Меблі для вітальні: за якими принципами вибирати

Якій кімнаті в квартирі або заміському будинку приділяють особливу увагу? Звичайно ж, вітальні. Саме в ній зазначають сімейні свята, влаштовують посиденьки з друзями, приймають гостей, проводять вечори після важких робочих буднів.

По суті, вітальня ? це «обличчя» вашого житла. Тому до оформлення інтер’єру і обстановці меблями слід ставитися з особливою ретельністю.

Важливі нюанси меблевої обстановки вітальні

Стиль інтер’єру вітальні грає першочергову роль для меблювання приміщення. Всі меблеві елементи повинні бути продовженням стильового напряму, виразно підкреслювати його особливості. Декор, корпус, фурнітура, оббивка дивана, крісел тощо ? все це важлива частина дизайну приміщення. Для самих вимогливих клієнтів виготовленням меблевих композицій на замовлення займуться меблеві салони і ательє.

Попереднє зонування приміщення також буде сприяти правильній розстановці меблів:

  • Для бесіди з гостями будинку. Затишне місце з невеликим кавовим столиком, диваном і кріслами
  • Для вечірнього проведення часу. Зручне розташування м’яких меблів, з яких буде зручно дивитися телевізор або слухати музику;
  • Для спокійного відпочинку. Крісло і світильник для читання книг або преси.

Важливий рада.

Слід уникати перевантаження вітальні меблями, особливо, якщо вона маленькій площі.

У цьому вам допоможуть ескізи професійного дизайнера інтер’єрів. Естетика і функціональність, колір і фактура ? виходьте з цих критеріїв, якщо вам належить оформляти нове житло або міняти обстановку в процесі ремонту.

Які стилі меблів для вітальні популярні сьогодні

У суперечці за популярність класичних меблевих гарнітурів і модульних композицій важко віддати перевагу чомусь одному. Колір натурального дерева декору класичних стінок у вітальню притягує увагу своєю респектабельністю, дарують відчуття тепла і затишку.

У той же час незвичайні кольори і відтінки модулів меблів на замовлення виробляють відчуття свіжості і новизни, відхилення від стандартів готових гарнітурів.

  • Класична меблі. Чудово підходить для віталень в класичному стилі середніх і великих розмірів, оскільки займає багато місця. Дороге натуральне дерево виглядає розкішно і багато. Настільки, що окремі сім’ї передають такі гарнітури, що за спадком;
  • Модульні меблі. Досить містка. Легко поміститься у вітальню маленького, середнього або великого розміру. Прикрасить собою будь-який сучасний інтер’єр завдяки можливості комбінувати модулі за своїм смаком. Надалі ви зможете самостійно складати оригінальні композиції, і вітальня ніколи вам не набридне.

В результаті правильного підбору меблевих елементів, вітальня буде справляти враження гармонії. В іншому все залежить від ваших побажань і польоту фантазії дизайнера.

*Зображення з сайту: https://www.spb.mebel.ru/catalog/gostinye/

Залишити коментар