Незабутній день народження на дачі – рецепти успіху

Час від часу кожній людині хочеться різноманітності на його ювілей, адже сімейні свята гарні приємними спогадами, а що може бути гірше, ніж одноманітне повторення одного і того ж з року в рік?

Але мова не про те, щоб ламати усталені традиції сімейства, а про те, як весело і комфортно влаштувати один із сімейних свят, уникнувши при цьому розгубленості, суєти і перенапруги.

Ми приготували для вас ідею, один з цікавих варіантів урізноманітнити звичайний цикл будинок/кафе/нічний клуб – відзначити день народження на дачі.

Особливо приємно готуватися до такого свята всією родиною, коли чоловік і дружина можуть спільно обговорити меню, вибрати рецепти і взяти поради друзів для дня народження на дачі. Це і зближує, і в той же час дає кожному члену сім’ї можливість так сказати подати голос, висловитись творчо.

Діти також можуть підказати цікаві, пов’язані з місцем свята ідеї, висловити свої побажання з приводу меню, можливо навіть підказати якісь свої, дитячі, їм тільки відомі рецепти.

Близькі друзі можуть взяти на себе візуальне оформлення приміщення, окраса його конфетті, свічками або чимось більш амбітним і витратним.

Зазвичай гості приходять на все готове, але ми пропонуємо вам підключити їх до процесу, в розумних межах, звичайно, і попросити принести з собою частину прикрас, посуду, а може, навіть страв до святкового столу.

Завдання перше: визначитися з тематичним оформленням свята

Дача, особливо гарна і розкішно оформлена, викликає у багатьох людей асоціації з заміським замком, куди сім’я приїжджає смачно їсти, згадувати старших родичів, розповідати казки маленьким дітям на ковдрі біля палаючого каміна.

Цікаво, що на відміну від типових міських квартир планової забудови, кожен дачний будиночок особливий – то формою побудови, то використанням кімнат, то зовнішнім оформленням стін, даху та двору. До того ж, навіть люди, як правило, зберігають частинку від себе і своїх захоплень, те, що не влазить в габарити міської квартири, але мило серцю і виражає дух сім’ї.

Якщо на дачі є пара-трійка опудал тварин і картини-натюрморти, ідеї для оформлення дня народження на дачі як виїзний полювання і сільського бенкету самі приходять на розум.

Якщо передбачається присутність дітей, можливе оформлення у вигляді чарівного саду-городу з живими овочами, ягодами і фруктами у вигляді костюмів для дітей. Опале листя, залишки врожаю з присадибної ділянки, інші типово осінні природні мотиви можуть дати ідеї, як з фантазією відзначити виїзний день народження на дачі восени.

Завдання друге: вибираємо меню, або що цікавого приготувати на дачі на день народження

День народження на дачі не вийде відзначити якісно без ретельно продуманого меню на день. Безумовно, бажання іменинника цього дня мають пріоритет над бажаннями передбачуваних гостей. Але не варто ігнорувати бажання гостей по меню занадто сильно. В залежності від того, хто буде готувати меню – сім’я або найнятий кухар, можна підібрати рецепти на будь-який смак. Основна страва, звичайно, обере винуватець торжества по своєму смаку, а гості можуть висловити свої ідеї в ігровій формі через конкурси, або заздалегідь за домовленістю.

Можливо, хтось з гостей також зможе самостійно в домашніх умовах приготувати відомі їм рецепти і принести страву на дачу в якості подарунка.

Не варто забувати і про пори року на подвір’ї:

  • рецепти салату припадуть до речі жарким літом;
  • рецепти коктейлів з баштанних і ягід – восени;
  • рецепти страв екзотичних тропічних кухонь – у несезонний для місцевих овочів і фруктів зимовий час;
  • і нарешті, рецепти шашликів і м’яса на грилі як ніколи знадобляться для довгоочікуваного весняного дня, коли так хочеться прогнати обридлу зиму дачного багаття.

Завдання третє: гуляємо широко або скромний сімейний свято

Після того як ви визначитеся з оформленням і меню, стане ясно, хто з гостей точно прийде на ваш захід. В залежності від того, хто це буде, можна визначитися з тим, наскільки широко ви будете гуляти.

Для мирного, спокійного дня народження в колі сім’ї потрібен буде гарний торт, фотоапарат, приємні сімейні сюрпризи. Якщо ж очікуються дорослі гості і багато алкоголю, варто заздалегідь подбати про кімнатах для відпочинку тих, хто можливо не буде в змозі повернутися додому самостійно до наступного ранку, або викликати їм таксі.

Якщо келихів, тарілок і кришталю на дачі не надто багато, може згодиться небиткий посуд – не можна очікувати точної координації рухів від гостей «під градусом», так і прибирати скло в такий день не дуже приємно.

Якщо на дачі є чиста комірчина, її можна приготувати до прийняття всіх великих і дорогих подарунків від ваших гостей!

Як ви провели свій незвичайний і незабутній день народження на дачі, оформлений у дусі заміської романтики, а також свіже повітря і відпочинок від міської суєти напевно піднімуть настрій вам і вашим гостям, додадуть енергії для повсякденного життя і роботи, ще тісніше згуртують вас з родиною та друзями!

А всі ті незвичайні подарунки, які по такому випадку можуть приготувати відповідальні гості, ще довго будуть нагадувати про цьому чудовому подію!

Залишити коментар