ж саме стосується і слідів від вугрів і прищів. Дія такої косметологічної процедури досить тривалий, воно триває близько півроку, після чого її можна повторити.

Залишити коментар