Легкі фокуси для дітей

Що може бути чудовіше і цікавіше, ніж можливість на очах у однолітків демонструвати свої надприродні, магічні здібності? Ловити невидимок в кімнаті, передбачати майбутнє, пересувати, не прикладаючи ніяких зусиль предмети?

Саме тому показавши легкі фокуси для дітей будь-якого віку урізноманітнює і зробить незабутнім будь-яке дитяче свято, а вразлива дітлахи ще довго буде розповідати про те, що вони побачили, своїм друзям і батькам.

Декорації і антураж

Ви збираєтеся провести уроки чарівництва і магії для дітей?

 

Не забувайте про атрибути, які допоможуть вам справити потрібне враження – одязі магів і чарівників, спеціальному освітленні і, звичайно ж, обов’язковому інструменті будь-якого мага – чарівної палички.

Високі гострокінцеві ковпаки, які можна роздати всім учасниками вистави, оздоблений блискучими зірками плащ головного мага, легкий напівтемрява в кімнаті, де проводиться уявлення, запалені свічки – все це зробить ваш урок магії правдоподібним і захоплюючим.

Повелителі невидимок

Для цього сеансу магії вам знадобиться:

 • хустку або шматок непрозорою бавовняної тканини розмірами 50х50 см;
 • кілька одноразових пластикових ложок;
 • звичайні канцелярські ножиці;
 • дві-три металеві ложки.

Готуємо необхідні атрибути:

Крок 1. Підшиваємо нижній край хустки. Відстань, на яке необхідно підшити – не більше 1 см. Воно потрібно для того, щоб туди без проблем увійшов держак від ложки. Кут хустки, куди впирається шов необхідно зашити дуже ретельно, щоб, коли держак ложки в нього впирався і не випадав.

Крок.2. В отвір потрібно протягнути держак від ложки (як якщо б ви просували шпильку з гумкою) до кінця нижнього краю, держак повинен в нього впиратися.

Починаємо сеанс магії

Маг, з’являючись на імпровізованій сцені (або за столом), дістає з кишені хустку і демонструє її всім. Розгортає, трусить.

Потім кладе на стіл хустку не квадратом, а ромбом (вгорі і внизу повинні бути не рівні, а кути), і згортає його, наступним чином.

 • Нижній кут піднімається і загортається приблизно до середини ромба.
 • Його верхня частина злегка відвертається в зворотному напрямку.
 • Інші частини загортаються за принципом конверта.
 • Останній верхній кут загортається, перекриваючи собою частину хустки.

Маг робить кілька рухів рукою, як би показуючи, що ловить когось невидимого в повітрі. Потім, зробивши різкий рух, стискає кулак, і оголошує: «Зловив»! І для певності, «ховає» того, кого піймав під хустку.

Тепер потрібно довести, що під тканиною хтось є. Для цього потрібно акуратно знайти знаходиться в облямівці хустки держак від ложки, і поставити його вертикально. Це потрібно встигнути зробити в той момент, коли маг, нібито «ховає» кого-то під тканину.

Хустка піднімається, і у глядачів створюється повна ілюзія, що під нею хтось є. Для достовірності маг роздає глядачам звичайні металеві ложки і пропонує постукати по хустці. Глядачі по черзі стукають по показаному магом місцем, глухий звук підтверджує наявність стороннього тіла під тканиною.

Закінчити сеанс магії необхідно красиво: маг повинен плеснути долонею по хустці трохи зі сторони, для того, щоб держак від ложки, що знаходиться в нижньому шві, що склався, тоді тканина опаде, і хустку прийме звичайну форму.

Маг знову збирає хустку і словами: «відпускаю тебе, невидимий дух», махає їм. Тканина хустки розправляється, і дух зникає.

Коробок з духами

Дуже проста ілюзія, для показу якої потрібно всього лише сірникову коробку. З’явившись перед глядачами, маг показує лежить на зовнішній стороні його долоні сірникову коробку. Роблячи паси іншою рукою над лежачим на долоні коробкою сірників, чарівник піднімає її практично вертикально.

Що відбувається?

Секрет цього фокусу дуже простий: укладаючи на зовнішню сторону долоні коробок, відкрийте його і «защипайте», закриваючи смужку шкіри. Для того щоб це було зробити легше, долоню необхідно трохи зігнути човником. Смужка шкіри потрапляє між частинами коробка і затискається там.

Зробити це з першого разу непросто, тому перед показом необхідно як слід потренуватися.

Маленька хитрість

З декількох сірникових коробок потрібно вибрати самий новий, той, який ще не відкривався. Тоді зачепити і утримати їм потрібний шматочок шкіри буде значно легше.

Для того щоб більше здивувати дітей, в цьому сеансі магії маестро повинен бути максимально переконливим і правдоподібний, демонструючи зусилля під час «підйому» сірникової коробки.

Чарівний світ ілюзій і магії прекрасно різноманітить дозвілля дітей, і внесе елемент несподіванки в сценарії будь-якого дитячого свята.

Хитрий стакан

 

Ось дуже простий трюк, який нескладно показати в домашніх умовах, використовуючи мінімум підручних засобів: пластикові та скляні стакани, воду, кольоровий картон і монети. Цей фокус простий і ефектний одночасно, і обов’язково приверне увагу дітей будь-якого віку. А з п’яти-шести років будь-яка дитина зможе показати його самостійно, здивувавши друзів і гостей на своєму дні народженні або святкове застілля.

Вам знадобляться:

 • скляний стакан з широким горлом;
 • квадратний аркуш тонкого кольорового картону;
 • гурток кольорового картону, такого ж кольору, як основний квадратний аркуш. Гурток необхідно вирізати по діаметру шийки склянки;
 • бавовняний хустку;
 • невелика мідна монетка;
 • суперклей.

Підготовка:

Приступаємо до виготовлення необхідних атрибутів. Важливий момент – ретельно заклеїти вирізаним гуртком кольорового паперу горлечко верстата. Для цього краю горлечка змастіть суперклеєм і щільно прикладіть акуратно вирізаний круг кольорового картону. Повинен вийти склянку з заклеєним шийкою, це, власне, і буде головний секрет демонстрованого трюку.

Демонструємо фокус:

На аркуш кольорового картону кладемо монетку, поруч, ставимо перевернутий шийкою вниз склянку. Починати показ потрібно саме з цього моменту, тоді глядачі не побачать заклеєне кольоровим папером горлечко.

Увага: Клапан, що закриває шийку нашої посудини, і лист картону на якому демонструється фокус, повинні бути одного кольору!

Крок 1. Накриваємо перевернутий стакан хусткою, залишивши відкритою лежить поруч на картоні монету.

Крок 2. Потім, узявши накритий хусткою посудину в руку, переміщаємо його і накриваємо лежить на кольоровому картоні монетку. Трохи постукавши по склянці, знімаємо хустку, і демонструємо глядачам, що під ним нічого немає, він порожній.

Крок 3. Показуємо глядачам, що хустка порожній – і монетка в ньому не захована.

Крок 4. Знову накриваємо хусткою склянку, і відкладаємо його, поставивши трохи осторонь, не зрушуючи з листа картону. Монетка з’являється!

Гурток кольорового картону, яким заклеєна шийку склянки відмінно приховує монетку, імітуючи підставку, де знаходиться склянку. Тому потрібно бути уважним і не зрушувати склянку з аркуша картону, на якому він стоїть, інакше секрет фокусу одразу стане очевидним!

Інтерес дітей до цього фокусу можна задовольнити після його показу, пояснивши їм, у чому ж полягав секрет.

Залишити коментар