Топ 5 причин не закохуватися в красивих чоловіків

Ох, вже ці красунчики. Перед ними так важко встояти. Стильно одягнений, матеріально забезпечений, і дуже привабливий. Такий легко закрутить голову. Не встигли озирнутися, як ви вже стоїте з букетом квітів біля ресторану, готові кинутися назустріч своєму щастю. Але, на жаль, часто воно буває дуже швидкоплинним. І цьому є багато пояснень.

Тримайся подалі

Так, про красивих чоловіків мріє чи не кожна жінка. Але ми знайшли цілих 5 важливих причин, які ще раз підтверджують, що починати відносини з ними варто, тільки добре подумавши. Обов’язково дочитайте до кінця.

  • Ви – в тіні. Адже він самий гарний, ефектний, видний. Саме на нього будуть звертати увагу оточуючі, він купатиметься у променях слави і захоплень, ловлячи посмішки і отримуючи компліменти. А ви в цей час будете перебувати поруч, непомічена і недооцінена.

Наявність такого коханого через якийсь час неодмінно викличе проблеми з самооцінкою і безліч розмов у колі друзів і знайомих. «Що він у ній знайшов? Він такий «ах», а вона так собі сіра мишка». Чи варта гра свічок? Адже жінці важливо відчувати себе принцесою, королевою, зіркою, хоча б у рамках пари.

  • Ревнощі можуть поглинути. Складно змиритися з тим, що щодня на вашого обранця будуть задивлятися десятки дівчат. І варто тільки відвернутися, як вони вже намагаються з ним фліртувати. Спочатку це дійсно радує, адже ось якого відхопила.

Але з часом радість змінюється роздратуванням, а після і цілком реальним нервозом, який може закінчитися необхідністю лікування.

  • За зовнішністю – порожнеча. Так, так буває. Ви закохуєтеся в красивого чоловіка, і, перебуваючи на хвилі ейфорії, спочатку не помічаєте, що зовнішність – його єдина перевага. Коли захоплення трохи проходить, виявляється, що крім краси обранцеві похвалитися і більше нічим. Красива обгортка, а всередині – порожньо.

Логіка сильної статі в цьому випадку дуже проста – навіщо вдосконалюватися, розвиватися, прагнути до чогось, якщо я і так всім подобаюсь.

  • Не сподівайтеся на сім’ю. Цей пункт не даремно знаходиться в нашому топі. Така природа жінок, що ледь повернувшись з першого побачення, ми вже подумки народили вподобаному чоловікові трьох дітей. Але на ділі все виявляється зовсім інакше. Більшість красенів – затяті холостяки. Хоча на початку відносин із задоволенням розмірковують про це.

Справа в тому, що нарцисизм і егоїзм – неодмінні риси характеру таких чоловіків. І будь-які зобов’язання для них – сигнал до того, що треба швидше бігти. Тому, як тільки ви заводите розмову про сім’ю та дітей, улюблений швидше переводить тему в інше русло, навіть якщо ваші стосунки тривають вже цілий рік.

  • Втрата індивідуальності. Традиційно у відносинах керує чоловік. З красенем це правило збережеться. Тільки ось це верховенство може з часом стати патологічним. Маніпуляція може бути такою майстерною, що ви розумієте це, коли вже повністю «зрослися» з коханою людиною. Зникли особисті захоплення, час на себе і навіть власну думку.

Ви цілком і повністю залежите від партнера, аж до того, що підлаштовуєте всі свої плани і справи під його режим, звички і смаки, нехтуючи своїми.

І що найсумніше, що коханий постійно говорить вам про те, що ближче і рідніше вас у нього нікого немає. Погодьтеся, дуже жорстокий обман.

Звичайно, так буває не завжди, є і винятки. Ці причини – привід добре зважити «за» і «проти», перед тим як погодитися на серйозні відносини з красунчиком. І нехай кохання завжди буде для вас творчим почуттям!

Залишити коментар