Любовний роман: всі тонкощі таємних відносин

Люди зустрічаються, люди закохуються – одружуються. Правдива рядок з пісні 1971 року у виконанні групи «Веселі хлопці» дає зрозуміти, що всі ми неминуче заводимо близькі стосунки. Неважливо, в якому місці зустрілася пара і як почалися перші романтичні побачення.

Сенс в іншому – що насправді відбувається при флірті на службі? І що робити, якщо купідон пустив стрілу на робочому місці, заводити стосунки з одруженим чоловіком?

Як не дивно, офісні романи вже не в новинку. Кожен другий хоч раз та стикався з подібною ситуацією. От тільки до чого призводять такі любовні зв’язки – розглянемо далі.

Психологія любовного роману на роботі

Що штовхає людей на пошук пригод? Психологія дії цього зрозуміла. Через роки сімейного життя згасають початкові почуття. Суворі будні, що поєднують в собі будинок, роботу, турботу про сім’ю та дітей, напружують.

Щоб відчути себе знову коханою і бажаною, дівчина піддається на швидкоплинні компліменти, а потім і залицяння. Начебто розуміє, що це табу і що вдома чекає сім’я, але щасливі моменти не дають вирватися з виру хтивості.

Якщо гравці самотні, вони отримують шанс на побудову майбутнього. Сімейні пари частіше терплять крах, або без почуттів продовжують жити в інтересах дітей.

Наступний фактор – хороший секс. Адже з часом один партнер вже не викликає палких пристрастей, все проходить нудно і сумно, і жінки це зрозуміють. Службовий роман на роботі включає новий раунд у грі, де знову весело і приємно. Таємниці завжди приваблювали людей, вони підсилюють викид адреналіну і роблять вчинки божевільними. Деяким не вистачає таких моментів!

Частим винуватцем роману на роботі стає вигода і обидві сторони свідомо йдуть на цей крок. Роль коханки – не предмет гордості, однак, більшість жінок вона влаштовує. Чому б і ні, якщо плоди сиплються в кишеню? Таке відношення має надію на продовження, якщо роман на роботі не з одруженим чоловіком. Справжні сім’янини вилітають з гнізда, але не залишають його.

Як на роботі завести роман?

Для початку варто ознайомитися з позитивними і негативними сторонами службового зв’язку. Потім сісти і обдумати, що для вас важливо і що ви прагнете одержати. Чи ви хочете вести такі відносини?

Підготуйтеся до цього:

  1. постійне перебування разом незабаром набридне;
  2. проблеми у відносинах відвернуть від справ і викличуть невдачі в роботі;
  3. якщо ви підлегла, а коханий з вищих чинів – піти від пліткування навряд чи вдасться, і чесно присуджені заслуги отримають статус «через ліжко»;
  4. ставлення колег – непередбачувано, косі погляди стануть щоденними вітанням;
  5. у разі розриву улюблений офіс зміниться картиною «ворота в пекло».

Необов’язково це станеться з вами, тому варто оцінити і позитивні якості. Наприклад, ви станете уважніше стежити за зовнішністю і ходити на роботу з посмішкою. Контролювати поведінку коханого і знати його кроки. Будете разом планувати день, вирішувати загальні питання.

Як бачите, плюси теж є, тому подумайте, чи варто на роботі заводити роман.

Як себе вести, якщо на роботі зав’язався роман?

По-перше, не заводьте любовний роман з нудьги. Не до чого грати почуттями з одруженим чоловіком. Руйнування сім’ї додасть сорому і провини, хіба це того варто?

Роль коханки відсуньте в бік інакше лити вам сльози на подушку, коли тепле місце займе нова молоденька іграшка. Зрозумійте, одруженому чоловікові не потрібна інша дівчина, він цінує тільки зручний секс, а спати все одно піде до дружини. Подумайте, перш ніж завести таку любов.

Особисті і робочі відносини повинні знаходитися за межею – не афішуйте події, заздрісникам і так нелегко стерпіти ваше щастя.

Візьміть себе в руки і контролюйте поведінку в суспільстві. Флірт на робочому місці нерідко призводить коханців до втрати посади.

Розкривайте почуття за дверима офісу, це допоможе зблизитися і перейти на новий рівень відносин. Якщо ви любите чоловіка, а він вас, то неважливо, як назвуть інші роман на роботі, головне, щоб він закінчився дружніми вигуками «Гірко!».

Залишити коментар