До чого сняться килими?

Килим у домі завжди вважався ознакою деяким статусності. Це говорило тим, хто приходив у будинок, що у господарів є певний достаток, їм не доводиться витрачати останні гроші на їжу і одяг – вони можуть подумати про «дизайні» приміщення. У кочівників стіни багатих юрт були завішані килимами – ці покриття затримували в наметі тепло.

Сиділи теж на килимах – стільців у кочівників не було. Бідняки задовольнялися плетеними циновками – спати і сидіти на них було незручно.

Майстрині килимів вкладали душу у власне творіння – щоб виткати невеликий килим, потрібно витратити кілька років. У царській Росії підлоги палаців і багатих будинків суцільно застеляли килимами – центрального опалення не було, і тільки таким чином можна було отримати теплі підлоги.

У СРСР до красивого килиму було особливе ставлення – це «обов’язковий» елемент декорування приміщення добували з боєм і по великому блату. На тих, хто килимів не має, дивилися зверхньо – голота, не вміють жити.

Правда, дорогі килими не стелили на підлогу, в квартирах їх частіше можна було бачити на стіні. Килимове покриття – це у всі часи ознака благополуччя.

Килимові сни

Не дивно, що після пробудження часто хотілося знати, до чого сниться килим. На стіні, на підлозі, а може бути і в складеному вигляді на прилавку в магазині.

Якщо цілодобово стоїш в черзі або шукаєш блат, то немає нічого дивного, що бачиш подібний сюжет сну. Незважаючи на те, що кожен поважаючий себе сонник докладно дає відповідь на питання, до чого сниться килим, якщо сюжет побачили після погоні за паласом, розшифровувати його не слід – сон пустий.

Коли ж сновидіння не мало під собою «життєвих підстав» його можна розглядати, як пророче. У більшості сонників сюжет – килим на стіні – є символом добробуту. Що у житті, те й уві сні.

Сонник Мельникова про килимі

 • На стіні – до багатства та добробуту в сім’ї;
 • на підлозі – до фінансової допомоги від близьких друзів;
 • легковажне ставлення до предмета побуту, ходіння по ньому у вуличному взутті – на щастя;
 • перед тим як ступити на килимове покриття, роззулися – до важливого звістці;
 • купівля килима – марні витрати грошей;
 • дірки від молі в палаці – в дорозі доведеться випробувати фінансові труднощі, гроші вкрадуть (ступінь труднощів залежить від величини пошкодження);
 • вибивати у дворі килим – проблем багато, але їх можна пропустити, навколишні розберуться самі.

Сонник Каратова

У нього тлумачення сну про покупку абсолютно протилежне – придбання килимового покриття до грошовими надходженнями на роботі чи в житті, несподіваною премії, великому подарунку.

Килим ваш уві сні вкритий візерунками – потрібно побоюватися наклепу, особливо несприятливий такий сюжет для жінок.

Тупцювати босоніж на м’яких килимах – до слави, пошани, багатства.

Сонник Філомена

Приснився килим – ніколи не доведеться сидіти у злиднях, у важкі моменти життя вірні друзі завжди підставлять плече, нададуть допомогу – включаючи і матеріальну:

 • Новий палац – до домашнього свята;
 • брудний, який потрібно почистити – пора робити ремонт;
 • купувати – до багатства;
 • продавати – до цікавого подорожі;
 • червоний – сімейне благополуччя;
 • килим-літак – настав час спуститися з небес на землю і реалізовувати плани, які можливо здійснити.

По соннику Міллера будь килим у сні означає добробут. Для чоловіка такий сон – успіх у бізнесі, сімейне благополуччя, грошові надходження; для жінки – приємне проведення часу, романтичну подорож.

Сновидець Хассе подібний сюжет вважає ознакою можливості відпочинку в приємному місці.

Сучасний сонник тлумачить сюжети про палас в залежності від дня, на який сон приснився:

 • На понеділок – все загадане або плановане збудеться;
 • до вівторка – до великих грошей;
 • на середу – доведеться зайнятися справою, яка неприємно, не подобається. Самому соромно, що доводиться присвячувати цьому час, потім буде незручно перед оточуючими, себе вводиш в збиток.

Відмовитися можливості немає – завдання дав людина набагато вище за статусом.

Четвер – будь-який необережний крок, і лаяти себе за дурість, яка призвела до неприємних наслідків, доведеться довго.

Сон на п’ятницю – до сварки з батьками. Якщо сниться, що згорнутий килим, розлад у родині буде у кращого друга, і його можна заздалегідь попередити, щоб він виїхав на час і не створював складну ситуацію.

Вибивати килим в будь-який день тижня – в найближчому оточенні є недоброзичливець, який готовий завдати удару. Якщо його не «розкрити», то це позначиться на кар’єрі.

Сонник Ванги

Куплено красиве килимове покриття – справжній витвір мистецтва. Сон сприятливий, виникнуть обставини, завдяки яким вдасться піднятися по кар’єрних сходах і отримати гідну грошову винагороду.

Килим старий, старий, з нього вилізли нитки, малюнок майже не видно – до невдалого збігу обставин.

Палас проїдений міллю – до бідності. Генеральне прибирання у власній квартирі чи будинку, під час якої ніяк не вдається почистити килим.

Спочатку до нього підступають з пилососом, потім виносять на подвір’я і вибивають, але ніяк не можуть позбутися в’ївся пилу і бруду.

Незабаром ваш скелет вытряхнут з шафи – те, що хотіли забути, буде відомо всім. У Фрейда сюжет сну, в якому бачиш килим на стіні, віщує зраду. Дізнатися точно, була чи ні вона, неможливо, і доведеться мучитися від цього підозри все життя. Але є і ще одне тлумачення: належить освоєння нових поз з постійним партнером. Не варто тягнутися до сонником, коли приснився килим.

У всіх тлумаченнях цього символу простежується наступна закономірність:

 • новий багатий килим – особливо якщо він на стіні – до багатства, щастя, благополуччя;
 • брудний, старий, подертий – до злиднів і розладу в сім’ї.

Не варто в житті вішати на стіну старий килим, і снитися такий сюжет не буде. Всім сни про килимові покриття виявляться сприятливими.

Втім, житлові приміщення тепер рідко прикрашають цим елементом дизайну. З’явилися нові матеріали, що імітують шкіру, натуральне дерево.

Люди намагаються робити теплі підлоги, декорувати стіни модними шпалерами.

Не за горами час, коли про «пылесборниках» нам нагадуватимуть лише старі сонники. Приємних вам сновидінь!

Залишити коментар