Що означають кішки у сні? До чого сняться кішки та кошенята, і як можна пояснити такий сон?

Сни можна тлумачити по-різному. Незначна на перший погляд деталь може повністю змінити сенс сновидіння і надати йому неповторний відтінок. На жаль, далеко не всі люди запам’ятовують свої сни у всіх фарбах.

Дуже часто після пробудження ми пам’ятаємо тільки деякі уривки та основні елементи «мультфільму», який переглядали в нічний час доби.

Нерідко в пам’яті залишається певна тварина, наприклад, кішка. Більшість людей, які захоплюються тлумаченням бачень, вважають, що присутність кішки уві сні завжди є несприятливим знаком і обіцяє неприємності. Насправді, це далеко не завжди відповідає дійсності, і щоб правильно витлумачити своє сновидіння, в якому була кішка, необхідно звертати увагу на деталі.

У даній статті ми розповімо вам, до чого сняться кішки та кошенята, і в яких випадках після такого сновидіння слід чекати неприємностей.

Зміст статті

  • До чого сниться безліч котів і кішок?
  • До чого сниться одна або кілька кішок з маленькими кошенятами?
  • Блохи у кішок – до чого сняться комахи?
  • До чого сняться коти і миші?
  • Відгуки та коментарі

До чого сниться безліч котів і кішок?

Більшість відомих сонників на питання: «Що може принести поява цієї тварини у сні?», відповідають не найприємнішим чином. За загальним правилом побачити в сні кішку – поганий знак, а вона сама є уособленням вашого найлютішого ворога. Саме тому якщо, прокинувшись, ви роздумуєте, до чого сняться кішки, а вночі ви бачили багато кішок, просто скопом, можете не сумніватися, що станеться щось дуже нехороше.

Ваші недоброзичливці різними способами намагатимуться зіпсувати вам життя, «підкласти свиню» і всіляко насолити. Можливо, навколо вашої персони будуть ходити нехороші чутки, розпускати які і будуть ці вороги. Якщо крім дорослих тварин, у вашому сні була велика кількість кошенят, швидше за все, мова йде не тільки про великі неприємності, але і про дрібні капості.

В даному випадку кількість звірів не вказує на кількість ворогів, воно лише показує масштаб злоби і недоброзичливого ставлення до вас. Таким чином, все зло може виходити навіть від однієї людини, від якого виходять вкрай негативні думки в вашу сторону.

Всі ж тут потрібно обов’язково оцінювати і те, що відбувалося за сюжетом сновидіння. Якщо тварини кидалися на вас, кусали, дряпали – це погана прикмета, але якщо вони ласкались до вас, а ви гладили їх і обнімали – це хороший знак. Найімовірніше, у вашому житті є досить серйозні невирішені проблеми, пов’язані з кимось із сторонніх. У цій ситуації сон на подібну тему вказує, що скоро всі ці недомовки вирішаться, питання буде вирішено позитивно, а у вашому житті запанує гармонія, затишок і спокій.

До чого сниться одна або кілька кішок з маленькими кошенятами?

Нерідко уві сні можна побачити сюжет, коли одне або кілька тварин обзавелися потомством. Здавалося б, щасливий момент, коли на Землі з’являються нові мешканці, а мати з усією своєю ніжністю починає їх вилизувати, може свідчити тільки про благополуччя і доброті.

Насправді, щоб правильно витлумачити такий сон, необхідно оцінити ті емоції, які ви в цей момент відчували. Якщо, дивлячись на рожающее тварина, ви відчули огиду і сильне бажання відвернутися в іншу сторону, такий сон означає неприємності.

Швидше за все, ви наполегливо досягаєте якоїсь мети, а ваші вороги вибудовують на вашому шляху чимало перешкод, і подолати їх вам не вдасться.

Якщо ж вам не було огидно, і ви з нетерпінням чекали появи малечі на світ, можливо, зовсім скоро у вашій родині відбудеться щасливе поповнення. Навіть якщо це не так, будьте впевнені, що скоро вас чекає успіх і благополуччя в матеріальному плані. Особливо сильно пощастить тим людям, які за сюжетом свого сну взяли одного або кількох новонароджених на руки. Зовсім скоро їх чекає величезний успіх.

Крім того, в усіх випадках слід звертати увагу і на колір тварин. Чорні звірі практично завжди уособлюють ворогів і неприємності, білі й руді, навпаки, частіше вказують на майбутній успіх.

Блохи у кішок – до чого сняться комахи?

Різні сонники пояснюють такий сюжет в залежності від наступних факторів:

  • якщо помічене вами комаха живе на голові вашого вихованця, вас чекає наближення веселого й гучного свята, на хвості – приїзд дорогих серцю гостей, на спині – важлива ділова зустріч, який ви довго чекали, на животі – сімейне або індивідуальне подорож у далеку країну;
  • якщо ви намагаєтеся зловити паразитів на тілі кота, вас чекає взаємне і трепетне почуття;
  • якщо ви миєте тварина з шампунем для боротьби з блохами, у ваших стосунках з коханою людиною буде повна гармонія, щирість і довіра;
  • якщо блохи скачуть на вашому вихованця, вас чекає знайомство з багатою і впливовою людиною, яка докорінно змінить ваше життя;
  • нарешті, якщо кусають комахи вашого вихованця, тому він змушений постійно свербіти, ви зможете прийняти правильне рішення після довгих роздумів. При цьому вам слід керуватися тільки власними судженнями і не слухати нікого з оточуючих.

Таким чином, паразити, побачені на тілі кішки або кота, обіцяють тільки позитивні моменти. І хоча багато людей прокидаються після такого сну вкрай занепокоєними, хвилюватися тут зовсім не про що.

До чого сняться коти і миші?

Якщо вам одночасно наснилися і коти, і миші – це подвійно несприятливий знак, адже обидва ці види тварин уособлюють ворогів і недоброзичливців.

Миші і щурі найчастіше вказують на присутність у вашому житті «дрібні капості», які відчувають по відношенню до вас неймовірну злість і заздрість.

У тому випадку якщо у сні ви бачили багато тварин різних кольорів, потрібно звертати увагу на загальну колірну гамму.

Якщо серед них переважають темні відтінки, вас чекають величезні неприємності і важкі хвороби. При переважання світлих кольорів проблем може бути менше, але щастя таке сновидіння також не обіцяє.

Звичайно, не всі люди вірять в те, що сни збуваються, і мало хто вміє їх правильно тлумачити. Насправді ж ті сюжети, які ми дивимося під час відпочинку, виникають невипадково.

Намагайтеся звертати увагу на дрібні деталі і запам’ятовувати свої сни у всіх подробицях, адже вони можуть застерегти вас від біди і підказати правильне рішення проблеми.

Залишити коментар