Неприступна дівчина – крижана брила або загадкова незнайомка?

У кожному чоловікові існує природний інстинкт мисливця, тому загальноприйнятим вважається, що найбільш цікавими серед протилежної статі для них вважаються неприступні дівчата. Адже завоювати її дуже непросто, і це «заводить» справжніх чоловіків.

Включаються всі засоби для досягнення мети – подарунки, квіти, нерідко навіть переслідування. І все це тільки заради того, щоб вподобана особа звернула на людину свою увагу.

Примусьте чоловіка завоювати вас!

Трапляється, що це відбувається навіть не від «великої любові», а чисто з спортивного інтересу. У більшості випадків, цей самий інтерес переростає у щось більше. І часом розвиток таких відносин буває куди більш продуктивним, ніж при взаємній симпатії. Адже, як відомо, чоловік найбільше тяжіє саме до тієї пані, яка дісталася йому особливо наполегливими зусиллями.

Як себе веде та сама неприступна незнайомка, і взагалі, за якими ознаками можна упізнати її в звичайному спілкуванні?

Що значить «бути неприступною дівчиною»?

Це означає бути справжньою проблемою для чоловіків. Будучи сором’язливою, ви будете надихати їх на подвиги, викачувати з них всю силу і енергію, морально спустошувати, але… сильно зацікавлювати! Доступні дівчата не подобаються нікому, будь вони навіть неймовірними красунями. Хіба може бути цінним те, що саме прийшло в руки, чого не довелося відчайдушно домагатися, на що, зрештою, не довелося елементарно витратитися? Звичайно, ні! У всякому разі, для чоловіка, з його-то «мисливським інстинктом».

Навіть якщо ви шалено закохані в якогось хлопця, ви не повинні демонструвати свою готовність зависнути у нього на шиї прямо тут і зараз. В іншому випадку, ви назавжди втратите інтерес до себе, навіть якщо такий мав місце спочатку.

Що ж таке неприступна дівчина?

Часом трапляється, що показна неприступність для жінки – щось на зразок інструменту отримання певного профіту. Це стосується тих, хто крутить у чоловіками добре «динамо». Вони охоче спілкуються з представниками протилежної статі, фліртують, навіть допускають натяки на інтимну близькість з боку з’явився шанувальника, але всіма силами відтягують «момент істини» наскільки це можливо.

Під час того самого «відтягування», жінка отримує багато особистої вигоди – походи в дорогі ресторани, театри, концерти; придбання техніки, одягу, шуб та іншого; відпочинок за кордоном. Деякі жінки не мають матеріальної вигоди, і роблять це просто заради того, щоб отримати моральне задоволення зважаючи постійного захоплення їх персонами (від чого відкинутим чоловікам не легше). Так себе веде неприступна дівчина? Не зовсім.

Справжні недоторки не мають фактично ніяких цілей. І вся їх «крижана» візуальна складова, як правило, ховає зовсім інші проблеми. Наприклад, невдачі на особистому фронті в минулому, або психологічні травми. А деяким жінкам, і правда, практично неможливо сподобатися зважаючи на їх мудрості або життєвого досвіду. Юні дівчата майже завжди бувають орієнтуються на «симпатичних» хлопців. Їм подобається гарненька зовнішність, і заради неї вони готові терпіти багато недоліки характеру, лише б зустрічатися з «королем» школи або університету.

У міру дорослішання і досвіду, жінка набирається життєвої мудрості і привчається автоматично «відсіювати» всіх, хто не стане хорошим кандидатом на її руку і серце. І деколи цей процес стає настільки фанатичним, що жінка зовсім перестає помічати у чоловіках які-небудь об’єктивні переваги.

Всі елементи залицянь здаються їм смішними і комічними, всі спроби завоювати їхні серця дурними, всі реальні позитивні сторони – незначними.

Так що ж таке неприступність – дар або вада?

Не можна сказати напевно. Відомо лише те, що у кожної «снігової королеви» рано чи пізно з’являється саме той шанувальник, який гідний її на всі 100%.

Неприступна дівчина виразно себе цінує. Вона не розмінюється на кожного зустрічного і не падає в обійми шанувальників на першому ж побаченні. Можливо, вона не навмисно «розпалює» до себе інтерес своєю поведінкою, але вона завжди точно знає, який чоловік їй потрібен, і шукає виключно його. Точніше, чекає, поки він сам її знайде.

Що думають чоловіки про неприступність?

З точки зору чоловіків, неприступна дівчина – це та, що:

 1. «Чекає свого зоряного часу»;
 2. «Намагається подати себе неповторною»;
 3. «Поводиться, ніби у неї замість серця камінь»;
 4. «Не цікавиться хлопцями зовсім»;
 5. «Хоче всього і відразу».

Незважаючи на невтішні зауваження, саме за таких жінок чоловіки готові віддавати не тільки всю свою гідність і гордість до залишку, але і, при потребі, своє життя. Саме в таких жінок закохуються раз і назавжди, пізнавши цінність володіння ними. Саме такі жінки надихають чоловіків і тримає їх на короткому повідку», причому настільки вміло, що про це ніколи не скажеш зі сторони.

Якщо дівчина себе любить – це видно оточуючим, і люди до неї тягнуться. Але любити себе – це не означає «одягати корону» і упереджено ставитися до оточуючих.

Як полюбити себе і стати недоторканою?

У цьому контексті вираз «полюбити себе» означає зовсім не те, що розуміють під ним зазвичай.

Ви можете і далі боротися зі своїми недоліками.

Більше того, це потрібно робити, щоб самооцінка виросла. Але любити себе – значить, не розмінюватися на кожного чоловіка. Є дівчата, дивлячись на яких можна подумати, що вони зневірилися шукати любов.

Вони можуть бути неймовірно красивими, розумними, турботливими, вірними і господарськими, але терпіти постійні краху в особистому житті. Почасти тому, що не люблять себе, і все своє тепло дарують чоловікам, які цим уміло користуються.

На виразах осіб цих жінок ніби намальована печатка самотності та страждань, і звичайно, вони готові кинеться назустріч кожному, хто запропонує скоротати разом літній вечір.

Логіка чоловіків у питанні вибору партнерки гранично проста – якщо вона не потрібна нікому, то навіщо вона мені потрібна? Ось чому неприступність завжди виграє. Хочете бути «на коні» і стати тією самою «сніговою королевою»? Ми з радістю дамо вам кілька порад!

Як можна стати неприступною дівчиною?

 • При знайомстві з чоловіком не ведіть себе так, ніби він – ваш останній шанс;
 • Візьміть собі за правило не дзвонити і не писати СМС першої;
 • Робіть вигляд, що у вас багато шанувальників, і вас постійно завойовують (але не прямо, а опосередковано);
 • Зволікайте час при призначенні побачення – навмисно отсрочивайте дату і показуйте, що ви – зайнята жінка;
 • Не дозволяйте до себе торкатися під час перших зустрічей, навіть якщо чоловік сильно подобається вам;
 • Не погоджуйтеся на секс на першому побаченні (і взагалі, з цією справою краще почекати як мінімум два тижні);
 • Любіть себе. По-справжньому цінуєте свою особистість, і ні в якому разі не давайте чоловікові себе кривдити;
 • Нехай ваш супутник постійно думає про те, як завоювати таку неприступну дівчину, як ви. Але не перегинайте палицю і нічого не випрошуйте взамін за свою увагу;
 • Віддайте всю ініціативу в руки представника сильної статі. Не принижуйтеся і нічого не просіть. Не наполягайте на наступній зустрічі;
 • Якщо ви вже перебуваєте у трудових відносинах, не скандальте і не займайтеся «тихим» пресингом. Коли чоловік реально провиниться, зробіть вигляд, що ви в ньому сильно розчарувалися. А краще прямо скажіть про це. Діє безвідмовно;
 • Залишайтеся неприступною завжди! Не погрязайте в побуті і не покладайте свого особистого часу на вівтар домашніх справ. Ви повинні бути постійно чимось зайняті. І обов’язково будьте серед людей, щоб ваш чоловік «домагався» вас перманентно, боячись втратити вашу увагу при появі суперників.

Серед пікаперів існує безліч версій того, як можна підкорити «вершину» в особі люблячої і поважаючої себе жінки. Це і дурні СМС неприступним дівчатам, і не менш дурні подарунки їм ж, і того гірше, агресивні дії «взяття нахрапом».

Але ми-то знаємо, що якщо жінка по-справжньому знає собі ціну і поважає свою гідність, вона не купиться на подібні маневри. Більш того, вона залишається (в деякій мірі) неприступною навіть у тому випадку, якщо проживає з чоловіком у шлюбі не перший десяток років. До речі, саме таких леді чоловіки обожнюють і обожнюють в будь-якому віці і стані.

І головне, що вам слід запам’ятати: неприступність – це не злість чи агресія у бік чоловіків. Це не уникнення їх суспільства. Це не ігнорування їх уваги. Це – ціле мистецтво підносити себе в міру гордо, стримано і гідно. Будьте щасливі!

Залишити коментар