Як цілувати в шию: поради закоханим

Напевно, ніхто з нас не буде заперечувати: немає нічого прекраснішого, ніж чуттєвий поцілунок коханої людини. Ніжний дотик губами викликає бурю приємних відчуттів.

Історія поцілунку

Історики вважають, що такій формі тактильного контакту, як поцілунок, понад 5000 років! У Стародавньому Римі, наприклад, в знак вітання цілували не тільки рідних і близьких, але і навіть випадкових перехожих.

У Середні століття вітальний поцілунок залежав не тільки від відносин між людьми, але і від класової приналежності. Так, рівних за соціальним статусом цілували в губи і щоки, людей рангом вище — в тильну частину кисті, чоловіків і дам більш високого стану — в коліно. Ну а представників влади та духовенство цілували в ноги або навіть землю біля них.

В Італії чоловік, чмокнувший дівчину в щічку, зобов’язаний на ній одружитися, інакше ганьби самої дівчини та її родині було не уникнути.

Сьогодні звичаї, на щастя, вже не настільки суворі. Але тим не менш, поцілунок і нині не втратив своєї значущості та актуальності.

Приємне дотик губами вважається невід’ємною частиною інтимних відносин між чоловіком і жінкою. Особливо прекрасний для представників обох статей поцілунок в шию. Але багато молоді люди не знають, як правильно цілувати в шию другу половину. Сьогодні ми розберемося в цьому питанні і дамо поради і хлопцям, і дівчатам.

Як цілувати в шию коханої людини?

Дотик губами до шиї — це, звичайно ж, процес глибоко інтимний, своєрідний барометр особистих відносин. Він може сказати значно більше, ніж, приміром, люб’язний «чмок» в щічку або навіть в губи. Він дуже збуджує не тільки представниць прекрасної статі, але і навіть найсуворіших і неэмоциональных чоловіків.

Такий жест говорить про багато що:

 • пристрасті;
 • кохання або глибокої симпатії;
 • прихильності;
 • ніжності;
 • сексуальне бажання.

Але для того щоб все пройшло приємно для обох партнерів, слід враховувати деякі правила особистих відносин.

 1. Свіжість дихання. У першу чергу подбайте про свіжість свого дихання. Адже навіть самі пристрасні і ніжні відносини можна зіпсувати неприємним запахом з рота. Реклама, яку ми щодня крім своєї волі споглядаємо на екранах телевізорів, рекомендує для цієї мети скористатися жувальною гумкою. Насправді ж жуйка хоча і відбиває небажані аромати, все ж має характерний насичений запах ментолу або фруктів, який до душі далеко не кожній людині, особливо якщо той подібні продукти не вживає;

Щоб освіжити дихання, почистіть зуби пастою з нейтральним запахом і/або з’їжте який-небудь фрукт, наприклад, яблуко або апельсин. Ну а якщо ж прибрати запах неможливо навіть таким способом, зверніться до стоматолога або гастроентеролога — цілком можливо, причина криється в якому-небудь захворюванні.

 1. Подбайте про стан своїх губ. Дотики сухою, шорсткою шкіри губ, погодьтеся, ні хлопця, ні дівчину не може привести в стан захвату. Чим ніжніше і шовковистою будуть губки, тим приємніше буде дотик;

Для цієї мети можна скористатися спеціальними засобами для розм’якшення губ, яких, на щастя, сьогодні у продажу є безліч. Можна також використовувати народні засоби: щодня кілька разів змащуйте губки медом, вершковим маслом або вазеліном. Але перед самим процесом, зрозуміло, губи слід очистити від будь-яких матеріалів і губної помади.

 1. Дійте поступово. Не варто раптово накидатися на другу половинку з подібними ніжностями, краще підготувати її до процесу. Ні чоловіка, ні жінку не варто цілувати в шию раптово, особливо якщо чоловік зайнятий важливими справами, так як це може його налякати або навіть розсердити!

Правильніше діяти так: підійдіть до коханої людини ззаду, обійміть, чмокните в губи або маківку, переконайтеся, що він готовий до пестощів.

Ніжно проведіть долонями по спині, плечах, грудях, але не щипайтесь, притисніться всім тілом і щокою до щоки, пориньте особою у волосся. Для більшого ефекту направляйте поцілунки від губ до області шиї.

У жінок найбільш чутливим вважається «котяче місце» — потилична частина шийки, а от поцілунки передній частині (там, де розташована щитовидна залоза) по душі далеко не кожній дівчині. Що ж стосується хлопців, то їм, як правило, подобаються дотики губ коханої у будь-якій частині шиї.

 1. Підключайте фантазію! Особливо це стосується тих пар, які разом тривалий час і вже встигли звикнути до пестощів другої половинки. Чоловік, наприклад, може підняти волосся дівчини і провести по шкірі мовою чи обсипати її безліччю поцілунків. Якщо партнерці подобається, можете обдарувати її поцілунками з розкритим ротом — цей інтимний жест по праву відноситься до любовної прелюдії і діє збудливо;

Для підвищення емоційного настрою рекомендується чергувати короткі «чмоки» зімкнутими губами повільними і глибокими.

 1. Враховуйте обставини. Якщо, наприклад, ваша улюблена порається на кухні, а в сусідній
  кімнаті граються діти в очікуванні обіду, довго і пристрасно цілувати в шию жінку розкритим ротом не зовсім правильно, адже це може призвести до того, що ви обидва не на жарт возбудитесь, а продовження любовних ласк зі зрозумілих причин буде неможливо. У цій ситуації підійдуть лаконічні, але многоговорящие ласки — друга половина в черговий раз переконатися, наскільки вона вам дорога;
 1. Не перестарайтеся. Часто ми настільки захоплюємося, що перестаємо контролювати силу своєї пристрасті. Справа в тому, що шкіра в цій зоні дуже ніжна і практично не має підшкірного жиру, чому пристрасний поцілунок в шию призводить до досить неприємного наслідку, а саме — засосу (негарному синців). І хоча це якоюсь мірою лестить партнеру і в очах оточуючих людей є показником налагодженої інтимного життя, у певній обстановці може призвести до конфузу. Наприклад, не варто «позначати» таким чином публічної людини — шкільну вчительку або керівника фірми. Звичайно, «сліди злочину» згодом можна вміло замаскувати декоративною косметикою, шарфиком або зменшити за допомогою народних засобів (соку часнику і цибулі), ризикувати не варто;

Цілуючи дівчину або хлопця в шию, багато хто з нас люблять торкатися губами і мовою таку ерогенну зону, як вухо. Це, безумовно, правильно. Але для того щоб подарувати партнеру справжню насолоду, не оглушайте його вухо дзвінким гучним «чмок» — це не тільки неприємно, але і може привести до тимчасової втрати слуху.

Під час процесу стежте за реакцією партнера — якщо він намагається відсторонитися, відводить голову, швидше за все, йому не подобаються ваші дії, ну або ж він зараз просто не налаштований на ласки. А якщо він намагається сильніше пригорнутися до вас, відповідає відповідними ласками, сміливо продовжуйте — це перша ознака того, що ви на вірному шляху!

 1. Не мовчіть. Особливо цей момент слід враховувати нашим дорогим чоловікам, адже жінки, як відомо, люблять насамперед вухами. Говоріть приємні слова, компліменти, переконайте другу половинку в тому, наскільки вона вам дорога і як ви її любите. Незайвим буде проявити свої емоції легким постаныванием або навіть гарчанням — такі звуки можуть не на жарт порушити партнерку.

Дівчатам, навіть дуже скромним, також не слід мовчати як риба.

Доведіть своєму коханому любов і небувалу пристрасть — назвіть ласкаво по імені, якщо йому подобається, прошепотіть ніжно яке-небудь зменшувально-пестливе прізвисько, нагадайте, який він мужній і наскільки ви в ньому потребу.

Повірте, навіть самого серйозного чоловіка можна підкорити словами, ну а якщо вони супроводжуються дотиками губ і язика, це обов’язково призведе до небувалого напруження пристрастей.

Звичайно ж, кожна пара індивідуальна по-своєму і має власні інтимні традиції — хто-то любить скажений шал пристрастей, а хтось віддає перевагу вишукані ніжності. Але не забувайте, що в будь-яких, а особливо в особистих стосунках варто бути як можна більш делікатним і враховувати бажання і настрій партнера.

Успіхів вам в амурних справах!

Залишити коментар