Що потрібно знати про кільця, готуючись до весілля

Обряд вінчання по праву називається самим таємничим і прекрасним подією в житті кожної людини. У цей день все повинно відбуватися як за розкладом. Якщо раптом щось пішло не так, гості і самі молоді відразу можуть оцінити це як погану прикмету.

Особливо це стосується літніх людей, які накопичували свої знання роками і будуть твердо дотримуватися своєї думки. Молодь більш сучасно підходить до цього питання, вважаючи, що просто не потрібно в це все вірити. Підтвердити свою теорію на 100% не можуть ні одні, ні інші.

Весільні прикмети

Сам обряд одруження включає в себе безліч прикмет, традицій і забобонів.

Найпоширеніші:

  • сонячна погода в день весілля – означає безхмарне майбутнє молодих;
  • прикраси з бірюзою є символом вірності;
  • якщо закохані змогли весь день весілля протриматися за руки, значить, між ними ніколи ніхто не встане;
  • під час виходу з дому нареченої, особа повинна прикривати вуаль, це від пристріту.

Прикмети і забобони, що стосуються обручок, заслуговують окремої уваги.

Носити обручки до весілля — погана прикмета?

Історія виникнення обряду одруження настільки глибоко йде своїми коріннями в минуле, що вже навіть не розбереш, що з цього правда, а що «бабські вигадки». Кожна пара може мати свою думку з цього приводу.

Дівчата поспішають повідомити всьому світу про майбутнє весілля. А що є найкращим підтвердженням заміжжя? Звичайно, блискотіння кільця обручки на безіменному пальці. І деякі майбутні нареченої надягають його ще до весілля.

Чи можна носити до весілля обручки?

На це питання є, як мінімум, два варіанти відповіді — так і немає. Але якщо переглянути всі можливі джерела інформації, можна зробити висновок, що цього робити ні в якому разі не можна. Це зовсім не стосується прикраси, що дівчина приймає в знак позитивної відповіді на пропозицію руки і серця.

Хто повинен купувати весільні обручки?

Якщо хлопець, роблячи пропозицію, подарував на знак своєї любові кільце, дівчина носить його тільки до весілля. Після церемонії подарунок можна знову надіти, але вже разом з обручкою. Потім, майбутній чоловік купує парні обручки, бажано без каменів і гравіювань. Цією купівлею він визначає своє верховенство і відповідальність за цю сім’ю, тому даровані колечка не підходять.

Можна до весілля показувати кому-небудь свої обручки?

До знаменної дати маленькі «символи кохання», знаходяться у спеціальній коробочці для весільних кілець.

Показувати, хвалитися, а тим більше давати кому-небудь міряти їх ні в якому разі не можна. Краще трохи потерпіти. Не потрібно оголювати своє щастя. У світі стільки заздрісних людей! Не просто так до хрещення нікому не показують новонародженого.

Також можна сказати і про стосунки, які ви виносили і вистраждали, як мати своє чадо.

Не варто виставляти їх напоказ, раніше часу, поки вони ще не зміцніли і не загартувалися від злих язиків і людської заздрості. І якщо ви вже приміряли колечко, не дозволяйте нікому більше цього робити. Нехай воно залишається чистим від чужої енергетики.

Можна молодятам надягати кільця батьків хлопця чи дівчини?

Це, напевно, найбільш спірне питання. Навіть якщо рідні прожили щасливе і довге спільне життя, не потрібно приміряти її на себе. Ви це не вони, і ніколи ними не станете. У вас повинна бути своя сімейна історія, написана на «чистому листі» життя. Звичайно, не варто ображати щиро бажають вам щастя батьків. Треба дуже коректно пояснити їм вашу точку зору і запропонувати передавати ці прикраси з покоління в покоління, як приклад чистої і вічної любові.

Чи обов’язково потрібно подушка для кілець на весільній церемонії?

Хто першим повинен приїхати в ЗАГС? Чи можна носити кільце до весілля? Обов’язково потрібно купувати парні кільця на весілля?

Хтось ці теми вважає абсолютно неважливими, але насправді з таких ось неважливих, на перший погляд, дрібниць і складається вся весільна церемонія.

Найзворушливішим і гарним моментом у всій церемонії вважається обмін кільцями, звичайно, якщо піднести їх на спеціальній подушечці, а не на блюдце або просто в руках, цей момент буде виглядати по-царськи велично.

Подушечка не є обов’язковим атрибутом весілля, але може привнести урочистості в обряд народження нової сім’ї.

Кожна жінка мріє про красиве пропозиції руки і серця, і коли заповітна коробочка раптом опиняється в руках її принца, душа на якийсь момент просто завмирає. В той же час кожен чоловік відчуває справжню гордість, коли його обраниця носить кільце на безіменному пальці, показуючи іншим чоловікам, що її серце вже не вільно.

Якщо ви хочете організувати ідеальну весілля, постарайтеся врахувати всі дрібниці. Неважливо, чи вірите ви у всі ці прикмети чи ні, придивіться уважніше до деяких з них.

Може, вони не позбавлені сенсу. І можливо, наші предки, будучи ближче до природи, більш тонко відчували всю духовність і таємничість такого обряду, як вінчання.

Залишити коментар