Пити соду натщесерце: думка лікарів

Благотворний вплив харчової соди на організм було відомо ще з давніх часів. Інтерес до її корисним властивостям переживає періоди сплесків і забвений. На сьогоднішній момент йде чергова фаза глибокого вивчення особливостей використання всім відомого продукту.

Вплив на організм

Здоров’я сучасної людини схильна до впливу багатьох негативних чинників. В першу чергу це несвоєчасне і незбалансоване харчування. Швидкі перекушування на ходу сухою їжею, велика кількість копченостей, солодощів, різні смакові добавки провокують формування в організмі кислого середовища і розвиток ацидозу. Крім нераціонального харчування, істотної шкоди завдає несприятлива екологічна обстановка. Знизити вплив негативних обставин і вирівняти кислотно-лужний баланс здатна звичайна харчова сода.

Відчувши необхідність поправити здоров’я, не варто моментально вдаватися до рекламованих лікарських засобів, що гарантують швидкий результат. Краще спробуйте менш дорогий і більш ефективний спосіб – пити натщесерце соду. Спектр дії складу досить великий, це обумовлено його здатністю покращувати показники крові і впливати на захворювання, викликані ацидозом. Результати фізико-хімічних аналізів свідчать про наявність у лімфі людини бікарбонату натрію, тому пити содовий розчин цілком природно, він не є для організму чужорідних речовиною.

Дії для схуднення

Зацікавленість у методі пити натщесерце склад соди виявляють жінки, які бажають зменшити власну вагу. Думки лікарів з цього питання розходяться. Одні запевняють, що зниження шлункової кислоти не вплине на зменшення надлишкової ваги, так як жири засвоюються через тонкий кишечник. Частина представників медицини впевнені в благотворному впливі на здоров’я людини двовуглекислого натрію, сприяє нормалізації обміну речовин і виведенню з організму шлаків і токсинів.

Встановити істину дозволить індивідуальний підхід. Фахівці рекомендують щодня пити натщесерце півсклянки води з розчиненою содою в кількості ? чайної ложки. Вживати суміш слід за півгодини до прийому їжі 3 рази в день. Пити натщесерце соду з метою зниження ваги необхідно з дотриманням загальних правил:

 • Починати процедури краще з малих доз, спочатку розбавляючи у воді гідрокарбонат натрію, набраний на кінчику ножа. При відсутності негативної реакції обсяг поступово збільшують.
 • Виключити з раціону продукти, що містять у великій кількості жир, прості вуглеводи, відмовитися від тютюну і не пити алкогольні напої.
 • Поєднувати прийом соди натщесерце з фізичними навантаженнями.
 • Дотримуватися рекомендовані дози, стежити за реакцією організму, при погіршенні самопочуття припинити пити натщесерце содовий розчин.

Думку онкологів

Формування онкологічних пухлин провокують мікрочастинки ракового грибка, що живе в тілі кожної людини. Затяжний стрес, депресивний стан, ослаблений імунітет можуть послужити поштовхом для його пробудження і розвитку. На думку онкологів один із способів обмежити ризик розростання ракових клітин – пити натщесерце соду, розведену водою з лимонним соком. Подібний склад здатний нейтралізувати згубні освіти і запобігти розвитку раку грудей, мозку, шлунка і підшлункової залози, простати.

Зауваження! Обсяг дози і кількість прийомів лікарі підберуть індивідуально, залежно від загального стану хворого, в процесі тривалого лікування методика може коригуватися

Як пити соду натщесерце по Неумывакину

Ефективність запропонованого методу значною мірою залежить від дотримання певного порядку. Отже, як правильно пити натщесерце соду? Докладну відповідь дає професор Неумивакин, тривалий час займається вивченням впливу соди на організм людини:

 • Для розведення розчину знадобиться ємність у вигляді чашки або склянки об’ємом 200-250 мл. Початкова доза харчової соди натщесерце не повинна перевищувати половини чайної ложки. По мірі звикання пити соду натщесерце, порцію поступово збільшують до повної чайної ложки, але без пагорба.
 • Отримати ефективний розчин дозволять вода, доведена до киплячого стану, після чого нею заливають соду до половини склянки. В результаті почнеться хімічна реакція з характерним шиплячим звуком.
 • Пити гарячий напій натщесерце не можна, слід долити другу половину ємності холодною водою. Корисно пити натщесерце соду при температурі рідини порядку 50оС.

На які ще нюанси необхідно звернути увагу, дотримуючись порад професора Неумивакіна?

 • Пити соду натщесерце набагато ефективніше, ніж в процесі прийому їжі. Найбільш оптимальний час становить 1,5-2 години до їжі, мінімальний інтервал — 30 хвилин. Якщо випити до сніданку не вийшло, після їжі слід витримати не менше півтора годин, щоб їжа встигла покинути шлунок.
 • Пити натщесерце соду рекомендується три рази на день, обсяг споживаного розчину для літніх людей становить 3 склянки за добу, молодій людині досить 2 порцій по 250 мл
 • Крім води, пити розчин соди натщесерце можна з молоком.
 • Досягти видимих результатів дозволять регулярні процедури протягом місяця.

Результати лікування

За відгуками пацієнтів, опробовавших метод Неумивакіна пити соду натщесерце, позитивна динаміка спостерігалася практично в усіх випадках. Вирівнювання кислотно-лужного балансу сприяє:

 • відновлення обміну речовин;
 • повноцінному забезпеченню тканин киснем;
 • підняття загального життєвого тонусу, пацієнт відчуває прилив сил і бадьорості;
 • суттєвому зменшенню відкладень у суглобах.
 • при порушеннях серцево-судинної діяльності нормалізується серцевий ритм;

На думку лікарів, пити склад соди натщесерце ефективно для людей, які перебувають у групі ризику щодо захворювань онкологічної групи, при наявності пухлин зменшується больовий синдром. Суміш соди з водою натщесерце сприяє розчиненню кам’яних утворень, виведенню з організму важких металів, токсинів і шлаків, очищенню кишечника, поліпшення пам’яті та уваги.

Застереження при прийомі

Популярність соди не знає кордонів. Якщо раніше її застосування було обумовлено мізерним асортиментом медикаментів, то зараз ситуація дзеркально змінилася. Аптеки надають широкий вибір лікарських препаратів та Бадів, а народ все частіше звертається до простого і дешевого методу лікування – пити натщесерце соду. Проте думати, що включивши в свій раціон гідрокарбонат натрію, ви залпом вирішите всі проблеми, дуже помилково.

Кожна медична процедура вимагає конструктивного підходу і вивчення ймовірних наслідків. Сода не є панацеєю від усіх захворювань, інакше аптеки вже давно припинили б своє існування.

Зауваження! Як і будь-який інший лікарський препарат, пити натщесерце соду слід з дотриманням встановлених доз.

Думку, що збільшення об’єму або кількості прийомів соди натщесерце, призведе до швидкого результату дуже помилково. Точніше, наслідки можуть істотно відрізнятися від очікуваного ефекту не в кращу сторону. Перш ніж пити натщесерце складу з соди, уважно вивчіть протипоказання та можливі ускладнення. Так як луг сильно висушує, надалі організм вимагає вживання води у великій кількості. Це загрожує набряками, особливо у вагітних жінок. Пити розчин для усунення печії також вельми сумнівно. Процес проходить кілька етапів: вживання соди натщесерце викличе виділення вуглекислоти, що спровокує газоутворення і здуття живота. Отже, у яких випадках пити содовий складу натщесерце небажано:

 • при зниженій кислотності застосування методу здатне спровокувати гастрит, викликати діарею або запор;
 • наявність цукрового діабету;
 • вживання соди при виразці шлунку збільшує ризик внутрішньої кровотечі;
 • при вагітності і в період грудного вигодовування;
 • при наявності алергічних реакцій або індивідуальної чутливості організму.

Відсутність протипоказань не звільняє від відповідальності пити суміш соди натщесерце правильно. Не можна:

 • використовувати для розведення холодну воду або молоко;
 • відразу після прийому переходити до вживання їжі;
 • перевищувати дозування в 1 столову ложку за добу;
 • одночасно приймати лікарські препарати, дія яких спрямована на нейтралізацію соляної кислоти в шлунку (антациди).

Реакція у вигляді нудоти і блювання, втрата апетиту або судоми є попереджуючим фактором для відмови від подальшого продовження процедур. Уважно поставтеся до стану організму на пропоноване лікування, консультація з лікарем і медичне обстеження до того, як почнете пити соду натщесерце, не буде зайвим.

Залишити коментар