Про що свідчать довгі пальці?

Що знає про себе людина? Наскільки глибоко він розуміє свою сутність, призначення і важливість? Хіромантія – це наука, яка допомагає індивідууму познайомитися з собою заново. І деякою мірою цьому допомагають довгі пальці.

Так, не дивуйтеся, адже своє значення мають не лише ледь помітні лінії їх перетину, але і те, фалангами якої довжини вас нагородила природа.

Цікаво дізнатися, що означають довгі пальці на руках у молодих дівчат або чоловіків похилого віку? Тоді ласкаво просимо під кат.

В хіромантії тонкі пальці ненормальною довжини вважаються відмичкою до розуміння того, яким чином людина вирішує домашні і робочі проблеми. Виявляється, чим довше фаланги, тим більше уваги він приділяє дрібниць, нюансів і деталей, несуттєвим для оточуючих. Знову ж, це зовсім не означає, що володарів коротких пальців можна обізвати неуважними. Ні, такі люди дуже різноманітні у своїх інтересах, можуть застосувати свій дар і розум у деяких галузях, бачити картину світу, а не ділити її на дрібні елементи.

Як поміряти?

Як ви думаєте, які пальці вважаються дуже довгими, і яким чином отримати потрібний параметр для орієнтиру?

Виявляється, що в хіромантії є свій нехитрий метод вимірювання полягає в порівнянні довжин долоні і самих фаланг. І коли ви в черговий раз почуєте фразу: «ой, які довжелезні у вас пальці», знайте, що насправді мова не йде ні про яку фізичну потворність. Довжина долоні завжди дорівнює довжині фаланг, і саме подовжена форма долоньки наштовхує стороннього на думку, що вся рука надто витягнута. Враховуйте цей момент, щоб у процесі визначення темпераменту людини не зробити непрощенну помилку.

Щоб виключити всі похибки, не полінуйтеся взяти сантиметр, виміряти середній палець, і отримане значення в см порівняти з довжиною всій долоні. Середні фаланги вважаються нормальними, якщо на сантиметрі відклалося значення, рівне 7/8 від всієї долоні. Якщо показник більше – вітаємо, ви володар унікального характеру.

Заплуталися з обчисленнями?

Візуально чи навіть з допомогою ручки поділіть власну долоню на 8 однакових секторів, виміряйте середній палець, і відкладіть на руках потрібну точку. У тому випадку, коли значення склало рівно 7/8, і ви не можете визначитися з твердженнями науки хіромантії, нюанси характеру належить вишукувати по дрібних малюнків на долоні.

Про що розповідають наші пальці?

Довгі фаланги – це не є добре, і ось чому: вони говорять про те, що людина грузне в дрібницях, постійно відхиляється від головної ідеї і дуже любить «смакувати» деталі справи, не вміючи узагальнювати його в цілому. Він дуже повільно реагує на отриману інформацію, зате на заздрість послідовний і грунтовність.

Люди з такими фалангами на руках – затяті шанувальники вірності, яку вони ставлять понад усе, і якою можуть похвалитися самі. Вони схильні ідеалізувати своїх близьких і рідних, із-за чого часто стають жертвами жорстоких розчарувань.

Короткі пальці – ознака ентузіазму, і небажання постійно займатися монотонною і рутинною роботою. Людині, що володіє подібним будовою руки, притаманне рухатися до поставленої мети напролом, виявляючи надмірну різкість і активність. Знову ж таки, на шляху до вирішення завдання він буде зачаровувати всіх соратників, балувати їх приємним спілкуванням і заражати своєю енергійністю. Найчастіше короткі фаланги можна зустріти у детективів, акул пера, експертів і мислителів усіх рівнів.

Деякі художники, Ель Греко, наприклад, намагалися зробити у своїх персонажів пальці тонше, ніж того вимагала природа і конституція тіла зображуваної особистості. Виявляється, таким чином творці намагалися надати людям одухотвореності, що абсолютно суперечить законам хіромантії. Як доповнення можна сказати, що короткі фаланги – ознака діяча, а довгі – мислителя.

Чи можна обдурити природу?

Якщо вийшло так, що ви і ваше оточення впевнені у вашій приналежності до мислителів, рекомендуємо виправити помилку природи, і використовуватися нашими порадами щодо того, як самостійно зробити пальці довше і тонше:

  • Беріть їх за основу і витягайте до межі, фіксуйте кожне витягування на 10-15 сек. Повторити слід у 20 разів;
  • По черзі обхватывайте їх по всій довжині, без тіні сумніву повертайте по ходу годинника. Зробити це потрібно 10 разів по відношенню до кожної фаланзі, не забуваючи затримувати її у вивернутому відстані на 15 сек. Потім вправа робиться у зворотний бік;
  • Берете пальці за кінчики, і уривчасто смикайте 20 разів підряд;
  • Нахиляєте фаланги в різні сторони (теж по 20 разів);
  • Разгибаете і збираєте пальці в кулак по 40 разів.

Через місяць наполегливих занять у вас вийде зробити пальці помітно тонше, і тільки досвідчений хіромант визнає у вас діяча, а не мислителя.

Цікавий факт

Знаєте, у кого найдовші у світі пальці на руках?

У звичайного жителя України Леоніда Стадника.

Вся його долоня була дорівнює 31-му сантиметру, що дало йому можливість одночасно бути рекордсменом по зростанню, і мати найдовші фаланги, завдяки яким він без проблем повністю обхоплював трилітрову банку.

На ногах велетень носив саморобну взуття 60-62-го розміру, а важив він аж 200 кілограм, і це при зрості, рівному 2,59 метра!!! На жаль, в 2014 році унікальний чоловік помер від крововиливу в мозок, і сьогодні рекордсменом за найдовшим фаланг рук став Хусейн Бисад, зі своїми 27-ми сантиметровими долонями.

Почавши цікавитися хіромантією, пам’ятайте, що довгі пальці на ногах та руках у дівчат є ознаками абсолютно різних сторін характеру, і з різних ракурсів проливають світло на її долю.

Ця наука – багатогранна, таємнича, гнучка та загадкова, вона вимагає уважності і навіть обережності. Адже ніхто не знає, який секрет приховує за собою непримітна лінія на дівочій долоньці…

Залишити коментар