Доповнюємо образ: робимо вечірні зачіски на середнє волосся

Красива і елегантна зачіска не тільки зробить образ завершеним, але і приверне увагу протилежної статі. Тому давайте сьогодні поговоримо про те, як своїми руками зробити вечірню зачіску на середні волосся.

Робимо вечірню зачіску на середні волосся із чубчиком

Якщо ви щаслива володарка зачіски середньої довжини і завзятою чубчика, то для створення легкого і романтичного образу на вечір зробіть ніжну завивку.

Щоб створити цей образ своїми руками, вам знадобиться фен, кругла щітка, лак для фіксації, мус, плойка і затиски.

Послідовність створення зачіски наступна:

 • Вимийте шевелюру і просушіть повністю феном;
 • Розділіть волосся на пасма середньої величини;
 • Тепер почніть з допомогою плойки створювати локони;
 • Закручені прядки обробляються лаком і обережно «вирушають» щіткою назад. Він має базуватися в області шиї. Щоб волоски не заважали, їх можна зафіксувати затискачами;
 • Коли пасма будуть зроблені по всій довжині, потрібно зайнятися чубчиком. Обробіть її невеликою кількістю мусу і надайте з допомогою круглої щітки і фена недбалий вигляд;
 • Розпустіть зафіксовані прядки, і все готово.

Наряди в грецькому стилі чудово виглядають на вечірках. Але вони вимагають і відповідної укладання.

Для створення гармонійного образу проробіть наступні маніпуляції:

 • Вимийте шевелюру, просушіть, нанесіть фіксуючий засіб і закрутіть чубок з іншими волоссям великими кучерями. Отримані хвилі не розчісуйте;
 • На голову надягніть стрічку або спеціальну гумку, створену для цих зачісок;
 • Тепер відокремлюйте від загальної маси з локонами невеликі пасма і обережно подворачивайте їх під стрічку.

Коли ви закінчите всі маніпуляції, то побачите в дзеркалі чарівний образ.

Вечірня зачіска на середні волосся набік

Пасма волосся середньої довжини, зібрані на один бік, виглядають, з одного боку, жіночно, а з іншого – вишукано і неповторно. Різновидів таких зачісок дуже багато, а завдяки правильно підібраним аксесуарам вони щоразу можуть виглядати по-новому.

Дівчатам, чий наряд передбачає відкриті плечі, варто зібрати свою шевелюру середньої довжини на один бік, при цьому відкривши обличчя і привертаючи увагу до шиї. Ідеальним завершенням такого способу стануть гарні сережки.

Щоб створити справді неповторний образ, створити зачіску, дотримуючись таку послідовність:

 • Голову вимийте, висушіть і створіть спіральні кучерики. Для цього волоссячко у самих коренів розділіть на невеликі пасма. Скориставшись щипцями, затисніть локон у самого кореня і намотайте його на плойку. Коли кучерява вийде, зафіксуйте її лаком;
 • Коли всі кучері будуть накручені, злегка розберіть їх руками і перемістіть на бажаний бік, зафіксувавши там красивою шпилькою.

Така вечірня зачіска з пружними кучерями на середні волосся може бути зібрана не тільки на один бік, але й зафіксована ззаду.

І навіть «розпатлані» вигляді вона буде виглядати чудово. Прості кучерики, а скільки різних образів можна створити, просто диво!

Можна зробити дуже красивий образ, заплітаючи косу і накрутивши локони збоку. Для створення цього шедевра перукарського мистецтва відокремте від шевелюри в області скроні не дуже велику прядку і заплетіть з неї саму звичайну косичку. Кінчики волосся зафіксуйте гумкою без жодних прикрас, намагайтеся, щоб вона була малопомітна.

Озброївшись щипцями, накрутіть решту волосся. Тепер красиво укладіть заплетену косу вздовж скроні, а її кінчики замаскуйте отриманими кучериками. Вони повинні бути розподілені на один бік, а щоб вся конструкція не розпадалася, зафіксуйте шпильками пасма і побризкайте лаком.

Яку вечірню зачіску зробити на тонкі волосся середньої довжини

Кожна жінка незалежно від структури і довжини волосся хоче в суспільстві виглядати королевою. Якщо у вас тонкі волоски, то це не привід засмучуватися, з них можна створити красиву зачіску на вечір.

Навіть тонкі волосся можуть виглядати чудово. Стилісти рекомендують красуням з такою структурою локонів віддавати перевагу образам з кучерями і хвостами, начесанными треба лобом.

Наприклад, можна зробити таку зачіску: волосся злегка начешіте і зберіть в «хвостик», закріпивши красивою стрічкою. Тепер шевелюру, що знаходиться ззаду, розділіть на тонкі прядки і закрутіть плойкою невеликого діаметру.

Отримані кучері злегка начешіте і розташуйте в довільному порядку навколо підстави «хвостика». Фіксувати вільні кінчики локонів рекомендується маленькими затискачами, використання масивних шпильок в такому варіанті зачіски буде лишнім.

Загалом, створюючи образ на вихід на тонких волосках, запам’ятайте золоте правило – така шевелюра потребу в додатковому обсязі, тому не бійтеся робити начісування, завивати великі локони і дрібні кучері.

Все це буде виглядати доречно і стильно.

Роблячи вечірні зачіски на середні волосся, пам’ятайте, що вони повинні добре гармоніювати з вашим нарядом за стилем. Тільки при такому підході ви будете виглядати на вечірці чарівно. Удачі!

Залишити коментар