Прищі на шиї і підборідді у жінок – чому вони з’являються і як розпрощатися з ними назавжди?

Поява прищів на будь-якій ділянці тіла – явище дуже неприємне. Іноді вони можуть виникати в самих несподіваних місцях – на шиї, підборідді, грудній клітці і навіть за вухами. Багато дівчата купують дорогі лікарські препарати для позбавлення від цієї проблеми, однак, очікуваний результат чомусь не настає.

У більшості випадків прищі на шиї і підборідді, а також інших не надто поширених для цього частинах тіла, з’являються з-за якого-небудь збою в роботі жіночого організму. Саме тому перш ніж починати лікування, необхідно з’ясувати точну причину, чому на вашому прекрасному тілі виникають прищі.

Чому на шиї і підборідді в жінок з’являються прищі?

Така проблема може бути викликаний безліччю причин:

  • найбільш поширена причина виникнення прищів на шиї і підборідді в жінок – це гормональний збій. Багато дівчат відзначають появу таких висипань приблизно за 7-10 днів до початку менструації. У цьому випадку відразу ж після настання місячних прищі повинні самостійно зникнути, однак, вони можуть залишити після себе досить некрасиві рубці. Крім того, різні збої в гормональному фоні можуть виникати і незалежно від менструацій. Якщо у вашому організмі з різних причин переважають чоловічі статеві гормони, вони можуть спровокувати появу подібної висипки;
  • також прищики на шиї і підборідді часто свідчать про порушення в роботі шлунково-кишкового тракту;
  • іноді висип з’являється в результаті якого-небудь інфекційного захворювання;
  • крім того, дрібні прищики на шиї можуть бути симптомом пітниці, яка з’являється в жарку погоду;
  • нарешті, в рідкісних випадках виникнення прищів на шиї винна генетична схильність.

Причини виникнення прищів за вухами, на шиї та грудної клітки

За великим рахунком, прищі на будь-яких ділянках тіла викликають одні й ті ж причини. Крім перерахованого вище списку, дрібна висипка в зоні декольте, за вухами або на підборідді може бути спровокована частим вживанням алкогольних напоїв і курінням.

Зверніть увагу на те, якою косметикою ви користуєтеся саме в цих місцях. Можливо, це алергічна реакція. Наприклад, деякі жінки наносять туалетну воду виключно за вухами, і іноді виявляють там прищики. В такому випадку слід протягом деякого часу не користуватися цим парфумерним засобом і подивитися, чи буде висип з’являтися знову.

Прищі в області грудної клітини також можуть бути наслідком алергії, наприклад, на пральний порошок. Нарешті, звичка чіпати підборіддя брудними руками під час розмови може стати причиною появи прищиків.

Як позбутися від прищів на шиї та інших ділянках тіла?

Для позбавлення від зовнішніх проявів захворювання у домашніх умовах можна скористатися
будь-якими косметичними засобами, призначеними для боротьби з прищами. Краще всього віддати перевагу лікарських препаратів, до складу яких входить саліцилова кислота. Вона ефективно бореться з прищиками і при цьому не пересушує шкіру.

Крім того, ви можете спробувати впоратися з цією проблемою за допомогою народних засобів. Для цього робіть маски зі свіжих огірків і меду з додаванням часнику.

У період лікування найкраще вмиватися дігтярним милом. Також ефективно борються з прищами різні креми і маска з глиною. Вона видаляє зайвий жир, підсушує шкіру, очищає пори і швидко рятує навіть від численних висипань. При виникненні одиничних прищів іноді буває досить змащувати їх йодом.

Це засіб не лише припікає прищики на шиї й за вухами, в результаті чого вони досить швидко зникають, але і не дає з’являтися новим. Звичайно, для того щоб повністю позбутися від цієї неприємної проблеми, необхідно звернутися до лікаря і пройти повне обстеження.

Тільки кваліфікований лікар зможе визначити точну причину виникнення висипань і, відштовхуючись від неї, призначити відповідне лікування.

Залишити коментар