Топ 10 цікавих фактів про губну помаду

Помада – один з найбільш популярних косметичних засобів, історія якого налічує вже більше 5 тисяч років. Загляньте в свою косметичку, швидше за все, хоч один такий там знайдеться. А ми тим часом розповімо вам 10 захоплюючих фактів про нього.

Секретна зброя

Так, саме так часто називають помаду. А все тому, що легким помахом руки ваші губи можуть преретворитися в об’ємні, чуттєві вуста, що притягають погляди і обеззбоюють чоловіків. Хочете дізнатися більше цікавого про цей засіб?

Тоді читайте наш топ.

  1. Перламутровий колір? Та будь ласка. В кожному магазині косметики зможете знайти цілі лінійки таких помад. А в стародавні часи для надання подібного ефекту використовували висушену і подрібнену луску риби. Не надто приємна річ, але на що не погодишся заради краси.
  2. Любите яскраву помаду? А знаєте, що вперше вона була використана як знак протесту і спосіб залучення уваги. В кінці 19 століття, коли фемінізм ще не був так поширений, дві активістки, які боролися за право жінок голосувати на виборах – Елізабет Кеді Стентон і Шарлотта Перкінс Гілман, вийшли протестувати з яскраво-червоними губами.
  3. Чоловіки тривалий час теж фарбували губи. Навіть президент США Джордж Вашингтон робив це, щоб виглядати більш природно під час своїх виступів.
  4. Жінки, які користуються помадою, мають унікальну можливість – утримати інтерес і увагу чоловіка в 3 рази довше, ніж ті, хто користується нею від випадку до випадку або не використовують зовсім. І це не припущення, а науково доведений факт вченими з університету Манчестера.
  5. Перше пігментований косметичний засіб для губ був випущений в 1912 році Будинком моди Guerlain. Це була неймовірна подія в fashion-сфері. Але, на жаль, дозволити собі таку розкіш могли далеко не всі. Висока ціна була обумовлена натуральними компонентами, основним з яких був рожевий віск.
  6. Радості жінок всього світу не було меж, коли, нарешті, в 1920 році Хелена Рубінштейн випустила першу лінійку губних помад, що складається з декількох кольорів. Ціна в кілька доларів зробила засіб доступним практично для кожної дівчини, яка бажає бути красивою.
  7. Щорічно в світі продається така кількість цих косметичних засобів, що якщо ними провести лінію, то її довжина складе понад 20 тисяч кілометрів.
  8. 62 тисячі доларів. Саме така ціна за тюбик KissKiss Gold and Diamonds від Guerlain. За що платити такі гроші? Фактично, за упаковку. Її прикрашають 199 невеликих діамантів, покриття з 18-каратного золота і рубіни. Замовляючи такий ексклюзив, клієнти можуть вибрати персональний напис або малюнок, якими індивідуально прикрасять тюбик.
  9. Щоб уста здавалися «соковитими» і більш об’ємними, відома блондинка Мерлін Монро наносила свій улюблений колір в 5 шарів.
  10. Якщо завжди з жалем викидаєте тюбик, що закінчився, знайте, що косметичний бренд Japonesque розробив спеціально для раціональних жінок палетку, до якої додається невелика тарілочка і лопатка. Коли ваш улюблений засіб закінчиться, сміливо діставайте лопаткою його залишки, кладіть в мисочку, нагрівайте в мікрохвильовці і розливайте в палетки.

Нас цей факт наштовхнув на думку про те, що здорово заощадити можна, купивши ті ж «інструменти» в магазині професійної косметики, не переплачуючи за бренд.

Жінки завжди прагнуть виглядати привабливо. Їх косметички постійно поповнюються засобами для макіяжу, а по формі помади психологи можуть навіть визначити характер. Ми впевнені, що серед всього цього арсеналу є той заповітний, дорогоцінний засіб, нанесши який, ви відчуваєте себе королевою.

Залишити коментар