Що можна зробити зі звичайної прищіпки

Здавалося б, що такого незвичайного і корисного в старих дерев’яних прищіпках, які ми майже кожен день своїми руками чіпляємо на білизняні мотузки? Але ж ми знаємо, що все велике складається з дрібниць. І ось пластмасові і дерев’яні прищіпки – як раз такі дрібниці, з яких при бажанні і фантазії можна створити багато цікавого.

Оригінальні способи застосування цього атрибута були придумані давним-давно. Хто знає, може ще наші предки розуміли, що крім основного призначення прищіпки можна використовувати як прикрасу одягу і волосся.

От і пішло-поїхало! Тільки в IXX століття в США було придумано і запатентовано близько 146 видів виробів. Цим затискачів встановлюють пам’ятники, присвячують поеми, а нам з вами належить навчитися виготовляти цікаві вироби.

Що можна зробити? Підключаємо фантазію

Які вироби з дерев’яних прищіпок можна зробити своїми руками?

Це корисні речі домашнього вжитку: серветниці, кашпо для квіткових горщиків. Це предмети декору: прикраси для різдвяного вінка або упаковки у вигляді написів на торці.

Прищіпки можуть служити прикрасою для рамок, дзеркал. Підключаючи весь арсенал підручних засобів, з старих прищіпок виконують навіть яскраві дитячі іграшки.

Дерево, як основний матеріал для роботи

Дерев’яні прищіпки в побуті почали використовувати одними з перших і дуже давно. Згодом люди зрозуміли, що дерево швидко темніє, і набагато міцніше все ж метал.

Але спочатку було дерево. Ось одна з найбільш корисних виробів з прищіпок, зроблених своїми руками: кашпо для квітів.

Для роботи запасіться:

  • дерев’яними прищіпками, кількість залежить від кола горщика;
  • суперклеєм, міцним, не ПВА;
  • бляшанкою з-під кави або консервів для самого горщика.

Приступаємо до творчості!

Перше, що слід зробити, це спустошити вміст бляшанки. Приємного вам апетиту і відмінної роботи мозку! Спустошили? Відмінно. Тепер вимиті, висушені і пофарбовані банки залишаємо підсихати – у вас вийшли заготовки для кашпо. Суть роботи полягає в надяганні прищіпок навколо заготовки. Зажимчики можна розфарбувати або декорувати на свій розсуд. Але і просто дерев’яне кашпо буде виглядати гармонійно, особливо для любителів екологічних матеріалів.

Створюємо іграшки разом з дітьми

Якщо у вас є діти, як часто ви проводите з ними спільну цікаве дозвілля? У вас є унікальна можливість зацікавити свого малюка і залучити його в захоплюючу гру під назвою спільна творчість. Все що вам потрібно – це роздобути старі прищіпки, і робити з них дитячі вироби. Ваша дитина буде в захваті від таких іграшок.

Строкатий метелик, яка ось-ось злетить

Це красу можуть навчитися робити навіть дошкільнята.

Візьміть:

  • прищіпки;
  • паперові серветки або носові хустки;
  • фарби акварельні;
  • фломастери;
  • клей ПВА.

Серветочку або хустинку розгортаємо для крилець і посередині закріплюємо її тулубом-прищіпкою для метелика. Маркером або фломастером домальовували метелику обличчя: очі, ніс, рот, брови. Розфарбовуємо крила фарбами так, як хочеться. Джгутики-вусики звертаємо з серветки і приклеюємо до голові метелики. Ну ось, тепер ваша метелик готова летіти.

Винахідливість плюс майстерність

Оригінальність виробів з прищіпок не перестає дивувати. Хотілося б отримати, наприклад, серце з прищіпок в подарунок від коханої людини? Або самому піднести його? Можна взяти старий дротяний тремпель, який легко гнеться, надати йому потрібну форму, але гачок залишити, щоб його можна було вішати на стінку. І на цей дріт вже нанизуються прищепочки, щільно або рідко, як хочете. На них можна написати побажання, приклеїти наліпки або солодощі. Такий подарунок запам’ятається надовго.

Люди часто витрачають багато часу і грошей на вибір подарунків, тоді як часом доріг не подарунок, а увага.

Якщо в черговий раз вас застане зненацька чийсь день народження, а витрати будуть небажані, поміркуйте, що такого цікавого є в будинку, з чого б можна було створити шедевр і піднести його. А якщо нічого в голову не приходить, просто згадайте цю статтю про вироби з прищіпок.

Залишити коментар