Як підібрати гарний макіяж для круглих очей

Багатьом дівчатам не подобається форма їх очей. Але не варто думати, що виправити її можна тільки відправившись на прийом до пластичного хірурга. Ви можете зробити розріз ваших очей ідеальним, використовуючи звичайну косметику. Але! У цьому випадку вам потрібно знати, на що варто робити акцент, а які штрихи в макіяжі тільки підкреслюють недоліки. Саме тому сьогодні ми будемо вчитися робити макіяж для круглих очей.

Як перетворити круглі очі в мигдалеподібні

У першу чергу варто відзначити той факт, що в народі подібний розріз очей вважають привабливим і виглядає він навіть без корекції за допомогою косметики досить красиво.

Але ж ми з вами прагнемо до ідеалу, тому нам потрібно вивчити способи зробити погляд ще більш виразним.

І ось вам перше правило, яке потрібно запам’ятати: завжди робіть акцент на зовнішній куточок ока.

Так ви будете візуально витягати круглі очі. Що стосується тіней, то у внутрішній куточок ока потрібно накладати світлі відтінки, а у зовнішній – темні. Також для того, щоб підкреслити форму очей не варто використовувати занадто яскраві відтінки. Кращим вибором стане пастельна гама.

Для того щоб ваші великі круглі очі виглядали більш витягнутими вам потрібно буде використовувати тіні, підводку, олівець і туш.

Після того як ви дістали з косметички всі необхідні інструменти для створення ідеального образу, давайте розглянемо процес перетворення покроково:

  • Нанесіть світлі тіні на всю верхню повіку. Таким чином, у нас вийде основа для подальшого макіяжу;
  • Тепер беремо тіні більш темного відтінку. Ними ви повинні зробити акцент на зовнішній куточок. При цьому не варто робити місце переходу між світлим і темним кольором занадто явним. Краще візьміть невелику пензлик і розтушуйте перехід. Так у вас вийде м’яка заміна світлого відтінку більш темним;
  • Тими ж темними тінями підведіть і нижню повіку. Увага! Слідкуйте за тим, щоб смужка була зовсім тонкою, оскільки занадто зменшувати очей нам не потрібно. Для отримання подібного результат або придбайте спеціальну тонкий пензлик для нанесення тіней, або просто зітріть надлишки за допомогою ватної палички, змоченої в засобі для зняття макіяжу;
  • Тепер потрібно акуратно намалювати стрілки. Оптимальним варіантом буде трохи потовщена на кінчику стрілка для круглих очей. До речі, якщо у вас поки не виходить робити рівні стрілочки, то на перших порах можете користуватися олівцем. Правда, в цьому випадку потрібно пам’ятати про необхідність періодично підправляти макіяж.

І ще один невеликий секрет: не бійтеся ретельно профарбовують кожну вію. Незважаючи на те, що багато інтернет-видання про макіяжі стверджують, що ретельно нафарбовані вії роблять очі ще більше, це думка помилкова.

Справа в тому, що підмальовуючи нижні і верхні вії, ви створюєте своєрідну тінь навколо очей, яка може візуально їх трохи зменшити. Так що якщо мигдалеподібна форма очі – це ваша мрія, то туш буде вашим першим помічником у її досягненні.

Макіяж для маленьких круглих очей

Якщо ваші очі круглої форми, але невеликі, то наше з вами завдання ускладнюється. Нам потрібно візуально збільшити очі, а потім зробити їх більш витягнутими.

Насамперед запам’ятайте, чого робити не варто ні в якому разі:

  • Не використовуйте підводку або темні тіні, оскільки в цьому випадку ваші очі стануть ще менше за розміром, а їх колір стане невиразним;
  • Не варто робити брови занадто високими. Ідеальним варіантом буде якщо вони будуть чітко повторювати бровную дугу черепа.

Тепер, що стосується самого макіяжу. У першу чергу вам потрібно промальовувати для круглих очей спеціальні стрілки, але не жирною чорною підводкою, як ми вже говорили, а використовувати олівець коричневого кольору.

При цьому намагайтеся вивести лінію стрілки за зовнішній куточок. Таким чином, форма стане більш витягнутою.

Тіні варто використовувати переважно світлі, оскільки так ви не дозволите їм зробити занадто великий акцент на невеликий розмір ваших вічко. Всього перерахованого вище цілком достатньо для денного макіяжу. Якщо ж макіяж вечірній, то ви можете нанести трохи світлих перламутрових тіней на зовнішній куточок ока.

А тепер, коли ми з’ясували як же надати мигдалеподібну форму, давайте розглянемо правила макіяжу для круглого особи в залежності від кольору очей.

Правила макіяжу для круглого обличчя

Основним правилом нанесення макіяжу є правильне контурування. Для цього вам потрібно підкреслити за допомогою більш світлого тону зону в районі лоба, зони під очима і підборіддя.

Увага! Не варто робити занадто різкий акцент, всі лінії на обличчі повинні бути плавними.

Тепер давайте розглянемо варіант макіяжу круглого особи з блакитними очима. У цьому випадку вам потрібно не тільки зробити овал обличчя більш витягнутим, але і підкреслити колір очей. Для цього варто використовувати сріблясті, рожеві або фіолетові відтінки. Непогано буде виглядати і косметика яскраво-синього кольору.

Цікавим може бути і варіант макіяжу для круглого особи з зеленими очима. Тут окрім акценту на підборіддя і лоб в макіяжі очей варто використовувати кольори фіолетової та зеленої гами. Також підходить і коричневий відтінок. При цьому не забуваємо трохи витягати лінію зовнішнього куточка, щоб очі здавалися трохи вже.

Особливості макіяжу круглого обличчя з карими очима.

Тут краще всього використовувати бежеві, рожеві або золотисті тіні. Так ви не лише підкреслите цікавий колір ваших очей, але зверніть увагу на їх приголомшливий колір.

Ну і, звичайно ж, варто звернути увагу на створення макіяжу для круглого обличчя з сірими очима. Тут, крім звуження овалу, вам варто звернути увагу і на додання очам більш насиченого кольору. В даному випадку краще всього підійде така відтінок як сріблястий. Причому краще зупинити свій вибір на тінях з перламутром. А ось матові тіні зроблять ваші очі тьмяним.

Як бачите, неважливо, якої форми у вас розріз очей, і нагородила вас природа карими або блакитними очима. Якщо ви вмієте правильно розставляти акценти з допомогою косметики, то ваш зовнішній вигляд завжди буде ідеальним.

Так що тренуйтеся, подирайте свій образ і будьте щасливі!

Залишити коментар