Робимо гарні брови самостійно

Не всі жінки відносяться до своїх брів з належною увагою. А адже саме красива і правильна форма бровок може приховати деякі недоліки, зробити погляд яскравим і виразним. І, навпаки, неакуратна рослинність на обличчі може зіпсувати образ і перетворити прекрасну даму в таку собі «бабу-ягу».

Тому давайте поговоримо про те, як правильно оформити брови власними силами і на що звернути особливу увагу при їх коригуванні.

Визначаємося з формою

Щоб підібрати оптимальну форму брів, яка прикрасить ваше личко, підкресливши привабливість, потрібно знати кілька секретів. Важливо, щоб брівки підходили до форми вашого обличчя і його рисам.

Професіонали виділяють наступні типи зовнішності, спираючись на які можна визначитися з тим, як оформити брови:

 • Якщо ви володарка круглого личка, то ваша брову повинна бути високо піднятою, мати невеликий злам, широке початок і тонке закінчення. При корекції таких бровок не варто робити їх занадто округлими, що повторюють контур обличчя. Якщо вам вдасться надати бровам правильний злам, то вони будуть виглядати дуже виразно;
 • Якщо ваше обличчя має овальну форму, то вам підуть прямі брови, при бажанні їх можна закруглити, але зовсім трохи. Стежте, щоб вони не вийшли занадто високими. Щоб вираз вашого личка не було суворим, зробіть брови трохи тонше природного лінії. Це пом’якшить ваші риси;
 • При квадратної форми обличчя, зробіть зі своїх бровок вигнуту дугу, трохи піднятою вгору. При цьому не робіть їх занадто тонкими, це зовсім не прикрасить вас. Намагайтеся домогтися максимально натурального дугоподібного вигину. Ось ідеальний варіант у вашому випадку;
 • Якщо ви володарка трикутного личка і не знаєте, як оформити красиво брови, то зробіть їх злегка піднятими, з плавним вигином. При коригуванні особливо ретельно опрацюйте вигин, він повинен бути рівномірним, без різких ліній. Інакше личко буде виглядати сумним і скривдженим. І ще, для прекрасних дам з трикутною формою обличчя бровки у вигляді прямої лінії – табу;
 • При витягнутому особі, навпаки, зробіть прямі бровки. Вони допоможуть добитися прекрасного візуального ефекту: зроблять риси м’якше і миліше.

Займаємося моделюванням

Якщо ви вирішили зайнятися моделюванням брів самостійно, то наступна покрокова інструкція виявиться як не можна до речі:

 • Озброїтеся косметичним олівцем, щоб визначити початок бровки. Для виконання завдання, прикладіть кінець олівця до центру крила носа і бровки так, щоб пряма лінія проходила строго по внутрішньому куточку ока. У місці, де утворюється перетин олівця і брівки, поставте крапку. Тут буде початок;
 • Тепер знайдемо найвищу точку. Для цього знову потрібен олівець. Його необхідно додати до краю крила носа так, щоб отримана лінія пройшла по зовнішньому краю зіниці. У місці перетину олівця і бровки малюємо точку номер два. Неважливо, яку форму ви будете надавати своїй «рослинності». Друга точка допоможе зробити бровки більш витонченими і доглянутими;
 • Шукаємо третю точку – закінчення. Прикладіть олівець таким чином, щоб він пройшов через западину на крилі носа, зовнішній край ока і брівку. У місці перетину олівця і «рослинності» малюємо точку. Волоски, які вийдуть за область позначки, необхідно видалити.

Після того як «начерк» зроблений, дуже важливо перевірити правильність розстановки допоміжних точок, адже якщо щось перелічене невірно, виправити форму вийде не раніше ніж через 14 днів. Для перевірки правильності прикладіть олівець до середини однієї бровки, уважно подивіться, на одній лінії вийшли точки початку і кінця дуги.

Якщо вони розташовані в єдиній горизонтальній площині, то «начерк» виконаний вірно, можна приступати до моделювання. І ще, яку б форму ви не вибрали, відстань між бровами не повинно перевищувати двох пальців.

Секрети корекції

Всі крапки розставлені, виміряні і перевірені, можна приступати до выщипыванию. А щоб процес пройшов безболісно, а результат порадував, важливо знати деякі секрети.

Досвідчені косметологи радять видаляти рослинність тільки з нижньої сторони, кажучи про те, що вищипування верхній частині додасть очам неприродний вигляд. Видаляти зверху рекомендується лише окремі волоски, які «випадають» із загальної маси.

Якщо ви володарка дуже світлою і рідкісної «рослинності», то перш ніж приступити до моделювання, прорисуйте бажану форму олівцем. Така підготовка полегшить вищипування.

Не варто занадто захоплюватися процесом корекції і робити бровки надміру тонкими і відмінними від форми, даного природою. Тим дамам, які не мають великого досвіду і погано уявляють, як самостійно оформити брови, рекомендується лише трохи поправити їх, надавши доглянутий і охайний вигляд.

Щоб результат корекції вас порадував, а в дзеркалі ви побачили ідеальну форму брівок, рекомендується в процесі вищипування орудувати спеціальною щіточкою, яка допоможе розгладити волоски. Проводити процедуру багатьом дамам складно ще й з тієї причини, що корекція проходить досить болісно.

Щоб зменшити неприємні відчуття, перед тим, як проводити моделювання, прикладіть до обличчя в зоні, де будете вищипувати волоски, ватні тампони, попередньо змочені в теплій воді. Такий компрес буде мати пом’якшувальну дію. Після того як моделювання буде закінчено, нанесіть на шкіру лосьйон проти запалень.

Завершальний штрих

Тепер ви знаєте, як самостійно оформити брови. Але крім того, що вони повинні бути гарної форми, важливу роль відіграє колір. Надати необхідний відтінок можна тінями і олівцем.

Спершу поговоримо про те, як оформити олівцем брови. Для цього підготуйте щіточку і твердий олівець. М’який краще не беріть, є небезпека, що косметика розмажеться по обличчю, особливо в дощову погоду.

Такий макіяж буде виглядати жахливо. Щіточка також повинна бути з твердою щетиною. Якщо раптом під рукою не виявиться, то скористайтеся щіточкою від старої туші. Промийте її і використовуйте.

Якщо всі інструменти готові, приступаємо до «творчості»:

 • Візьміть підготовлену щіточку і причеши бровки так, щоб волоски дивилися вниз;
 • Озброївшись олівцем, намалюйте дугу тієї форми, яку ви хочете. Не тисніть сильно на олівець, щоб не пошкодити шкіру і не малюйте занадто жирну лінію. Це виглядає неприродно;
 • Після того, як ви закінчите малювати, озбройтеся щіточкою і причеши волоски, щоб вони лягли рівно. При цьому злегка натискайте на пензлик, щоб олівцева лінія растушевалась.

Тепер давайте поговоримо про те, як тінями оформити брови. До речі, такий спосіб виглядає набагато природніше.

Почнемо:

 • Скориставшись щіткою, причеши волоски, щоб вони утворювали пряму лінію;
 • Нанесіть на кисть трохи тіней. Беріть колір або чорний, або сірий, якщо ви чорнява дама. Блондинки можуть поекспериментувати з коричневими тонами. Пам’ятайте, що тіні повинні бути без блиску і перламутру, матовими;
 • Проведіть тінями ту лінію, яку ви хочете побачити на своєму обличчі;
 • Коли нанесете колір, причеши волоски, щоб вони лягли акуратно;
 • За допомогою ватного тампона або палички видаліть тіні, обсипалися на обличчя.

Тепер ви володієте ще одним секретом жіночої привабливості. Якщо боїтеся проводити корекцію самостійно, то відвідайте салон краси. Візажист додасть вашій «рослинності» красиву форму, яку в подальшому ви будете підтримувати. Удачі вам і пам’ятайте – в красі дрібниць не буває!

Залишити коментар