Незвичайні вироби для дитячого майданчика: просто, цікаво і красиво

Діти люблять проводити час на дитячому майданчику, адже саме там вони знаходять собі цікаві заняття: хто-то в пісочниці будує замки і пече пироги, хтось катається на гойдалках, а комусь до душі спортивні спорядження.

Дорослі теж люблять дитячі майданчики, і не тільки з-за необхідності перебування там з чадом, але просто тому, що безтурботна позитивна атмосфера, що панує там, подумки повертає їх у дитинство. Виробів для дитячих майданчиків, зроблених своїми руками, зараз можна зустріти безліч. І це не таке дороге задоволення, як може здатися, але потрудитися доведеться, щоб виконати дійсно незвичайні вироби.

Використовуємо шини для виробів на дитячий майданчик

Старі покришки можна побачити всюди. Так чому б не використовувати їх в якості сировини для дитячого куточка?

Напевно, перше що приходить в голову при використанні шин – це спортивні спорядження.

Діти люблять перестрибувати з колеса на колесо по колу, втікаючи одна від одної. Це цікаво, але потрібно дотримуватися правил безпеки. Шини повинні зариватися в землю стійко.

Ще можна придумати тунелі, в які можна залазити і ховатися. Просто розмістити щільно покришки одна за одною по ширині. Кожні три, приміром, повинні бути менше по діаметру попередніх – виходить тунель.

А тепер підключаємо фантазію, зробимо декор і подивимося, що це може бути? Можливо, китайський білий дракон? Або однотонна гусінь? Або чарівний тунель, що веде до пісочниці?

Всі знають, що з однієї покришки можна створювати, наприклад, гойдалки.

Але не всі знають, що шина здатна прийняти фігурні або казкові форми, наприклад, папуг або коней.

Катання на папуг викличе набагато більше захоплення, ніж звичайна саморобна гойдалка, чи не так?

І хлопчики, і дівчатка люблять машинки, але не у всіх вони є готові. Можна зробити їх своїми руками з гумових коліс і пластикового або дерев’яного стільчика. Вкопати покришки в землю, а в середину розмістіть стілець. Машинка готова!

На дитячих майданчиках часто можна побачити статуї тварин, казкових персонажів, мультигероев. Вони виконують декоративну функцію і створюють відповідну атмосферу для ігор. Такі статуї також виготовляють з покришок. Веселі ведмедики, Чебурашка, Шрек – це тільки малий перелік того, що можна придумати. Використовуйте картон, фарби та різні підручні матеріали.

Перш ніж приступити до оформлення, слід:

  • Підібрати вдале місце для дитячого куточка. Важливо, щоб грунт і пісочниця були м’якими, без дрібного скла і каміння. Перш ніж приступати до спорудження виробів, переконайтеся, що місце чисте і знаходиться далеко від проїжджої частини. Найкращим місцем буде задній двір будинку, якщо ви робите все з нуля;
  • Покришки перед використанням повинні бути вимиті і висушені. Закопувати їх в землю треба міцно і надійно. Щоб полегшити дітям завдання перестрибувати з шини на шину, можна прикріпити до них дощечки.

Веселі саморобки для дитячих майданчиків з пластикових пляшок

Пластикові пляшки – ще один благодатний матеріал для виробів. Адже пластик дуже легкий і може приймати будь-яку форму. Та й різноманітність пластикових пляшок розбурхує фантазію і може приймати будь-які форми.

З допомогою пластикових пляшок можна спорудити дерево: екзотичну пальму або вічнозелену ялинку. А ще можна засадити клумбу з квітами, які не зів’януть за будь-якої погоди.

Ці вироби дуже практичні і будуть служити вам довго. Для тропічного дерева візьміть коричневі стандартні пляшки з-під квасу, або коли. Обріжте в них дно і нанизуйте одну пляшку на іншу.

Так вийде стовбур. Для листя потрібно взяти літрові пляшки, розрізати їх від основи на кілька смужок, а потім, ці смужки косо підрізати, «розтріпати» листя, щоб вони нагадували пальмові гілки.

А якого чудово порося можна створити, маючи під рукою п’ятилітрову баклажку. Кришка буде готовим п’ятачком, сама пляшка – тулубом. Дволітрові пляшки – ніжками.

Інші частини тіла, такі як вушка і хвостик теж вирізують з пластику. Порося можна пофарбувати і намалювати йому очі і ніздрі. І ось він вже радує вас і ваших дітей!

Це тільки малий перелік того, що можна придумати на дитячому майданчику самостійно. Для декору також використовують: камінчики, фанеру, картон, пінопласт, монтажну піну, різні пеньки та колоди.

А якщо ви вже задалися метою створити повністю дитячий куточок, то краще всього комбінувати матеріали, створюючи воістину шедеври – дивовижні вироби для дитячого майданчика.

Залишити коментар