Якщо сниться апельсин

У різних народів апельсин, як символ, розглядається неоднозначно. Наприклад, ті християнські вчені, які впевнені, що Єва дала Адаму не яблуко, апельсин, сперечаються, є апельсин символом шлюбу або розчарування.

До чого сняться апельсини – пояснення залежить від того, яке основне символічне значення вкладає той чи інший тлумач снів у цей помаранчевий ароматний плід. Для нього цитрус – любов, пишність і родючість чи неминучість долі?

Основні значення сну

Можна узагальнити основні тлумачення з сонників, щоб було легше орієнтуватися серед численних пояснень сюжетів.

Сприятливі сни

До чого сняться апельсини на дереві, і є можливість зірвати один з них – а, може бути, вже уві сні протягнули руку і зірвали?

Якщо подібне приснилося, то посміхнеться доля. Чи зустрінеш людину, щодня з яким здасться святом. Відносини будуть складатися дуже романтично.

Вибір і придбання стиглих цитрусів – до взаємності у коханні, до виконання бажань, прибутку з боку фінансів – причому стабільною.

Відчувати, як пахнуть апельсини – позитивні зміни в житті, кусати фрукт і обрызгаться соком – приємна зустріч переросте в короткий любовний роман, який запам’ятається надовго і залишить тільки приємні спогади. Очищати апельсин – той, до кого відчуваєш симпатію, відповість взаємністю.

До чого сниться багато апельсинів в саду

Бажаний фрукт росте на дереві, на самій верхівці – бажання не збудуться, надії марні.

Всі дерева обвішані стиглими плодами, гілки під ними гнуться:

 • в найближчому майбутньому ніяких проблем зі здоров’ям не передбачається;
 • до поваги оточуючих;
 • до підтвердження значущості в робочому колективі;
 • друзі завжди допоможуть у скрутну хвилину.

Апельсиновий сад навесні, до кольору – до любові або до підтримки від близької людини, яка незабаром знадобиться. Апельсинове дерево у сні бачити з зеленими плодами – до фінансових втрат, банкрутства, обману.

Гілки на дереві засохли – потрібно остерігатися зради. Намагаєшся зірвати стиглий апельсин, тягнеш руку до нього, нагинаючи гілку – вона ламається. Сон-попередження, людина, замишляв щось погане, зовсім поруч, він дуже близький. Потрібно бути обережним. Квітучий апельсиновий сад та аромат квітів – навколо тільки вірні, надійні друзі.

До чого сняться апельсини дівчині

Жіночі сни про цей фрукт передбачають не дуже приємні моменти. Просто побачити цитрус – до сварки з коханим і розчарування, до його охолодження – коли уві сні починаєш чистити апельсин і зубами відкусуєш шматок шкірки. Насолоджуватися очищеним плодом – до самотності, яке буде викликано власними помилками. Необдуманий вчинок призведе до того, що оточуючі відвернуться.

Якщо дівчині уві сні приснилося дерево з єдиним плодом – чоловік поруч не той чоловік, який потрібен у житті. Краще почекати інші варіанти.

Сприятливі тільки сюжети:

 • ласує очищеним фруктом улюблений – до довгого і щасливого спільного життя;
 • пригощаєш апельсином одного чоловіка, а перехоплює часточки інший і починає їх відразу ж є – це дуже потрібного і важливого знайомству.

Чоловічі цитрусові сни

 • Принести додому плоди, і нагодувати дружину або кохану – фінансової стабільності;
 • почистити і пригостити улюблену жінку – рішення проблем, підйом по кар’єрних сходах, удача в бізнесі, щастя в сімейному житті;
 • самому є апельсини – економічної кризи та втрати поваги з боку партнерів;
 • хтось пригостив апельсином – близька людина надасть допомогу, яка призведе до збільшення достатку.

Несприятливі сновидіння з помаранчевим цитрусом

 • Плід соковитий і стиглий на вигляд, виявляється кислим – неприємності на роботі, обман з боку партнерів, неприємна розмова з з’ясуванням відносин;
 • На тарілці залишився тільки один фрукт – до порожніх клопотів або до того, що для виконання якого-то, здавалося б, легкого справи, доводиться прикладати величезні зусилля;
 • На блюдце тільки одна часточка – за всі помилки доведеться розплачуватися, і не завжди покарання виявиться адекватно вчиненому;
 • Дуже хочеться апельсин, і уві сні простягаєш за ним руку, але з’їсти не вдається – незрозуміло чому, вранці згадати так і не вдається – упускаєш якусь можливість змінити життя на краще;
 • Багато зелених плодів – до грошових втрат;
 • Подарувати незрілий цитрус – до сварки з близькою людиною за дріб’язкової причини;
 • У сюжеті сну послизнувся на шкірці і боляче стукнувся – попередження про серйозне захворювання.

Сновидіння по сонникам

Варто подивитися сонники від відомих сновидцев, щоб вже точно орієнтуватися в апельсинових снах.

Сонник Міллера

Для жінки:

 • апельсини на дереві – потрібно дуже обережно вибирати майбутнього чоловіка;
 • є очищений фрукт – коханець кине.

Для чоловіка:

 • купувати плоди і пригощати оточуючих до проблем на роботі, які дозволятися, але доведеться докласти багато зусиль;
 • купити плоди, очистити і запропонувати оточуючим – проблеми виявляться дріб’язковими.

Гуляти по апельсиновому саду в ясний літній день, відчувати аромат терпких плодів – друзі вірні, друга половинка – надійна, родичі дружні, неприємностей з боку здоров’я не передбачається.

Насолоджуватися смаком свіжих фруктів – хтось із родичів чи близьких захворіє, і стан його здоров’я погіршуватиметься, що принесе багато неспокою; або на роботі виникнуть проблеми.

Посковзнутися на шкірці – до смерті близької людини .

Сонник XXI століття

Апельсин уві сні в однині – до щастя: грошова прибуток, хороша новина, щастя з коханим, приємна подорож. Купувати цитрусові – теж до успіхів в економіці, виграш в іграх або лотереї, несподіване спадок від далекого родича, для холостого чоловіки – у нареченої буде багате придане.

Стояти на ринку і торгувати цитрусовими – до приємної і потрібної зустрічі. Садити в своєму саду апельсинове дерево – до приємних новин.

Збирати плоди – до швидкого роману, до здійснення задуму, близький друг принесе гарну новину.

Пригощати друзів фруктами – до сварки з цими друзями. Збирати апельсини – до гарних новин, до роману з новим шанувальником або прихильницею, до того, що мрії збудуться.

Любовний сонник

 • Побачити в сні апельсин на дереві – до любовних переживань;
 • зірвати – до щастя з коханою людиною;
 • придбати – взаємність у почуттях;
 • віддати – до нових стосунків;
 • продати дорого – наступний партнер-партнерка виявляться більш пристрасними, ніж справжні;
 • бачити, але не доторкнутися – нічого не вийде з людиною, яка дуже подобається;
 • чистити – пора зближуватися.

Сонник Фрейда

Апельсин у сні є символом чуттєвої насолоди. Ті, кому часто у снах бачать плоди,
мають високе лібідо і при зустрічі з ким-то в першу чергу розглядають його для сексуальних відносин.

Спробувати плід – незабаром отримати таке сексуальне задоволення, з яким ще стикатися не доводилося, і при цьому від людини, якого давно знаєш, і він здається скромником.

Чистять апельсини уві сні ті, хто не любить секс, вважає його брудним, хоча нічим таке ставлення не показують своїм партнерам або ті, хто заперечує тільки спонтанний секс.

Як можна бачити, більшість снів про апельсин – сни про стосунки.

Залишити коментар