Кармічний зв’язок: що це таке, ознаки, істинні або помилкові відносини, можливість розриву

Рідко хто не відчував подібних відчуттів: вперше зустрічаєшся з людиною, починаєш спілкуватися, і здається, що знайомий з ним вже багато років. Розуміння з півслова, взаємодія з перших днів знайомства між людьми може з’явитися тільки в тому випадку, коли між ними є кармічна зв’язок.

Що таке карма?

Карма – це вплив минулого на сьогоднішні обставини, доля людини. Напевно кармічна зв’язок виникла не просто так – знання душі означає, що душі були знайомі вже давно і зустрічалися в одній з минулих життів.

Якщо кармічна зв’язок виникає між жінкою і жінкою – в минулому житті вони могли дружити або складатися у близькій спорідненості, між жінкою і чоловіком – зв’язок була або споріднена або любовна. Кармічні партнери зустрічаються, щоб в цьому житті закінчити минулі відносини: зблизитися або остаточно розлучитися.

Ознаки кармічного зв’язку

Як зрозуміти, що зустріч зумовлена долею? Ознаки кармічного зв’язку між людьми можуть бути явні і неявні. Уточнити, чи дійсно душі раніше були знайомі, можливо з допомогою додаткових дій, які можуть виконати тільки люди, які мають контакт з вищими силами.

Для визначення ступеня зв’язку проводять сеанси ясновидіння, ворожать на картах Таро, рунах, циганських картах або становлять астрологічний прогноз.

Розпізнати кармічну зустріч можливо з явним ознаками – незрозумілою тязі незнайомих
людей один до одного. Зустрілися випадково, спілкувалися мало, а після розставання згадують зустріч, як подарували візаві частина душі. Проходить багато років, а люди так і згадують цю зустріч.

Щоб повернути випробувані емоції люди готові робити вчинки, не властиві їм у натурі.

Якщо стосунки зав’язуються, емоції у них досить сильні – як позитивні, так і негативні. Якщо знаєш, як розпізнати кармічний зв’язок, то не будеш опиратися волі вищих сил і вбережеш себе від руйнівних емоцій.

Відносини можуть виникнути не тільки через зустрічі душ у минулому – кармічна зв’язок визначається за датою народження, пов’язуючи астральні сутності.

Нові долі

Астральні сутності заповнюють людські тіла, підживлюючись енергетикою. Вони постійно еволюціонують, їх тонкі тіла після вселення в людину виснажуються. В момент зустрічі з кармічною половинкою людина відкривається, і ефірному створення легше проникнути всередину. Вони можуть повністю змінити людину, і близькі перестануть його впізнавати.

Виділяють наступні види астральних сутностей від живих людей:

 • ангели несуть позитив;
 • демони – руйнують внутрішній світ, штовхають на вчинки, що викликають негатив, здатні повністю знищити особистість – якщо людина намагається протистояти переродження, у нього з’являються психічні захворювання, наприклад, шизофренія.

Астральні сутності залишають і тіла померлих людей, і виходять на пошуки нових жертв.

Їх можна класифікувати:

 • біси або лявры – їх приваблює хіть, жадібність, розпуста – груба енергетика;
 • гади – вони змушують створювати конфліктні ситуації, переходити на ненормативну лексику.

Існує ще декілька форм сутностей з різними звичками – деякі з них вибирають жертв залежно від енергетики, певних звичок, інші шукають собі нове тіло за статевими ознаками. Наприклад, біси воліють вселятися в жінок, гади – у чоловіків.

Іноді чаклуни і шамани готують сутності спеціально, щоб розібратися з певними людьми – за замовленням. Їх переміщують в астральному вимірі.

Якщо кармічна відбулася зустріч з людиною, чия душа заповнена чужий астральної сутністю, відносини будуть приносити біль обом сторонам, так як зв’язок створена штучно.

Досить імовірно, що енергетичне поле, створене без змін іпостасі, не затягнуло б другу сторону. Однак розірвати подібні відносини настільки ж важко, як справжні.

Перевірка істинності зв’язку

Кармічний шлюб вважається одним з найбільш міцних союзів. Але як дізнатися, що відносини справжні і в них бере участь сутність людини, а не астральні гості, змінили характер?

Допомогти в цьому може астрологія, і нумерологія. Якщо для астрологічних пророкувань потрібно володіти особливими знаннями і внутрішнім чуттям, то в азах нумерології можна розібратися самостійно, зробивши розрахунок за спеціальними таблицями. Звичайно, повновагі передбачення можуть робити тільки спеціально підготовлені екстрасенси і астрологи, але розібратися в подіях на підставі систематизованих спостережень доступно навіть любителю.

Наприклад, невипадковими вважаються шлюби, різниця у віці в яких між чоловіком і жінкою складають числа, кратні 5. Найбільш міцні союзи ті, в яких після зустрічі дізнаються, що різниця становить 15 років.

Карму браку розраховують за датою народження. У партнерів складаються всі числа в даті народження.
Наприклад: 19.04. 1957. Після підсумовування виходить число 36 – у цієї людини кожні 36 років в житті буде відбуватися щось глобальне.

Точно так само розраховується вік партнерки: 28.08.1962. Вік змін – також 36. Шлюб кармічний.

Інша пара партнерів: 10.08.1965 і 19.07.1963.

Вік змін – 31 – потрібно мати на увазі, десятка додається повністю; 47. Не збігаються навіть кратні числа. Зв’язок кармічної не є, хоча шлюб може бути вдалим.

Нумерологія може допомогти кожному окремо зрозуміти основні риси характеру, з’ясувати пристрасті, окреслити сферу діяльності, в якій можливо досягти успіху.

Як зав’язуються кармічні стосунки

 • Кармічні стосунки розвиваються по-різному, точно так само, як і будь-які відносини. Партнери можуть дуже довго спілкуватися, а факт їх одруження стає сюрпризом для оточуючих;
 • Величезна різниця у смаках та соціальне становище;
 • Шлюб укладається блискавично, і через кілька років люди не можуть сказати, що їх до нього підштовхнуло;
 • Дуже важливий ознака кармічний зв’язків – переїзд. Люди, одружившись, їдуть жити в інше місце, деяким чином обриваючи зв’язку;
 • Бездітний шлюб – закрите майбутнє визначено кармою;
 • Фатальність і складні стосунки – людям, на думку оточуючих, потрібно розлучитися. Один з них алкоголік, наркоман, садист і подібне, він мучить другу половинку, але вона не здатна піти.

Екстрасенси складні відносини пояснюють кармою – в минулому житті ситуація була протилежна, і в даний час партнер, який отримує постійний негатив, відповідає за власні гріхи. Але не всі згодні мучитися і періодично намагаються позбутися від подібних відносин. Як розірвати кармічний зв’язок з чоловіком або жінкою, що роблять життя каторгою, і чи можливо це зробити?

Про це запитують не тільки подружжя, іноді доставляють фізичні і моральні страждання друзі, яких неможливо покинути, так як оцінюєш власний вчинок зрадою.

Розрив важких відносин

Можливість розриву в чому визначається якістю відносин.

 • Якщо люди доповнюють один одного, зв’язок магнетична – розрив неможливий. Це як Інь і Янь –
  одне без іншого не буває. Зникне один – життя втратить інтерес для іншого;
 • Боржник-кредитор – у минулому житті вони були в протилежній ролі, і зараз віддають борги – дбають у зворотній послідовності.

Як тільки кармічні борги будуть оплачені – а це можна буде відчути по змінах у відношенні, легкості в спілкуванні – перестаєш відчувати провину, залишаючи хворого або п’яного, зв’язок можливо розірвати.

Щоб швидше розплатитися з боргами, слід проаналізувати все, що викликає роздратування, і приборкати в собі негатив.Як тільки це вийде зробити, то партнера слід відпускати, незважаючи на почуття обов’язку і можливе засудження оточуючих. Не можна упускати можливість змінити карму.

Потрібно пам’ятати – своїм вчинком зараз, ми надалі позбавляємо істота, у якого вселиться душа, від моральних, а, можливо, і від фізичних страждань.

Залишити коментар